eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mı?

Yani ciddi bir sorunu olsa doktor ilaç verir diye düşünüyorum iki yıldır gidip geliyor hastaneye bir tane ilaç bile yazmadı doktor veya hiç bişi demiyor normal diyip yolluyor
İnşallah öyle olur

İlaç kullanmayanlar inaktif mi oluyor
Taşıyıcı dediğiniz için bu durumda böyle bir prosedür uygulanıyor yukarıda yazdığım gibi. Zaten muayenede kesinlik kazanır, panik yapmayın hayırlısı olsun.

Taşıyıcı dediğiniz için bu durumda böyle bir prosedür uygulanıyor yukarıda yazdığım gibi. Zaten muayenede kesinlik kazanır, panik yapmayın hayırlısı olsun.
Ya 1 yıl erteleme aldı bu süreçte ne tedaviye başlandı ne ilaca değerler normal dendi her seferinde işte gider mi orasi karmasık

Ya 1 yıl erteleme aldı bu süreçte ne tedaviye başlandı ne ilaca değerler normal dendi her seferinde işte gider mi orasi karmasık
Bu detayı en başından yazmadiginiz için biz direkt yorum yaptık.
Bu durumda geçici olarak muafiyet verilmiş ve zamanla yeniden değerlendirilme yapılacak.
En nihayetinde onlar patoloji raporlarını değerlendirip kesin bir bilgi verirler.

Gitti hastaneye bu süreç geçen seneydi zaten her gittiğinde normal değerler ilaca gerek yok dendi patolojik bı karacgiger biseyi falan istemedi doktor yani işte sonuç ne olur
Bu detayı en başından yazmadiginiz için biz direkt yorum yaptık.
Bu durumda geçici olarak muafiyet verilmiş ve zamanla yeniden değerlendirilme yapılacak.
En nihayetinde onlar patoloji raporlarını değerlendirip kesin bir bilgi verirler

Gitti hastaneye bu süreç geçen seneydi zaten her gittiğinde normal değerler ilaca gerek yok dendi patolojik bı karacgiger biseyi falan istemedi doktor yani işte sonuç ne olur
Şimdi bizler ne desek ne kadar doğru olur bilemem. Neticede TSK mensubu veya tıp doktoru değiliz. Bildiğim, okuduğum kadarıyla ancak bu kadar yorum yapabilirim. En nihayetinde biyopsi istemini, değerlendirmesini TSK prosedürüne uygun olarak ilgili tabip yapacaktır. Beklemekten başka yapacağınız bir şey yok.

Siz niye bu kadar yana yakıla adamı askere göndermeye çalışıyorsunuz ki?

Gitmeye uygunsa gider, değilse ertelenir. Buna da burda biz değil doktor karar verir.
Belki çevresinde böyle olan vardır die sordum bilgi amaçlı gitmek istiyor çünkü üzülüyor ediyor ne yapim

Şimdi bizler ne desek ne kadar doğru olur bilemem. Neticede TSK mensubu veya tıp doktoru değiliz. Bildiğim, okuduğum kadarıyla ancak bu kadar yorum yapabilirim. En nihayetinde biyopsi istemini, değerlendirmesini TSK prosedürüne uygun olarak ilgili tabip yapacaktır. Beklemekten başka yapacağınız bir şey yok.
Sağ olun belki bu durumu yaşayan vardır die bilgi amaçlı açtım

Bilen biri cevaplayabilir mi hepatit b taşıyıcısı askere alınır mı
Selam kadinlar size birşey sormak istiyorum çok acil benim eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mi gider mi bilgisi olanlar yazabilir mi çok acilllll?????

Selam kadinlar size birşey sormak istiyorum çok acil benim eşim hepatit b taşıyıcısı askere alınır mi gider mi bilgisi olanlar yazabilir mi çok acilllll?????
Giderse askerliği ne kadar sürecek acaba bilmediğimden soruyorum.
Siz gitmesini istiyor musunuz.
Benim eşimle ilgilide böyle bir durum var ondan soruyorum

Şafak sayar uygulamasından konuşmuştuk biz sizinle bugün sanırım:)

Hepatit b hastaları taşıyıcı olanlar askere alınıyor mu

X