Eşime doğum günü sürprizi için önerilerinizi bekliyorum

Ya aslında tamamen yanlis anlasilmisim baştan açıkça yazayım ben 100 kiloyum ve diyetteyim haliyle evde yemek yapmıyorum çoğunlukla işyerindeki aşçı diyet yemeği yapıyor eşimde benim canım çekmesin diyeti bozmuyayim diye evde benden yemek istemiyor eskiden çeşit çeşit yemek yapardım ama sonra birden hayatimizdan herşey çıktı öyle söyleyeyim geçen dedim ne hoşuna gider güzel kalabalık bir sofra çok hoşuma gider dedi ikimizde çok iş sebebi felah hep bir dışarda olmak durumundayiz o yüzden eşim evde vakit geçirmeyi daha çok seviyor ama işte neler yapabilirim bilemiyorum kafamda kurduğum menüler hep alakasiz
Bebek yapmak icin mi kilo veriyorsunuz?

Eger oyleyse dietisyeninize ketojenik diet ve gebe kalma iliskisiyle alakali makaleleri okumasini ve size ona yonelik bir diet programi yazmasini söyleyebilirsiniz.

Ketojenik diet arti sporla 44 kg vermis, ardindan 2 cocuk dogurmus biri olarak yaziyorum.

Menuye gelince esinizin genel olarak sevdigi seyleri soyleyin, yardim edelim.:)

haftasonu bungalov tarzı bir şey kiralayın biz benim doğum günümde 2 günlük Kapadokyaya gittik sevgilimle orda taş otelde kaldık oralar da güzel yakınsa. kuzu pirzola meze vs yapın size de uygun olur

Bebek yapmak icin mi kilo veriyorsunuz?

Eger oyleyse dietisyeninize ketojenik diet ve gebe kalma iliskisiyle alakali makaleleri okumasini ve size ona yonelik bir diet programi yazmasini söyleyebilirsiniz.

Ketojenik diet arti sporla 44 kg vermis, ardindan 2 cocuk dogurmus biri olarak yaziyorum.

Menuye gelince esinizin genel olarak sevdigi seyleri soyleyin, yardim edelim.:)
Merhaba 3 kere düşük yaşadım daha önce doktor kilonun da buna etkisi olduğunu söyledi 2 ayda sadece 6 kilo verdim bu yüzden kilo vermek aylarca yıllarca sürecek gibi ğeliyor

Merhaba 3 kere düşük yaşadım daha önce doktor kilonun da buna etkisi olduğunu söyledi 2 ayda sadece 6 kilo verdim bu yüzden kilo vermek aylarca yıllarca sürecek gibi ğeliyor
Kiloluyken hic gebeligim olmadi, dusukler icin yorum yapmayim.

Ama bir dunya cikolata kistim, rahim duvari kalinligim, regl duzensizligim mevcuttu. Doktorum gebe kalmamin cok zor oldugunu, zaten 100 kg ve uzeriyle gebe kalmayi basarabilirsem de dogumumun cok zor olacagini soylemisti.

Ben kilo verme isini basardiktan sonra denemeye basladigimiz gibi hamile kaldim, dogumumdan 14 ay sonra yine denemeye basladik, yine ilk denemede gebe kaldim.

evcimen biri değil bence kocanız lüks bir restorana çıkıp yemek yiyebilirsiniz bide hediye alırsınız oldu bitti ne yani yeter

X