Eşim sürekli beni kıskandırmaya çalışıyor sizce bu konuyu nasıl çözerim?

Bisey merak ettim. Mahallede millet cama tünüyomuş butun kadinlar saksagana dönmüs. Kocaniz demek bu kadar yakisikli ki inaniyosunuz siz de? Cok mu aman yarebbi bi tip?
aman bazı erkekler bayılıyor kendini bi halt gibi göstermeye
öyle izlenim vermeye
bi arkadaşım var resmini atsam %99.9unuz bu ne iğrenç bi tip dersiniz, erkek
ama öyle bi anlatıyorki bazen sanki kızlar sıraya dizilmiş bunun için
ne zaman bu tarz bişi anlatsa kendi kendime diyorum ki kızlar bunu napsın :KK70:

Eşiniz ergen bence sizde ergensiniz. Aynısını yapsam mı ne demek ya orayı okumamışım gördüm tepem attı. Bu normal insan davranışı olabilir mi?

Yaşlar kaç? İlk okul 5 çağı filan mı?

Herkese cevap veriyosunuz keşke benim şu sorularıma da cevap verseydiniz.

Neyse ben sizin yerinize cevap vereyim. Allah muhafaza benim başıma işyerinde böyle bir olay gelseydi iftira atan adamı mahvederdim diye düşünüyorum. Eşiniz o kadınlara kuvvetle muhtemel ben öyle şeyler söylemedim, benim eşim şizofren kendi kendine kıskanmış, uyduruyor tarzı şeyler söylemiştir. Tam bunu yapacak potansiyelde birisi zaten. İftirayı size çevirerek sıyrılmaya çalışıyordur işin içinden
Olabilir yapmaz diyemiyorum ne yazık ki insanın en yakınına bu kadar güvenememsi çok büyük sorun

Evlenmeden önce hiç mi bisey farketmediniz siz bu adamda evlendikten sonra ne olduda böyle oldu adam öncedendemiş demekki ama size farkettirmemis
daha neler neler oldu arkadaşım anlatsam inanamazsın evlenmeden önce herkes bana çok şanslısın böyke düzgün adamı nerden buldun diyordu karamanın koyunu sonradan çıktı oyunu

Kızlar selam eşim beni defalarca kıskandırmak için yalan yanlış şeyler uydurdu. Nasıl oldu derseniz örn iş yerinde kendisinden büyük bir kadın vardı bir gün laf arasında ben çıkarken o da tek mi çııkıyorsun beni burda bırakıp dedi dedi ben de kadını aradım falan kadın ağladı sen benim evladım yaşındasın aklına nereden bunlar geliyor vs diye rezil olan ben oldum evimiz site içinde bina binaya bakıyor kadın sürekli balkona çıkıyordu laf arasında dedi ki mahalledeki tüm kadınlar benim peşimde camdan balkondan inmiyor neyse ben yine işkillendim kavga ettim kadına tavırlı davrandım o kadın da yine annem yaşındaydı. Sonra bekarken eskiden aramızda bir şeyler oldu dediği eski bir kadın sürekli profiline giriyordu kadını aradım geçmişte aranızda ne olduysa oldu kendi ailene saygın yoksa benimkine olsun dedim kadın kahkaha attı aramızda bir şey mi olmuş dedi kapattım sonra eşim ben seni kıskandırmak için onu uydurduğunu öyle bir şey olmadığını söyledi geçen de bir kız arkadaşımla oturuyoruz sürekli dik dik yüzüne bakıyor ben lavaboya gidiyorum geliyorum bakıyorum oturacağım zaman kıza yaklaşıp bir şey söylüyor ben gelince hemen susuyor. Hiç aldatma vs olmadı telinin şifresini falan biliyorum olay kıskanmak da değil arkadaşıma bunu yapar sonra arkamızdan konuşurlar millete rezil oluruz diye korkuyorum. Bence gerçek niyeti olan insan yanında yapmaz. Daha önce de defalarca yaptığı için suratım düştü ama bir şey demedim. Arkadaşlarımdan çevremden bu sebeple uzaklaşmak istemiyorum. Kocam yüzünden rezil olmak da istemiyorum bu akşam onun arkadaşı bize gelecek ben de ona yapsam empati yapar mı ? Ya da nasıl bunu çözebilirim
Boşayarak.

Her gün yeni bir hastalık duyuyoruz vallahi pes artık!

Bir de neden hep yaşı ileri kadınları seçiyor? Bunun altından bambaşka bir konu çıkabilir.

Konudaki eş bana "herkeşler benden hoşlaniyor, evliyim (pardon unutmusum bosanmisti o) 2383893 cocukluyum ama cok seksiyim" diyen eski bir uyeyi hatirlatti, adeta bir ibret vesikasi.

Konu sahibi, eşinin akli dengesi muhtemelen yerinde olmayabilir, onun lafiyla bir daha kuyuya inip kendinizi rezil etmeyin, 1 degil 2 degil kac kere dusmussunuz ayni tuzaga.

Sadece konu sahibi için yazmiyorum. Lütfen artık sevgiliyken efsunlanmis gibi baktı, kapımda yattı, çok seviyorduk, çiçek aldı, kapimda ağladı yazmayın. Bunlar büyük sevgi göstergesi değil. Cinsel cekim, elindekini kaybetmeme. Baska birsey degil. Seni ne kadar tanıdı, senin hayallerin için ne yaptı bunları yazan yok.

Konu sahibi size gelince niye insanları sapık kocaniz için arayıp arayıp rahatsız ediyorsunuz? Bosanacaksaniz bosanin yoksa yok bosanmam diyorsaniz umursamayın.

Konudaki eş bana "herkeşler benden hoşlaniyor, evliyim (pardon unutmusum bosanmisti o) 2383893 cocukluyum ama cok seksiyim" diyen eski bir uyeyi hatirlatti, adeta bir ibret vesikasi.

Konu sahibi, eşinin akli dengesi muhtemelen yerinde olmayabilir, onun lafiyla bir daha kuyuya inip kendinizi rezil etmeyin, 1 degil 2 degil kac kere dusmussunuz ayni tuzaga.
Evet seğil zaten başka olaylar da var psikolojik destek almaya ikna ettim ama psikoloğa çok kibar çok incr görünüp onu da manipüle etti ne yazık ki psikolog en son siz eşinizi kaybetmekten korktuğunuz için böyle şeyler yapıyorsunuz kaygılı bağlanıyorsunuz kötü niyetli olsanız zaten hiç buraya gelmezdiniz dedi

X