Eşim sürekli beni kıskandırmaya çalışıyor sizce bu konuyu nasıl çözerim?

korunmaya muhtaçlığı da geçtim insan kendisi müdahale etmediği takdirde aldatacağını düşündüğü adamla niye evli kalır?

Doğru kocalarin aldatmasi da diger kadindan soruluyor. 😀
Rezil ederdim diyorum da bazi kadinlar cok gözü dönmüş oluyor, insan bulaşamiyor.
Konu sahibi gibi tipler denk geldi ama bir tanesi daha ileri gidip durduk yere resmen beni dövmeye gelecekti, araya arkadaslar filan girdi. 😄 Ciri yapmaz Cirinin sevgilisi var zaten filan anca sakinleşmisti kiz.
Ortada da bir sey yoktu sevgilisini tanimiyordum hayatimda ilk defa arkadas toplanmasinda denk geldik gruptan baska bi arkadasin arkadasiymiş. Sohbet bile etmedigim biri. Kiz fotograftan gormuş beni orda delirmiş, hiç bulaşamadim mesela ona 😄
Elin yüzüne bakmayacagim uyuz erkegi yuzunden saç baş yoluşamayacaktim.

Bunu da hep anlatirim travma sebebi resmen.

eşim normal değil zaten gaslighting olayları falan da var geçmişte bunun için psikologtan terapi aldı psikolog ilgimi çekmek icin yaptığını tepki vermezsem yapmayacağını söyledi
Evlenmeden önce hiç mi bisey farketmediniz siz bu adamda evlendikten sonra ne olduda böyle oldu adam öncedendemiş demekki ama size farkettirmemis

Doğruyu öğrenmek istemiştim aslında ve öğrendim de en azından kıskandırmak için uydurduğunu kendisi itiraf etti

Gerçekten sizin eşinizle arasında bir şey geçmiş olsun diyelim. Doğruyu mu söyleyecekti? Kadın evli adamla birlikte olmuşsa dürüstlük bekleyemeyiz zaten. Ayrıca Karşınızdaki kadın değil ki sizin sözüne inanacağınız insan. Onu muhatap almanız bile sizin seviyenizi düşürür. Üstelik, siz böyle kadınlara sordukça eşiniz de bu kıskandırma davranışına devam edecek. Siz kadınlarla konuştukça kendini bir şey zannediyor.

Kızlar selam eşim beni defalarca kıskandırmak için yalan yanlış şeyler uydurdu. Nasıl oldu derseniz örn iş yerinde kendisinden büyük bir kadın vardı bir gün laf arasında ben çıkarken o da tek mi çııkıyorsun beni burda bırakıp dedi dedi ben de kadını aradım falan kadın ağladı sen benim evladım yaşındasın aklına nereden bunlar geliyor vs diye rezil olan ben oldum evimiz site içinde bina binaya bakıyor kadın sürekli balkona çıkıyordu laf arasında dedi ki mahalledeki tüm kadınlar benim peşimde camdan balkondan inmiyor neyse ben yine işkillendim kavga ettim kadına tavırlı davrandım o kadın da yine annem yaşındaydı. Sonra bekarken eskiden aramızda bir şeyler oldu dediği eski bir kadın sürekli profiline giriyordu kadını aradım geçmişte aranızda ne olduysa oldu kendi ailene saygın yoksa benimkine olsun dedim kadın kahkaha attı aramızda bir şey mi olmuş dedi kapattım sonra eşim ben seni kıskandırmak için onu uydurduğunu öyle bir şey olmadığını söyledi geçen de bir kız arkadaşımla oturuyoruz sürekli dik dik yüzüne bakıyor ben lavaboya gidiyorum geliyorum bakıyorum oturacağım zaman kıza yaklaşıp bir şey söylüyor ben gelince hemen susuyor. Hiç aldatma vs olmadı telinin şifresini falan biliyorum olay kıskanmak da değil arkadaşıma bunu yapar sonra arkamızdan konuşurlar millete rezil oluruz diye korkuyorum. Bence gerçek niyeti olan insan yanında yapmaz. Daha önce de defalarca yaptığı için suratım düştü ama bir şey demedim. Arkadaşlarımdan çevremden bu sebeple uzaklaşmak istemiyorum. Kocam yüzünden rezil olmak da istemiyorum bu akşam onun arkadaşı bize gelecek ben de ona yapsam empati yapar mı ? Ya da nasıl bunu çözebilirim
Eşiniz genç, yaşlı demeden birilerine yürüyor buna da seni kıskandırmak için yaptım diye kılıf uyduruyor. Siz de neden sürekli kadınları arayıp rezil oluyorsunuz? Onun rezil olması gerekirken siz rezil oluyorsunuz saçmalığa bak. Arkadaşıma yürüyen adam da benim gözümde net sapıktır. Öyle adam benim eşim falan olamaz.

Siz de eşiniz de bir garipsiniz.
Mahalledeki kadınların sizin cücüğe sümüklerini bile atacaklarını sanmam. Siz de süzmenizin aklıyla kalkıp milletle mi kavga ediyorsunuz? Ahmaklığın adı da kıskançlık olmuş pehhh.

Kızlar selam eşim beni defalarca kıskandırmak için yalan yanlış şeyler uydurdu. Nasıl oldu derseniz örn iş yerinde kendisinden büyük bir kadın vardı bir gün laf arasında ben çıkarken o da tek mi çııkıyorsun beni burda bırakıp dedi dedi ben de kadını aradım falan kadın ağladı sen benim evladım yaşındasın aklına nereden bunlar geliyor vs diye rezil olan ben oldum evimiz site içinde bina binaya bakıyor kadın sürekli balkona çıkıyordu laf arasında dedi ki mahalledeki tüm kadınlar benim peşimde camdan balkondan inmiyor neyse ben yine işkillendim kavga ettim kadına tavırlı davrandım o kadın da yine annem yaşındaydı. Sonra bekarken eskiden aramızda bir şeyler oldu dediği eski bir kadın sürekli profiline giriyordu kadını aradım geçmişte aranızda ne olduysa oldu kendi ailene saygın yoksa benimkine olsun dedim kadın kahkaha attı aramızda bir şey mi olmuş dedi kapattım sonra eşim ben seni kıskandırmak için onu uydurduğunu öyle bir şey olmadığını söyledi geçen de bir kız arkadaşımla oturuyoruz sürekli dik dik yüzüne bakıyor ben lavaboya gidiyorum geliyorum bakıyorum oturacağım zaman kıza yaklaşıp bir şey söylüyor ben gelince hemen susuyor. Hiç aldatma vs olmadı telinin şifresini falan biliyorum olay kıskanmak da değil arkadaşıma bunu yapar sonra arkamızdan konuşurlar millete rezil oluruz diye korkuyorum. Bence gerçek niyeti olan insan yanında yapmaz. Daha önce de defalarca yaptığı için suratım düştü ama bir şey demedim. Arkadaşlarımdan çevremden bu sebeple uzaklaşmak istemiyorum. Kocam yüzünden rezil olmak da istemiyorum bu akşam onun arkadaşı bize gelecek ben de ona yapsam empati yapar mı ? Ya da nasıl bunu çözebilirim
Sorun adamda değil ki 😃😂 her lafına ayıp değil mi kadınları taciz edercesine karı koca milletin peşine düşmüşsünüz?

Benim kocam balkondayken kadınlar peşimde dese " O senin pis zihniyetin, bakışaçın" der sustururum kafasını da kırarım ki bir daha öyle salakça anlam yüklemesin milletin karısına kızına.. Demek ki o gözle bakıyor herkese.
Bir de kalkıp eskileri aramışsınız ne acizce ve komik kendinizi küçük düşürmeyin.
Gözünüzle görmeden her lafına gaza gelip kadınlara saldırınca adam da kendini bir şey sanmış doğal olarak kullanmış sizi kendi egosu için. Bir de ben eminim ki kimse de bayılmıyordur eşinize.

Herkese cevap veriyosunuz keşke benim şu sorularıma da cevap verseydiniz.

Neyse ben sizin yerinize cevap vereyim. Allah muhafaza benim başıma işyerinde böyle bir olay gelseydi iftira atan adamı mahvederdim diye düşünüyorum. Eşiniz o kadınlara kuvvetle muhtemel ben öyle şeyler söylemedim, benim eşim şizofren kendi kendine kıskanmış, uyduruyor tarzı şeyler söylemiştir. Tam bunu yapacak potansiyelde birisi zaten. İftirayı size çevirerek sıyrılmaya çalışıyordur işin içinden
Ben olsam dava bile ederim ne edepsizce okurken bile sinir oldum

Millet senin sapik kocanı ne yapsın üstelik annesi yaşıtları falan kaç kurtar kendini sen niye o kadınları arıyorsun önce kocana hesap sorsana

Cidden kusacağım. Annesi yaşında kadını mı aradınız? Rezillik... Benim kocam herkes benim peşimde imajı verse kahkaha atarım herhalde. Kıvanç Tatlıtuğ kocam değilse tabii :)

Kocamın beni aldattığını gözlerimle görsem bile o kadınla konuşmam. Benim muhatabım eşimdir. Eşimle konuşurum. Sizin her şüphelendiğinizde kadınlarla konuşmanız kusura bakmayın ama çok bayağı. Üstelik kadının aklında olmayan bişeyi de aklına sokmuş olursunuz. Gerçekten çok saçma davranmışsınız.
kıskançlık konusunda karşı tarafın aklına karpuz kabuğu düşürme muhabbetlerine bende çok dikkat ederim
bunu düşürecek hareketler yapmam
zaten dediğiniz gibi muhatap eş kişisi
ama yeri gelmiştir kıskansam bile sevgilimle bile konuşmamışımdır
çünkü bazı durumlar oluyordu sevgiliminde aklına karpuz kabuğu düşebilir ne gerek var :KK70:

X