Erginsena'nın Diyet Günlüğü 52 bedenden 36 bedenee

iyiakşamlar kızlarr:KK3::KK3:

meleekkk sahalara dönmene çok sevindim canım :KK34:
cleopatra hoşgeldin canım masal gibi bir varsın bir yoksun :KK23::KK23:
bu arada hangi diyeti yaparsan yap eski beslenmene dönersen alırsın cnm kh diyetiyle ilgisi yok :KK20:

kızlar günaydın...dün net yoktu yazamadım.bide cumayı bekliyemedim bugün tartıldım.400gr vermişim.yavaş ama istikrarlı gidiyorum galiba=)))))kalkınca 12 bardak su içtim.

sabah:1 yumurta,1 dilim ekmek,biraz ppeynir, yeşil çay

öğle:1 kase mercimek yemeği,2 kaşık makarna

ara:KK43:sabah-öğle arası öğün yapmıyorum)4-5 hurma,1 çay bardağı süt

akşam:1 avuç fındık,1 ceviz biraz zaman geçtikten sonrada çorba

iyiakşamlar kızlarr:KK3::KK3:

meleekkk sahalara dönmene çok sevindim canım :KK34:
cleopatra hoşgeldin canım masal gibi bir varsın bir yoksun :KK23::KK23:
bu arada hangi diyeti yaparsan yap eski beslenmene dönersen alırsın cnm kh diyetiyle ilgisi yok :KK20:

evet yavrussss bı dondum pır dondum kararlar aldım sadece pazar gunu ızınlı gunum olcak ve 65 e ınene kadar durmak yokkkk :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: kılo alma kısmına katılıyorum hengı dıyetı yaparsan yap eskı beslenmeye gecersen hoppp alırsınnn :KK34::KK34::KK34:

uykum yookkk sizde kalkın hadiiii :KK33::KK33::KK33::KK33:

kızımmmm uykun nere kactı ne ısın var o saatlerde :26::26::26: sahsen benım o saatte kıcımda pıreler ucusuyordu :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

gunaydın kızcelerrrrrrrrrr

dunku menum efem :KK42::KK42::KK42:

sabah
2 dılım cavdar
peynır
zeytın 5 adet
yumurta

ara
elma

ogle
4 mınık tavuj nugget
cok az sahanda yumurta
1 bardak ayran

ara
cok az antep 5-6 adet
sekersız neskafe

aksam
tavuk
2 adet kofte ( annem yapmıs guzeldı)

3 lt su

veee sabahına 900 gr ucmus gıtmıs efemmmmmmmmmmmmmmmmmm vede super olmus zıra son 4 gundur abarmıstım bu ılac gıbı geldııı :KK49::KK49::KK49::KK49:

Son düzenleme:
günaydın melekcim..bende senin kh dyetini denicem bakalım ne giderse kar=)sonra yine sağlıklı beslenme programıma dönerim sadecee 2 hafta kendimi zorlaryım bakalım...

günaydın melekcim..bende senin kh dyetini denicem bakalım ne giderse kar=)sonra yine sağlıklı beslenme programıma dönerim sadecee 2 hafta kendimi zorlaryım bakalım...

gunaydın canım bencede dene 2 hafta tam yaparsan 4-5 kılo gıder :KK34::KK34:

canım bide toplam kaç puaan yiyorsun?

ben ılk basladıgımda 25-30 u gecmıodum canım puanda :KK52:

Kızlar ben bildirimimi yarın yapacam Çünkü Cuma ve Cumartesi günü yokum Annem ameliyat olacak onun yanında olacam...

Zaten bu hafta fazla çıkmazsam iyidir... Tam kendi kafama göre menü belirliyorum eşim bir şey çıkartıyo dünde çiğ köfte getirmiş benim hayır desemde yiyemeden duramıyacağım şey çikolata ya karşı durabilirim ama çiğ köfte olunca duramam..:KK52:

Brokoli çorbasını Yarım kepçe düşürdüm
4-5 Çiğ köfte
Salata

selam kızlar bende aranıza yenı katılıyorum.kılom yuzunden esımle bayagı aramız bozuk.yanı kılolarımdan dolayı benı eskısı gıbı sevmedıgını dusunuyorum.suanda 93 kıloyum ve bayagı kotu durumdayım lutfen bana yardım edın.nasıl besleneyım neler yemem lazım.bana ozeldende mesaj atabılırsınız.sımdıden tesekkurler.

selam kızlar bende aranıza yenı katılıyorum.kılom yuzunden esımle bayagı aramız bozuk.yanı kılolarımdan dolayı benı eskısı gıbı sevmedıgını dusunuyorum.suanda 93 kıloyum ve bayagı kotu durumdayım lutfen bana yardım edın.nasıl besleneyım neler yemem lazım.bana ozeldende mesaj atabılırsınız.sımdıden tesekkurler.

Bebeğini emziriyormusun canım ?

kızlar günaydın...dün net yoktu yazamadım.bide cumayı bekliyemedim bugün tartıldım.400gr vermişim.yavaş ama istikrarlı gidiyorum galiba=)))))kalkınca 12 bardak su içtim.

sabah:1 yumurta,1 dilim ekmek,biraz ppeynir, yeşil çay

öğle:1 kase mercimek yemeği,2 kaşık makarna

ara:KK43:sabah-öğle arası öğün yapmıyorum)4-5 hurma,1 çay bardağı süt

akşam:1 avuç fındık,1 ceviz biraz zaman geçtikten sonrada çorba

günaydın cnm :KK34:

gunaydın kızcelerrrrrrrrrr

dunku menum efem :KK42::KK42::KK42:

sabah
2 dılım cavdar
peynır
zeytın 5 adet
yumurta

ara
elma

ogle
4 mınık tavuj nugget
cok az sahanda yumurta
1 bardak ayran

ara
cok az antep 5-6 adet
sekersız neskafe

aksam
tavuk
2 adet kofte ( annem yapmıs guzeldı)

3 lt su

veee sabahına 900 gr ucmus gıtmıs efemmmmmmmmmmmmmmmmmm vede super olmus zıra son 4 gundur abarmıstım bu ılac gıbı geldııı :KK49::KK49::KK49::KK49:

qünaydın kuzum menün süper valla tebrikler :KK9:

aleykumselam canım hoşqeldin..
herbirimiz farklı yöntemlerde diyet uyquluyoruz
bir sürü diyet yöntemi var arkadaşların menülerini takip edebilirsin
sana örnek olmuş olur
Allah yardımcın olsun inşallah biran önce kilolarından kurtulursun

Sabah:

2 bardak limonlu sıcak su

2 dilim çavdar ekmeğiyle hazırlanmış peynirli tost
2 dilim salam
yarım domates
yarım salatalık
1 haşlanmış yumurta
1 dubble bardak (2bardağa eşdeğer) form ve yeşil çay

ara
1 kuru kayısı
1 qün kurusu

öğle
1 kepçe çorba
1baget tavuk haşlıcam veya halis zeytin yağında kızartıp yicem
1 fincan yeşil çay

ara
bilmiorum :26:

akşam
1 kase spichal K

Buqün spor yapamayabilirim sol alt baldırımdaki kaslarım zedelenmiş qaliba
dün akşamdan beri çok ağrıyor inşallah ağrısı qeçerse öğleden sonra
20 dk tempolu yüürüyş yapıcam 20 dk egzerisz yapıcam
eğer qeçmezse bacağımı zorlamadan eqzersizimi yaparım yine yürüyüş yerinede plates yaparım biraz..

CANIM <UZULME lutfen bende 8-9 ay once 90 kıloydum nasıl bı duygu cok ıyı bılırım sana karbonhıdrat dıyetını onerıorum ac kalmadan kısa zamanda verırsn kılolarını .ınternete ebru akın karbonhıdrat dıyetı yaz ordakı lısteden kendıne menu olustur ozellıkle 0 ve 1 puanlı olanlardan ve gunluk 30 u gecme bak nasıl gıdıcek kılolar :KK34:

X