Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor ne yapmalıyım

eger tereddutlerin varsa demekki zamana ihtiyacın var gidince oraya kendini rahat hissetmeyeceksen gitmenin anlamı yok bence...kendini zorlama onada durumu izah et duzgunce tatlı dille zaten sana deger veren bir adamsa anlayısla karsılayacaktır....

Son düzenleyen: Moderatör:
rapunzell gittin mi kaldın mı merak ettim.
bu arada münevver falan ben de biraz abartmışım tabi :KK1:
gelişmeler var mı bu konuda?

eger tereddutlerin varsa demekki zamana ihtiyacın var gidince oraya kendini rahat hissetmeyeceksen gitmenin anlamı yok bence...kendini zorlama onada durumu izah et duzgunce tatlı dille zaten sana deger veren bir adamsa anlayısla karsılayacaktır....

işte bendede o sorun var nasıl doru yolla anlatırım ona bunu onu bilmiyorum

eğer bu kadar ciddi bir konu haline geldiyse bu durum,arkadaşınla git canım.
böylece ne denli ağır,ciddiye alınacak bir kız olduğunu göstermiş olursun.

aman canım yalnız gitme,kimseye güvenme.
varsın yanlış anlasın,üzülen sen olma.

madem görmek istiyor illa disarda bulusun cnm yani senin aklinda soru isaretleri varsa yine :KK34:

eğer bu kadar ciddi bir konu haline geldiyse bu durum,arkadaşınla git canım.
böylece ne denli ağır,ciddiye alınacak bir kız olduğunu göstermiş olursun.

aman canım yalnız gitme,kimseye güvenme.
varsın yanlış anlasın,üzülen sen olma.

arkadaşlarımın hepsi çalışıyor yada okuldalar hafta ortası birlikte gidebileceğim kimse yokki

ay sana tavsiyem kesinlikle gitme. 2 , 2.5 sene süren ilişkimde artık ailesiyle samimi olduğum için gittim kaç kez yemeklerini yedim, otrurduk kalktık aile gibi olduk. arada sırada ailesi yokken de gitim. ama hemen 5 dkda çıktık falan öle kalmadım. ve ayrıldık. ablasının bana sölediği laf aynen şu oldu. evimize girdin çıktın okadar millet arkandan ne der ne konuşur sen düşün kardeşimin elinin kiri sonuçta dedi. üstelik kardeşinin beni aldattığını öğrendiğim için ayrılmıştım. yani kardeş gibi gördüğüm ablası bile bunu sölediki yanlış hiçbirşey yapmadığımı bildiği halde. aman haaaa sakın boşver gitme kimsenin gerçek yüzünü bilemezsin. 3.5 ayda çok kısa bir süre aile arasında ciddi bir adım atılmadığı sürece gitme.:KK19:

Bence bu tamamiyle karşındaki erkekle alakalı bi şey. Zaten bu kadar düşünüyosan gitsem mi diye gitme derim. Neden mi sen bunu buraya konu açıcak kadar kafanda sonuçlandıramadıysan zaten o kişiden oldukça emin değilsin demektir. Eve gittiğinde bi şeyler yaşaman da önemli değil aslında. Bunu o kişiyle yaşamak istemen ve o kişiye güvenip çağırdığında hiçbi tereddüt yaşamadan 'Olur, ne zaman gelim?' demendir. Şöyle bi şey de var eğer eve gidersen ilkinde direkt olmasa bile dolaylı yoldan yakınlaşılır, daha sonraki ev buluşmalarında ise daha ileriye gidilir. Malum ateşle barut muhabbeti var ki çok doğrudur. Yan yana durmalarının imkanı yok gibi bi şey. Seçim burda tamamen senin...

ay sana tavsiyem kesinlikle gitme. 2 , 2.5 sene süren ilişkimde artık ailesiyle samimi olduğum için gittim kaç kez yemeklerini yedim, otrurduk kalktık aile gibi olduk. arada sırada ailesi yokken de gitim. ama hemen 5 dkda çıktık falan öle kalmadım. ve ayrıldık. ablasının bana sölediği laf aynen şu oldu. evimize girdin çıktın okadar millet arkandan ne der ne konuşur sen düşün kardeşimin elinin kiri sonuçta dedi. üstelik kardeşinin beni aldattığını öğrendiğim için ayrılmıştım. yani kardeş gibi gördüğüm ablası bile bunu sölediki yanlış hiçbirşey yapmadığımı bildiği halde. aman haaaa sakın boşver gitme kimsenin gerçek yüzünü bilemezsin. 3.5 ayda çok kısa bir süre aile arasında ciddi bir adım atılmadığı sürece gitme.:KK19:

üzüldüm canım senin adına ne yazıkki türk zihniyeti bu şekilde bişey yaşanmasa bile hemen o yakıştırmayı yapıyorlar doru buzamana kadar kim gerçek yüzünü gösterdiki hala değerli benim gözümde ama bilemem ne olcak ne bitecek sonunda

Bence bu tamamiyle karşındaki erkekle alakalı bi şey. Zaten bu kadar düşünüyosan gitsem mi diye gitme derim. Neden mi sen bunu buraya konu açıcak kadar kafanda sonuçlandıramadıysan zaten o kişiden oldukça emin değilsin demektir. Eve gittiğinde bi şeyler yaşaman da önemli değil aslında. Bunu o kişiyle yaşamak istemen ve o kişiye güvenip çağırdığında hiçbi tereddüt yaşamadan 'Olur, ne zaman gelim?' demendir. Şöyle bi şey de var eğer eve gidersen ilkinde direkt olmasa bile dolaylı yoldan yakınlaşılır, daha sonraki ev buluşmalarında ise daha ileriye gidilir. Malum ateşle barut muhabbeti var ki çok doğrudur. Yan yana durmalarının imkanı yok gibi bi şey. Seçim burda tamamen senin...

haklısın benimde korkularım bunlar mutlaka bişey yaşanır ondan gitmek istemiyorum

upppppssss... daha 3 aydır tanığın birinin evine gitmen dahası onun ısrar etmesi pek de hayra alamet değil. eve çağırırlar ufaktan ufaktan yaklaşmaya çalışırlar sonra ............. bundan kötüsü bi de tuzak kuruyorlar kızlara. dikkat et sakın evine falan gideyim deme. başına öyle bişey gelir ki ömür boyu onun cezasını çekersin.

bazı insanlar bu eerkek arkadaşının evine gitme meselesine namus açısından bakıyo ama ben böyle düşünmüyorummm....eğer karşındaki insana güveniosan tanıdığına eminsen gidebilirsin ne varki bunda....ayrıca cafe köşelerinde parklarda bahçelerde çok uygunsuz davranışlarda bulunmaktansa sakin sessiz bi ortamda olmayı tercih ederimmmm........tabiki herşeyy karşındaki insana olan güveninden geçiyo.....kararı ona göre vermek lazım

ben de size katılıyorum..cok haklısınız...
gitmesinde ne sorun olabılır kı ..kişi kendını bıldıkten sonra hele...bence cok sacma bu konuyu namus kavramı dıye dusunmek...
evine gidecegın ıcın sana saldıracagını dusunuyorsan zaten o ilişkiyi neyleyim ben ne işin var oylee guvenmedıgın adamla hahahhaa=))))))))

canım ben güveniyorum ona e ozaman buraya neden yazdın neden bize danışıyorsun diyeceksin oda doru ama benim ona güvenmem demek onun benim bu güvenimi boşa çıkarmaycaqı anlamına gelmez yüzde yüz emin olsam zaten düşünmem giderim

hııım iki ucu b...lu değnek bir konu :KK53:

gitsen bi dert, gitmesen ayrı dert...

X