......Enerji İksiri......

epey zaman oldu yazmayalı haklısın çok boşladık konuyu
bende bugun eve gidince deneyeceğim adaçayı tütsüsünü kızlar. en ilgimi çeken konular bunlar. sirke gerçekten doğru her evde mutlaka bulunulmalı ve yemeklerınızdede mutlaka tüketin vücuda çok faydası var.

Mrb arkadaşlar konu çoook hoşuma gitti bende çok ilgiliyimdir ama bilgilerimin çok yetersiz oldugundan eminim.. Bu tarz bilgileri nereden buluyorsunuz kitap tavsiyesi alabilirmiyim sizlerden ? Aslında araştırsak bir sürü şey buluruzdaa bulamıyoruz sorun orada :)) Birde bolluk bereket için 41 çörek otunu ayetel kursi okuyup keseye koyup evime astım faydasınıda görmeye basladım şükür. Bereket için başka uygulama veya taş vs bileniniz varsa bilgilendirebilirmi .. Allah herkesin gönlüne göre versin..:KK200::nazar:

Mrb arkadaşlar konu çoook hoşuma gitti bende çok ilgiliyimdir ama bilgilerimin çok yetersiz oldugundan eminim.. Bu tarz bilgileri nereden buluyorsunuz kitap tavsiyesi alabilirmiyim sizlerden ? Aslında araştırsak bir sürü şey buluruzdaa bulamıyoruz sorun orada :)) Birde bolluk bereket için 41 çörek otunu ayetel kursi okuyup keseye koyup evime astım faydasınıda görmeye basladım şükür. Bereket için başka uygulama veya taş vs bileniniz varsa bilgilendirebilirmi .. Allah herkesin gönlüne göre versin..:KK200::nazar:
Persembe gunleri oglen 12 ile 14.00 arasi yenibahar kaynatmak ...kokusu da muazzam...

Bende nazar ve bereket icin evimde bisiler yapmak istiyorum.

Sirke hep aklimda silerken suya katicam hep unutuyorum.

Ilk is ona baslicam.

Sonra corek otu (her derde deva oldugu yazar zaten)
Lavantam var evde hemen onuda yapim.
Baska var mi pozitif enerji icin yapabilecegimiz bisi.
Ya da sizin deneyip evet gercekden etkisi var dediginiz etkisini gordigunuz nazar icin bisi.

Kaç tane Ayetel Kürsi okumak gerekiyor.

Neysesakinim Neysesakinim cim sen işin uzmanı gibisin, bir abla yollamış bana bu ne adını unuttum söylemişti
IMG_20181123_120744_HHT.jpg

X