Eşime doğum günü sürprizi için önerilerinizi bekliyorum

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
356
185
27
Merhaba 24 kasımda eşimin doğum günü eşim 1 ay önce doğum günümü yatta kutlamıştı bende ona güzel şeyler yapmak istiyorum ama aynı zamanda bebek için diyetteyim eşim evde hiç yemek yemiyor böyle olunca eşime doğum gününde evde güzel bir masa kurmak ıstiyorum menü onerilerinizi ise dört gözle bekliyorum yada eşine başka türlü doğum günü süprizi yapmış olanlar varsa onlarında fikirlerine açığım

Diyet
Yat
Evde dogumgunu menusu
Acil baslikli konu

Bende de pek baglanti kurulamadi maalesef. Maddiyat sorun degilse gidin bir spa merkezine çiftler için programdan, paklanin, sonrasinda da guze bir restoranla gunu kapatin, canli muzik de olursa dadindan yenmez. Bir gun disarida yediniz diye de 15 kilo almazsiniz 😉

Ne kadar dağıkık bir yazı ve başlıkta yazanın tam tersi hiç acil olmayan bi durum.
diyetteyseniz de sizin için yatlar katlar tutan eşiniz hatrına 1 gün bozun ölmezsiniz:)

Yok bozamam diyorsanız da güzel salata tarifleri var onlardan bi yemek hazırlayabilirsiniz:)

Merhaba 24 kasımda eşimin doğum günü eşim 1 ay önce doğum günümü yatta kutlamıştı bende ona güzel şeyler yapmak istiyorum ama aynı zamanda bebek için diyetteyim eşim evde hiç yemek yemiyor böyle olunca eşime doğum gününde evde güzel bir masa kurmak ıstiyorum menü onerilerinizi ise dört gözle bekliyorum yada eşine başka türlü doğum günü süprizi yapmış olanlar varsa onlarında fikirlerine açığım
Eşinizi nekadar sevdiğinizi gösteren bir bilboard kiralayın
Diyetyemekleri yapan diyetisyenle görüşün size o gün için eve paketler yollasın
Yanına ikide diyet mum yakın misss gibi doğumgünü

Siz diyette olunca eşiniz neden evde yemiyor orayı pek anlamadım.
Eşiniz size özenmiş ama sizin 5 gün kala ne yapacağınız belli değil.
İmkan varsa dışarıda kutlamak daha güzel geliyor bana.
Evde yemek yapacaksanız yemek sitelerinde hazir menüler oluyor onlara bakabilirsiniz.

Siz diyette olunca eşiniz neden evde yemiyor orayı pek anlamadım.
Eşiniz size özenmiş ama sizin 5 gün kala ne yapacağınız belli değil.
İmkan varsa dışarıda kutlamak daha güzel geliyor bana.
Evde yemek yapacaksanız yemek sitelerinde hazir menüler oluyor onlara bakabilirsiniz.

yok diyetle ilgisi yok adam evde yemek yemiyormuş düz şekilde.

eşim 1 ay önce doğum günümü yatta kutlamıştı

Konunuz biraz "zenginin malı züğürdün çenesini yorar" kıvamında bir konu olmuş. Eşiniz kendi doğum günlerini nerede, nasıl kutlar ? Sizin doğum gününüzü yatta baş başa mı kutladınız; parti tarzı bir organizasyon mu yapmıştı ?

Konunuz biraz "zenginin malı züğürdün çenesini yorar" kıvamında bir konu olmuş. Eşiniz kendi doğum günlerini nerede, nasıl kutlar ? Sizin doğum gününüzü yatta baş başa mı kutladınız; parti tarzı bir organizasyon mu yapmıştı ?
Yani hem de evde hic yemek yemeyen adama ne yapsan begenmeyebilir ya da tam tersi kuru fasulye pilav tarzi otantik şeyler de talep ediyor olabilir.

Esiniz neleri seviyor konu sahibi?

Merhaba
Eşiniz hakkında ayrıntı verirseniz yardımcı olabiliriz
O sizinkini güzel bir şekilde kutlamış karşılık olarak evde yemek yemiyor diye ev yemeği sunmak pek parlak bir fikir değil yani.
İzin durumunuz varsa birkaç günlüğüne kısa bir kış tatili yapabilirsiniz rezervasyon yaptırıp.
Ne bileyim uzun zamandır almak istediği bir şey varsa falan yani ayrıntı vermeniz lazım.

Yatta dogum gunu kutlayan bir adam acaba evde domestik bi kutlama istiyor olabilir mi bilemedim?

Yatta dogum gunu kutlamakta ne var eger 6266363 kişi davet etmezseniz baş başa bir kac saatlik bir sey oyle ulasilmaz bir sey de degil azicik orta ustu hediye alsa ve disarda yeseler yatta dogum gunu kutlama parasi ediyor zaten. 😄
Çok aksiyonlu bir şey degil. Ama eve sofra kurarak bir sey kutlamak bana hep sacma gelmiştir. 😬

Diyetteyim demenizi anlayamadim yani dogum gunu pastayla olur
Karidesli salataya mum dikmeyeceksiniz herhalde
Konu esinize evde ne hazirlayacaginiz ise "esimin dogum gununde evde ne menu ayarlayabilirim" demeniz yeterliydi
1 ay once sizinkini yatta kutlamasinin konuya katkisi nedir anlayamadim 🥴
Sizde gokdelende kutlayin madem 💁‍♀️
Siz deniz urunleri yersiniz o da havyar esliginde bonfile yer 😬

Yatta dogum gunu kutlamakta ne var eger 6266363 kişi davet etmezseniz baş başa bir kac saatlik bir sey oyle ulasilmaz bir sey de degil azicik orta ustu hediye alsa ve disarda yeseler yatta dogum gunu kutlama parasi ediyor zaten. 😄
Çok aksiyonlu bir şey degil. Ama eve sofra kurarak bir sey kutlamak bana hep sacma gelmiştir. 😬
Hayir adam gezmeyi seviyor olarak algiladim ben. Gezmeyi seveni ev sikabilir. Ben evcimenimdir mesela, esim de oyle. Ya acaba evcimen degil de fakir miyiz ki ajsjsjjwjs.

Ya aslında tamamen yanlis anlasilmisim baştan açıkça yazayım ben 100 kiloyum ve diyetteyim haliyle evde yemek yapmıyorum çoğunlukla işyerindeki aşçı diyet yemeği yapıyor eşimde benim canım çekmesin diyeti bozmuyayim diye evde benden yemek istemiyor eskiden çeşit çeşit yemek yapardım ama sonra birden hayatimizdan herşey çıktı öyle söyleyeyim geçen dedim ne hoşuna gider güzel kalabalık bir sofra çok hoşuma gider dedi ikimizde çok iş sebebi felah hep bir dışarda olmak durumundayiz o yüzden eşim evde vakit geçirmeyi daha çok seviyor ama işte neler yapabilirim bilemiyorum kafamda kurduğum menüler hep alakasiz

X