eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mı?

Anonim86

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2023
19
2
23
Selam kadinlar size birşey sormak istiyorum çok acil benim eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mi gider mi bilgisi olanlar yazabilir mi çok acilllll?????

Selam kadinlar size birşey sormak istiyorum çok acil benim eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mi gider mi bilgisi olanlar yazabilir mi çok acilllll?????
ülkenin 1/3’ü hepatit taşıyıcısı, sizce askere alınmama gibi bi ihtimali var mı bu kadar insanın?

ülkenin 1/3’ü hepatit taşıyıcısı, sizce askere alınmama gibi bi ihtimali var mı bu kadar insanın?
Ya yok ben zaten gitmesini istiyorum kimi diyor gider kimi diyor gidemez bilginiz var mı inşallah gider yarabbim

Çoğu kişi alınır diyor kesin kanı ?
Baktim netten şimdi inşallah dogru yere bakmışımdır..
dr tedavisi sonucu 6 ay gibi bir zamanda iyileşme olmuyorsa devam eden bir durum varsa alınmıyormuş

Ama gerileme olduğu takdirde alınıyormuş

Baktim netten şimdi inşallah dogrubyere bakmışımdır..
dr tedavisi sonucu 6 ay gibi bir zamanda iyileşme olmuyorsa devam eden bir durum varsa alınmıyormuş

Ama gerileme olduğu takdirde alınıyormuş
İşte doktora tedavi için gitti doktor ilaç vermedi ki gerek yok dedi kan tahlillerin normal diyor her seferinde

vatani görevleri arasında cinsel münasebet yer almadığına göre sorun yok.

Şu hallerde ise askerliğe elverişli sayılıyor:

"Hepatit B (İnaktif HBsAg taşıyıcısı ile), ve Hepatit C (Anti-HCV Pozitif, HCV-RNA negatifliği ile) ve serolojik olarak gösterilmiş diğer kronikleşme özelliğindeki hepatotrop virüslerin neden olduğu, biyokimyasal bozukluk yapmamış hepatitler."
Buna göre alınır askere.

Dua edin gitsin ne olur dualarınızı bekliyorum önemli bu bizim için çok istiyor dua edin🙏

Şu hallerde ise askerliğe elverişli sayılıyor:

"Hepatit B (İnaktif HBsAg taşıyıcısı ile), ve Hepatit C (Anti-HCV Pozitif, HCV-RNA negatifliği ile) ve serolojik olarak gösterilmiş diğer kronikleşme özelliğindeki hepatotrop virüslerin neden olduğu, biyokimyasal bozukluk yapmamış hepatitler."
Buna göre alınır askere.
Yani ciddi bir sorunu olsa doktor ilaç verir diye düşünüyorum iki yıldır gidip geliyor hastaneye bir tane ilaç bile yazmadı doktor veya hiç bişi demiyor normal diyip yolluyor

vatani görevleri arasında cinsel münasebet yer almadığına göre sorun yok.
😀😀ya orası öyle de herkes bişi diyor ben anlamadım ciddi bişey olsa ilaç kullanır sürekli tedavi görür gibime gelio ama ne ilaç kullanio ne de tedavi bişi yapıyor kan tahlili alınıyor bişey yok diyip değerler normal diyip eve yollanıyor her seferinde

X