Erginsena'nın Diyet Günlüğü 52 bedenden 36 bedenee

çok ağrım olursa karnımın altına set bi yastık boyuk yüz üstü yatarım genelde ben cnm.:26:
tam geçirmiyor ama rahatlatıyor..

Kızlar regl oldum, karnım çok çok çokkk feci ağrıyorr :84: :84:
Çıldırıcam ya bir öneriniz var mııı ? :26:

Canım benim arkadaşım regl olduğu zamanlarda doğadanın özel günler çayını kullandı bu sefer onun da çok oluyo ağrısı bu sefer ağrı kesici içmeden atllattım çok ağrımadı dedi öneririm

Kızlar kan şekerim o kadar çok düşmüştü ki diğer aldığım biskuvilere saldıracaktım hatta aldım elime almak için ama birden durdum ve saçmalama dedim aradan 5 dakika geçti şu an hiç öyle bir şey yok ..... Gitti açlığım gayet iyyim... :KK76: :KK53:

merhaba arkadaşlar işten güçten ancak fırsat buldum

bugünkü menüm

kahvaltı
kepek ekmeği ile tost
1 bardak çay
5 zeytin

ara
1 avuç leblebi
1 çb.süt

öğlen
1 kase çorba
5 y.k. taze fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara (oğlana ders çalıştırıyodum hemen yiyebileyim diye )
1 avuç leblebi aslnda meyve yiyecektim ama vaktim yoktu

akşam
öğlenin aynısı

40 dk yürüyüş

selam kızlar..

kalkınca 2 kuru kayısı ve 2 büyük bardak ılık su.

kahvaltı:
1 dilim tam buğday ekmeği
yumurta salatası
2 ince dilim sucuk
2 zeytin
domates salatalık
beyaz peynir ve kaşar peyniri (küçük birer dilim)

ara:
1 s.b süt
2 ceviz
5 fındık

akşam:
5 ızgara köfte
mevsim salata
ayran

yeşil çay içerim..
suyumu tamamlamama az kaldı..

birazdan da sporumu yapacağım

Canım alabalık derken bildiğimiz balık demi?

ewet ewet bildiğimiz balık sabah sabah canın çekti.benim oğlum normal bi kahvaltı yapmıyo .sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorum onunla beraber bende yiyorum...onun için kahvaltım biraz değişik oluyo:KK66:

bugün neler yediğimi harfiyen yazıyorum

sabah:
1 dilim mozaik pasta
4 5 zeytin
çok az peynir

ara:
1 ane ayva
öğle:
karnıbahar kızarttım yoğurtlu

akşam:
1 tane ayva

saçma sapan bir gün saçma sapan bir öğün sabah geç kalktım koşa koşa dolaba gittimn tatlı yedim ya arzu sende bıktın dimi artık yiyip yiyip geliyorum buraya azarlasana biaz çok özlemişim yaaaaa
artık yediğim şeyleri akşamları paylaşıcam kara verdim çünkü buraya yazınca çok utanıyo insan:))))

bugün neler yediğimi harfiyen yazıyorum

sabah:
1 dilim mozaik pasta
4 5 zeytin
çok az peynir

ara:
1 ane ayva
öğle:
karnıbahar kızarttım yoğurtlu

akşam:
1 tane ayva

saçma sapan bir gün saçma sapan bir öğün sabah geç kalktım koşa koşa dolaba gittimn tatlı yedim ya arzu sende bıktın dimi artık yiyip yiyip geliyorum buraya azarlasana biaz çok özlemişim yaaaaa
artık yediğim şeyleri akşamları paylaşıcam kara verdim çünkü buraya yazınca çok utanıyo insan:))))

Karnıbaharı yağdamı kızartın? Keşke kızarmak yerine haşlayıpta yoğurt koyupta da yeseydin canım ...

Her gün gel buraya o zaman menülerini paylaş canım, buradan kopmazsan motivasyonun düşmez :KK34:

Uzun zamandır spor yapmıyor muydun canım ?

yapıyorum aslında yürüyüşü hiç bırakmam mecbur kalmadıkça otobüse binmem kursa felan yürürüm hep.Ya mekik yüzünden ya soğuk aldım yada ayakkabımı değiştirdim bacaklarım çabuk etkilenir benim ayabbıdan ya:18::18:

yorgunluk ve halsizlik var bende ya :KK50: diyetten değil eminim ii besleniyorum çünkü

Menüm
Sabah kalkınca bir bardak su bir bardak 9 lu çay

Kahvaltı: menemen, peynir, zeytin, ev yapımı çemen, 2 dl ç. ekmeği ve şekersiz çay

Ara: 1 su bardağına yakın y.yağlı süt

Öğle: (önce 2 bardak 9 lu çay)Pırasa yemeği, 2 kepçe et suyuyla yapılmış mercimek çorbası ve 2 kaşık yoğurt (Yemeğim çok güzel olmuştu kızlar :KK9::KK9: ellerime sağlık)

Ara: 1 kayısı

Akşam: Sanırım 7 gibi anca yicez o yüzden salata yulaf ezmesi ve yoğurt yerim yada sadece yoğurtla salata

45 dk yürüyüş, 2 lt su 9 lu çaydan ve normal çayı çok içtiğim için suyu zorla içiyorum inşl 2,5 olur :26:

Son düzenleme:
merhaba kızlarrrrr...............

menüm..sabah kalkınca 2 gün kurusu kayısı ve bol su içtim..

kahvaltı:
-1 dilim tam buğday ekmeği
-1 porsiyon karışık omlet
-2-3 dilim beyaz peynir.
-1 ince dilin kaşar peyniri.
-4 zeytin
-yarım domates

öğle:
-yarım kase yeşil mercimek çorbası

akşam:
-2 psarça haşlanmış tavuk göğsü
-1 kase baharatlı yoğrt
-bol salata

bugün çok karışık şeyler yedim.

sabah:1 krep, 3 dilim dil peyniri, 2 zeytin, 2 çatal nutella, 1bardak şekersiz çay

ara:1 fincan sütlü kahve yanında 1 şekerpare(yoğun ısrar üzerine)

öğle:canım bişi istemedi

akşam:1,5 balık,3-4 kornişon,1 kase çorba

ara:1 avuç günkurusu (kayısı)ama hala açımmmmmmmmmmmmm....hııııbide bu ara 1 fincan yeşil çay içtim=)

Kızlaar kızlar kahavaltı için evdkeileri beklemeyince kızıyorlar ama erken de kalkmıyorlar 12 de yaptım kahvaltımı yaf pöff :44::44:

Sabah 8 buçuk gibi kalktığımda 1 bardak süt içtim 2 saat sonrada 2 bardak felan 9lu çaydan içtim ve 2 kuru kayısı yidiim:KK56:

Kahvaltı:2 Zeytin ,bir dilim tam yağlı peynir, 2 dl normal ekmek, 1.5 haşlanmış yumurta, şekersiz çay ve maydanoz

Öğle:KK70:ünden pırasa yemeği var onu yerim heralde yanında da 2 kaşık yoğurt

Akşam: Pazartesiii balık günüüüü fırında balık ve salata

Ara: 1 elma 1 mandalina yerim snaırsam

spor yok fazla sadece 50 mekik, sabah fırına indim şimdide pazara gidicem :21::21: su 2-2,5 lt anca çünkü 4-5 kupa bitki çayı içiyorum gitmiyor kış günü su:KK50:

X