Eşim eski sevgilisi ve ailesi tatil yapmışlar?

Hayır 16 yaşındaki küçük kız mi size bakıyor? Saçmalıklar silsilesi. Küçücük çocuğu getirmişsiniz yanınıza hizmetinizi mi yaptırdınız? Ne konuşacağını bilemeyebilir küçük o daha. Dediklerinin nereye varacağını bilemez. Senle eşin kıza bir de kızıp yollamışsınız hayır tüm suç o kızın ailesinde size hizmete yollaması. Sende geçmişi takacak kadar özgüvensizsin.

Hayır 16 yaşındaki küçük kız mi size bakıyor? Saçmalıklar silsilesi. Küçücük çocuğu getirmişsiniz yanınıza hizmetinizi mi yaptırdınız? Ne konuşacağını bilemeyebilir küçük o daha. Dediklerinin nereye varacağını bilemez. Senle eşin kıza bir de kızıp yollamışsınız hayır tüm suç o kızın ailesinde size hizmete yollaması. Sende geçmişi takacak kadar özgüvensizsin.
Aynen aileler çocuklarını ne yollarda harcıyor. Ben 3 gebelik yasadım kimse de yardım etmedi. 3 ünde de 37.haftaya kadar calıştım. Birinde 1.5 yasında cıcugum vardı doğuma giderlen diğerinde de 5 ve 6.5 yasında iki çocugum. Kimse de yardım etmiyordu. Bir de 8 aylık gebelikmiş. Son hafta vs olsa anlarım da.

Aynen aileler çocuklarını ne yollarda harcıyor. Ben 3 gebelik yasadım kimse de yardım etmedi. 3 ünde de 37.haftaya kadar calıştım. Birinde 1.5 yasında cıcugum vardı doğuma giderlen diğerinde de 5 ve 6.5 yasında iki çocugum. Kimse de yardım etmiyordu. Bir de 8 aylık gebelikmiş. Son hafta vs olsa anlarım da.
Gören de kraliçe Elizabeth sanıcak vallahi

Haklı değilsiniz çok önce yasanan bir şey moralinizin bozulması normal ama keşke büyütmeseydiniz ha 16 yaşı da küçümsemeyin benim bir görümcem o yaşta ama abisiyle aramı bozmak için nasıl ince ince işliyor görseniz şaşarsınız😂

Anası kovmuş ama oğlu hem de kızın tüm ailesiyle tatile gitmiş. Yalana tahammülünüz var, olmasa eşinizden ayrılırdınız. Koca duruyor mu evde onu söyleyin. Gücünüz ergen çocuğa yetmiş, kocaya mık yapamamışsınız. Hiç gerekeni söyledim bla bla yapmayın. Çocuğun söylemesine tahammül edemediniz ama bizzat yapan koca evde baş köşede. Anca burada atar gider var, yalancı kocayla aynı yatağa girmeye devam. Millet ne yaka silkmiştir sizden. Yazık, kocanın söylediği yalan yüzünden anası aranıp hesap soruluyor.

Çocuğun gönlünü aldınız mı, yengecim senlik bir şey yok ben amcana kızdım falan dediniz mi yoksa oh olsun aldı ağzının payını mı yaptınız?
yaw kardeş ne kadar gaza gelmişsin ..kızla kocası müge anlı tiplemeleri
adam evin içinde şort giymesin bin metre öteden görünür diye kızın yaptığı tostları yatağa! fırlatmış
kız onun eski sevgilisinin bin sene önce ailesiyle tatilini konu açıyor
çok seviyorlar birbirlerini toksik aile senden bizden iyi

Cok doluyum kizlar içimi dökmek istiyorum 8 buçuk aylık hamileyim diye yanımda birileri kalıyor yardim amaçlı 2 3 evvel eşimin yeğeni geldi kalmaya hersey gayet normaldi.Dün muhabbet ederken laf arasında ağzından eşimin eski sevgilisi ile tatil yaptıklarını kaçırdı yada bilerek yaptı bilemiyorum 16 yaşında küçük de değil. Benden önce olmus olay sorun şu ki eşim bana dedi ki ben eski nisanlim hariç kimseyle ailemi tanistirmadim bu kız başka bi kız duyunca delirdim ben sordum oda anlattı sinirlendim eşimi aradım sordum sen yıllar evvel yaşanan olaya mi takıldın dedi evet sonuçta bana söylemedin bunu dedim ailenle tatil yapılmış vs eşimde sinirlendi kavga ettik akşam geldi yeğenine baya kızdı benle kavga etti kızı evine götürdü bir daha eşime bakma sen dedi hamile kadına bunlar mı anlatılır dedi sizce ben haksız mıyım?
Birde bayılsaydın.
Nekadar çocukca hareketler.
Böyle boş boş şeylerden dırdırı uzatıp kendinizden soğutmayın adamı.

Cok doluyum kizlar içimi dökmek istiyorum 8 buçuk aylık hamileyim diye yanımda birileri kalıyor yardim amaçlı 2 3 evvel eşimin yeğeni geldi kalmaya hersey gayet normaldi.Dün muhabbet ederken laf arasında ağzından eşimin eski sevgilisi ile tatil yaptıklarını kaçırdı yada bilerek yaptı bilemiyorum 16 yaşında küçük de değil. Benden önce olmus olay sorun şu ki eşim bana dedi ki ben eski nisanlim hariç kimseyle ailemi tanistirmadim bu kız başka bi kız duyunca delirdim ben sordum oda anlattı sinirlendim eşimi aradım sordum sen yıllar evvel yaşanan olaya mi takıldın dedi evet sonuçta bana söylemedin bunu dedim ailenle tatil yapılmış vs eşimde sinirlendi kavga ettik akşam geldi yeğenine baya kızdı benle kavga etti kızı evine götürdü bir daha eşime bakma sen dedi hamile kadına bunlar mı anlatılır dedi sizce ben haksız mıyım?
Bosanmayi dusunuyo musunuz?eger dusunmuyosaniz acmayin bu konuyu.Rabbim boyle erkeklerden korusun bizleri

Birincisi naz niyaz demissiniz ben riskli bi gebelik yaşadığım için yanımda kalanlar oluyor zevkine değil ikincisi durup dururken kimseye bisey demedik üçüncüsü yanımdaki gbi anlatmissiniz ama ben bisey sormadım konuyu kendisi açtı bende nasıl yani dedim sonra çekinmeden anlattı ek olarak evet çocuğumu düşünüyorum benim strese girmem etrafımdaki insanların sokmasi ile oluyor doğurmus iseniz bilirsiniz tüm duygular zirvede oluyor birde 16 yas çocuk değildir essek kadar olmuş bir insan çocuk dediğin kişi zaten sorumluluk alıp gelip birine refakatçi olamaz ben bana neyin hesabı sorulur ise sordum huzurumu kaçırdı
Huzurunun kaçası var, bahanesi bol.

Kız yapmış bir patavatsızlık ama sizin de bunu kafaya takmamanız gerekiyor. Bebeğinizi ve kendinizi boş yere strese sokmayın.

O kızla devam etmek isteseydi muhtemelen yanında şu an o olurdu. Takılacak bir durum değil.

aman evlenmişsiniz hamile kalmışsınız artık geçmiş bitmiş boşverin yahuuu

Yorumları okumadim uzundu. Bu ne biçim 16 yaşında kız? Laf ebesi. Ben 16 yaşındayken büyüklerin lafına karisilmazdi. Hamile kadına anı anlatıyor.
Hamilelik, sıcak başına vurmuş. Kim kiminle gittiyse gitti. Sen sorunca kızma diye atmış eskiden. Sorun yok.
Ya da kız çok uyanık. Refekatci kalmak istemedi. Dinamiti koyup gitti
Asıl sorun 16 yaşındaki kızın yazın arkadaşları ile gezip tozmasi gerekirken, yengesine refakat etmesinde( kendinin istemesi bile sorun) ve amcasının eski sevgilisinin dedikodusunu yapacak vizyonda yetiştirilmesinde.

16 yaşındaki kızda çocuk sayılmaz 16 yaşında bana ev emanet ediliyordu aklı yetiyor herseye düşünce lazim insana
16 yaş çocuk değilse, böyle saçma sapan bir gerekçeyle ortalığı velveleye verip evinden kovan, kocasıyla kavga eden çocuktur o zaman. Benim eşimin evlenmeden önce yaptığı hiçbir şey beni ilgilendirmez, benim yaptıklarım da onu ilgilendirmez. Ha ilgilendirdi diyelim, herşeyin yolu var, misafirim gittikten sonra hesabını sorarım. Yeğen bunu kastedildiği gibi kötü niyetli yaptıysa zaten bu kavgayla onu memnun etmezdim ki ben o yaşta cahilliğine verir güler geçerim. Bilmiyorum dert aranıyor herhalde. Bana yetişkin hareketi gelmedi, herkes kendinden mesul. Ki eminim konuyu durup dururken açmamıştır. Bazen kadınlar kurcalama meraklısı oluyor istemedikleri şeyleri duyunca da ortalığı birbirine katıyor. Bu yetişkin hareketi değil, halen aynı düşünüyorum.

X