Erginsena'nın Diyet Günlüğü 52 bedenden 36 bedenee

günaydın melek.bende 2 haftadır 66.6 da takılı kaldım Allahtan almıyorum ama tatlı yediysem ekmek hiç yemiyorum sadece dün akşam mozaikli pasta yedim o saatte.moralim bozuktu mazeret kabul etmez ama.son zamanlarda çayımın yanında akşamları bir tane ayva yiyorum çünkü 6 da akşam yemeği yediğim için11 e kadar acıkıyorum bi tane ayva beni çok tok tutuyo hem c vitamini hemde lif kaynağı.....moralim çok bozuk bu günlerde belkide psikoloğa gitsem bana depresyondasın der ..çok şükür burayla tanışmasaydım kesin 74 olmuştum yine ama sürekli dengeliyorum.......hep beraber başlayalım geçen sene çok sıkıydı hersey arzu hatta kızıyodu bişey yediğim zaman böyl e diyet olmaz diye bu iş güzellikle olmayacak:)))))arzum bana kızma sakın:)))))

bende 2 haftadır akşam yemeğinden sonra süt vs 1-2 ceviz yiyordum acıkıyorum diye ama ben hiç kilo veremedim yada gram gram verdim canım biliyomusun..
şimdi akşam yemeğinden sonra hiç bişey yemiyorum sadece yeşil çay ve bol su içiyorum hemen fark etti:KK16:

bece akşam yemeğinden sonraki ayvayı vs kes bakalım farkedecek mi ki bence edecek.:KK34:

aysunumm canımm arkadaşım nasılsınnn:KK16:

yok canım değil ama bu bebiş gibi yaramaz ve tatlı darısı başınaaa tez zamanda hayırlısıylaaa:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah moooonnn inşallah canım pek geleceği yok bizim bebişin sanırım biz ona gideceğiz:KK9::KK9::KK9:

iyiyim canım zayıflamaya çalışıyorum gene:KK53:

geçen yıl ne güzel vermiştim gene gidecek inş..kararlıyım..

şu aradaki 15 tatili atlatabilirsem kilo alamdan tamamdır..:KK19:

heh buldum beyazkelebek85 olmuş canım yağmur...az giriyor siteye artık sanırım:KK31:

heh buldum beyazkelebek85 olmuş canım yağmur...az giriyor siteye artık sanırım:KK31:

ben plates de yapıyorum haftanın üç günü yaptığım spora güvenip yiyorum......ya benim verememe sebebim aralarda sahlep içiodum kurabiye falan yaptım o yüzden ayva nın bir etkisi olduğunu sanmıyorum keşke tek ayva yesem:)))))))))diğer kaçamklardan dolayı kilo veremiyorum ama almıyorum da geçen sene 64 e kadar düştüm ama bu sene gram oynamıyoooooooo

günaydın melek.bende 2 haftadır 66.6 da takılı kaldım Allahtan almıyorum ama tatlı yediysem ekmek hiç yemiyorum sadece dün akşam mozaikli pasta yedim o saatte.moralim bozuktu mazeret kabul etmez ama.son zamanlarda çayımın yanında akşamları bir tane ayva yiyorum çünkü 6 da akşam yemeği yediğim için11 e kadar acıkıyorum bi tane ayva beni çok tok tutuyo hem c vitamini hemde lif kaynağı.....moralim çok bozuk bu günlerde belkide psikoloğa gitsem bana depresyondasın der ..çok şükür burayla tanışmasaydım kesin 74 olmuştum yine ama sürekli dengeliyorum.......hep beraber başlayalım geçen sene çok sıkıydı hersey arzu hatta kızıyodu bişey yediğim zaman böyl e diyet olmaz diye bu iş güzellikle olmayacak:)))))arzum bana kızma sakın:)))))

EVET canım senle aynı durumdayım allahtan dengelıoyoruz . eskı sıkı gunlerımızı ozluyorum bende canım ama bunada sukur en azından almıyoruzda :KK34:

ben plates de yapıyorum haftanın üç günü yaptığım spora güvenip yiyorum......ya benim verememe sebebim aralarda sahlep içiodum kurabiye falan yaptım o yüzden ayva nın bir etkisi olduğunu sanmıyorum keşke tek ayva yesem:)))))))))diğer kaçamklardan dolayı kilo veremiyorum ama almıyorum da geçen sene 64 e kadar düştüm ama bu sene gram oynamıyoooooooo
ben sadece ayva sandında ondan söyledim canım ozaman sadece ayva ye:KK1:
ben sana inanıyorum canım arada kaptırıyor insan kendini ma toparlayacaksın eminim..:KK34:
EVET canım senle aynı durumdayım allahtan dengelıoyoruz . eskı sıkı gunlerımızı ozluyorum bende canım ama bunada sukur en azından almıyoruzda :KK34:

evet kiloyu verdikten sonra almamakta dikkat istiyor gerçektende hem gayet güzel kilolar vermişsiniz..
biraz bu kiloda kalıp tekrar başlarsınız bir azimle canım:KK34:

bu sabah ki bildirimim

sabah:yarım alabalık,kaşarlı tost çay

ara:1 portakal

öğle:1 kase tarhana çorba,tavuklu patates yemeği,2-3 kornişon torşu

ara:4 hurma

akşam:yoğurt,öğlenin aynısı

canım sabah normal bir kahvaltı yapmayı alışkanlık haline getir arada bi böyle şeyler yapman daha güzel olur ve arada ki 4 hurma çook hurma çok kalorili bebeğim olmaz 8-10 tane kavrulmamış tuzsuz badem koyabilirsin yada 3-4 kuru kayısı. Bunlar çok çiğnendiği için çiğneme dürtüsünüde şeyttiriyomuş:KK9::KK9:
Patateside günde 2 kez yemen kilo vermeni engelleyebilir :KK42:

Kızlar gittim aktardan 9lu çayımın bitenlerini aldım geç kalktım zaten kahvaltımıda az önce yaptım aktar ısrarla karıştırıp çekeyim diyor ben hayır diyorum ne biçim kızım ya :KK9::KK9::KK9: nese menüme geçeyim

Sabah: Az tereyağıyla yapılmış güzel bi omlet 2 zeytin 1 çatal peynir 2 dl ç.ekmeği şekersiz çay 2 bardak su :KK16:

Ara: 2 kuru kayısı

Öğle:2 kaşık yoğurt salata ve çorba

ARa: sanırım buna vaktim kalmaz saat zaten 13:00 :KK9::KK9:

Akşam: bi kase yoğurt ve yulaf ezmesi belki birazda ot yerim

ya ben diyet yaparken evdekilere yemek yapmak istemiyorum :KK19::KK19: onlar ıziyafet çekecek ben yulaf :KK50: ama kaçamak yook ufak bi kaçamak bile nasıl ters tepiyor hemen yrım saat felan bi yürüdüm hava yağmurlu o yüzden evde mekik felan çekerim apartmanda otursaydım keşkem merdiven çok fena kilo verdiriyor ya süper bişey:KK34: jillian mıchales miydi ne onu indirdim ama açılmadı varmı aranızda bilen bacıcıklarım:21:

Kızlar gittim aktardan 9lu çayımın bitenlerini aldım geç kalktım zaten kahvaltımıda az önce yaptım aktar ısrarla karıştırıp çekeyim diyor ben hayır diyorum ne biçim kızım ya :KK9::KK9::KK9: nese menüme geçeyim

Sabah: Az tereyağıyla yapılmış güzel bi omlet 2 zeytin 1 çatal peynir 2 dl ç.ekmeği şekersiz çay 2 bardak su :KK16:

Ara: 2 kuru kayısı

Öğle:2 kaşık yoğurt salata ve çorba

ARa: sanırım buna vaktim kalmaz saat zaten 13:00 :KK9::KK9:

Akşam: bi kase yoğurt ve yulaf ezmesi belki birazda ot yerim

ya ben diyet yaparken evdekilere yemek yapmak istemiyorum :KK19::KK19: onlar ıziyafet çekecek ben yulaf :KK50: ama kaçamak yook ufak bi kaçamak bile nasıl ters tepiyor hemen yrım saat felan bi yürüdüm hava yağmurlu o yüzden evde mekik felan çekerim apartmanda otursaydım keşkem merdiven çok fena kilo verdiriyor ya süper bişey:KK34: jillian mıchales miydi ne onu indirdim ama açılmadı varmı aranızda bilen bacıcıklarım:21:

Maşallah canım benim:nazar:bu gidişle incecik çıtır kız olacaksın... Ben hiç indirimedin jilian michales canım bilgim yok malesef....
Bende istemiyorum hep sağlıklı şeyle rolsun istiyorum benim eşim ciddi anlamda pilavcı pilav veya makarna olmadan doymuyor beyefendi... Bende ona yapsmada yemiyorum oda olay oluyor tabiki neden yemiyorum diye ...
:KK1::KK22:

Maşallah canım benim:nazar:bu gidişle incecik çıtır kız olacaksın... Ben hiç indirimedin jilian michales canım bilgim yok malesef....
Bende istemiyorum hep sağlıklı şeyle rolsun istiyorum benim eşim ciddi anlamda pilavcı pilav veya makarna olmadan doymuyor beyefendi... Bende ona yapsmada yemiyorum oda olay oluyor tabiki neden yemiyorum diye ...
:KK1::KK22:

İnşallah canımm :KK16::KK16: evet bizim evdekilerde öyle ailem pilavı hamur işini et yemeklerini çok sever :44:
Ve eşler kıskanıyor kadınlar kendine dikkat edince bakınca heheh

Son düzenleme:
Bu arada, kızlar benim son 3-4 gündür kol ve bacak kaslarım çok ağrıyor ben 2 saat yürüsem banamısın demezdim ama şimdi bi markete gidip gelince ağrı başlıyor neden acaba:26:

İnşallah canımm :KK16::KK16: evet bizim evdekilerde öyle ailem pilavı hamur işini et yemeklerini çok sever :44:
Ve eşler kıskanıyor kadınlar kendine dikkat edince bakınca heheh

Erkekler hem kıskanıyorlar hemde kilo alınce çok kilo aldın biraz zayıfla diyorlar benim ki öyle kilo aldığım zaman hep şakayla karışık laf soktu bana ama allahtan öyle yapmış yoksa ben hiç umursamıyacakdımm.. Ama şimdide bu kadar dikkat ediyor olmama kafaya takmış durumda onlar çözmek zorr.... :KK19::KK19:

günaydın kızlarrr saat 2 olmuş ama :44::44:
çok yaqmur yaqıyor burda üşüyorum ama canım gezmeye gitmek istiyoo :26::26: koçişe didim bizi gezmeye götür bu havada kafayımı yidin didiii :KK5::KK5:
topik günümü düzenlesek napsak :KK37:

ben sadece ayva sandında ondan söyledim canım ozaman sadece ayva ye:KK1:
ben sana inanıyorum canım arada kaptırıyor insan kendini ma toparlayacaksın eminim..:KK34:

evet kiloyu verdikten sonra almamakta dikkat istiyor gerçektende hem gayet güzel kilolar vermişsiniz..
biraz bu kiloda kalıp tekrar başlarsınız bir azimle canım:KK34:

tesekkur ederım canım umarım baslarım gene son 5 kıloyu vermeye :KK54:

Bugünkü menüm çok kötü kızlar offffff iş yeri yemeklerinde yiyemedim hiç bir şekilde o yüzden :KK5:

Sabah
1 küçük kaşar peynir
1 dilim Buğday Ekmeği
Beyaz peynir
Karper peynir
Yarım Domates

Ara
Türk Kahvesi

Öğle
Yemek çok kötüydü
Daha yeni 1 paket çorek otlu biskuvi varya Light onu çayla yedim

Ara
Muz
Yoğurt
Belki kahve içerim

Akşam
Patates Yemeği
Salata

başlangıç:66.6
geçen hafta:66.6
bu hafta:66.6
gelen giden yok
motivasyon yok
yok yokkkkkkkkkkkkk bu sene hiç beğenmiyorum kendimi akşam çikolata soslu mozaik pasta yaptım 21.30 da yedimmmmmm birinin beni sirkelemesi gerekiyo motive olamıyorum kendime sinir oluyorum

Her gün gel buraya o zaman menülerini paylaş canım, buradan kopmazsan motivasyonun düşmez :KK34:

Bu arada, kızlar benim son 3-4 gündür kol ve bacak kaslarım çok ağrıyor ben 2 saat yürüsem banamısın demezdim ama şimdi bi markete gidip gelince ağrı başlıyor neden acaba:26:

Uzun zamandır spor yapmıyor muydun canım ?

Kızlar regl oldum, karnım çok çok çokkk feci ağrıyorr :84: :84:
Çıldırıcam ya bir öneriniz var mııı ? :26:

X