eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

Pehhh senin evinde senin kocana hallenmiş kadın. Sen yine hanımefendiliğini bozmamışsın. Ama ne kadar uzak o kadar iyi bence.

Ben bu konuda biraz farkli dusunuyorum. Umarim karsit dusuncelere itibariniz vardir. Isiracak it disini gostermez, boyle bir niyeti olan kadin bunu asla size soylemez. okuzun altinda buzagi aranmaz. Tepkileriniz normal ama olayin ozunu kavramak gerek. Hangi kadin hoslandigi adamin karisina bundan sozeder. Aklini yitirmis olmali. Olayin ustune gidin, gerekirse tekrar gidip, bu kez daha sukunetli davranin, bana kalirsa kadin masum. Yeterli delil olmadan, hukum etmek abesle istigal olur. Kadinin uslubunda yalnislik olabilir ama icini bilemezsiniz.. kadin, size duydugu samimiyete guvenerek, kocan cok yakisikli, sende cok sansli bir kadinsin, demek istemis olabilir, sense karakteristik bir kiskanclik ornegi sergileyerek, acik sozlu x hanimi dumur etmissiniz, sayet bir kadin bana kocan xok yakisikli cok guzel bakiyor dese, onore olurum. Kadinada acik sozlulugu icin tesekkur ederdim.

Başta onuda düşündüm zaten acaba ben mi yanlış anladım diye.. Ama eşimle konuşunca çokta masum birşey olmadığını gördüm.. bana deseki ay ne şanslısın eşinin gözleri çok güzel dese teşekkür etmeyide bilirdim ancak bir bayan durduk yerde 'eşinin gözleri çok güzel çok etkileyici' deyince ve bunu gülerek yada şaka maksadıyla demediği konuşma tarzından belliydi.. teşekkür ederim cevabınız için..

sizin kaderinizmi bu.. komşunuz yatak oda performansını sorar eşinizin arkadaşınında eşi bakışlarını :KK53: :KK53: nerden denk geliyor böyle kadınlar size ALLAH islah etsin böyleleri.görüşmeyin arkadaşlığınızı kesin.

Umarım bir daha böyle birley başımıza gelmez..

Asıl ben teşekkür ederim size yorumumu okuduğunuz için ve cevabınız için... Söylediklerinizde çok haklısınız, kusura bakılacak hiçbişey yok inanın ki. Bu dünya da kaçsalar bile öteki dünyada verecekler hesabını... Her ne kadar babam da olsa içimdeki kırgınlık, kızgınlık bi türlü geçmiyor... Sizin konunuza dönecek olursak; o aileyle görüşmeme kararını vermeniz inanın ki en doğru karar olmuş. Anlattıklarınıza göre kadının davranışları hiç masum gelmedi bana. Kimseye güven olmaz bu devirde. Boşu boşuna huzursuz olacağınıza, "acaba"larla kafanızı yorup mutsuz olacağınıza aradaki bağları koparmak en mantıklısı. Yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim, Allah yuvanızdan huzuru eksik etmesin inşallah :)

Aynen bende öyle düşünüyorum canım.. bu olay ikinci kez başımıza geldiği için bazı arkadaşlar sahte olduğunu falan düşünmüş ancak bunları yaşayan anlar diyebiliyorum.. sonuçta bu durumlarla karşı karşıya gelmekten kim mutlu olurki..

Nedense hepte eşinle beraber farkediyorsunuz. Bahsettiğiniz bayanlarda evliymiş üstelik . Allah aşkına hangi evli bayan arkadaşına eşin yatakta nasıl diye sorar ya da gelip suratına gözleri çok güzel der?
Gerçekten öyle niyette olan birisi bunu belli etmez. Ama ne hikmetse size fazla cesurları denk geliyor :KK14:

Herkesin eşiyle arasındaki diyalog farklıdır sonuçta öyle değilmi.. biz birşeyden rahatsız olduğumuz zaman konuşmayı tercih ediyoruz ve birbirimize okadar benziyorki huylarımız benim rahatsız olduğum şeylerden eşimde rahatsız oluyor. Teşekkür ederim cevabınız için

ilk okudugumda da aynı şeyleri düşünmüştüm ve yine düşünüyorum.siz hastasınız ve bu konularınız gerçek değil.bu işler de sizin kurguladıgınız gibi olmaz.ruhunuz duymaz:KK53:

Siz hastasınız derken ? Lütfen üslubunuza dikkat edin ! Burada kimse en azından kendim için söylüyorum kurgulayarak neden konu açayım işim gücüm mü yok ? gerçek olmadığını düşünüyorsanız cevap yazmazsınız olur biter . Bu şekilde hastasınız falan diyerek kimseyi yargılama hakkınız yok

Size eşinizin bakışlarının çok etkileyici olduğunu söylediğinde gayet sert birşekide cevabınızı vermişiniz.
Ama neden mesaja karşılık olarak,o bayana sizin benimle son konuşmanızdan sonra bana uygun bir arkadaş olmadığınıza karar verdim ve görüşmek istemiyorum demediniz.

İleride bu sorunlar tekrarlıyacak,son noktayı koymassanız,sürekli eşinizle sizin aranızda sorun olacak.

Baya cesaretli ve yüzsüz bir bayanmış,insan okadar laf yesin üstüne bide evine davet etmek için size mesaj çeksin.
Böyle yüzsüzlere ağızlarına göre laf vereceksin,hanımefendiliğinizi kenara atın bence

Bakk bakk bakk hatuna bakk sen...
Bakışları ne güzell diyo birde utanmaza bakk :KK4:
Nasıl cesaret ediyorlar böyle bir şeye..
Ne yani o size böyle söylediğinde, sizinde ona "Aaa ewett tatlım, kocamın bakışları çok etkiliyecidir güzeldir" mi diye cewap wermenizi bekliyordu sizden...
Siz genede iyi cewap wermişsiniz..
Bence kesinlikle yalnış anlamamışsınız, baksanıza siz daha daha konuya girmeden eşiniz kendi demiş,
Bende bakışlarını beğenmedim diye..
Heyy Allamm böyle kadınlarıı pıçaklayasımm geliyoo
:104::104::104:
Yazıkk o sapığın kocasınında hiç bir şeyden haberi yok zavallı..
Gerçi eşinizz bakışlarından rahatsız olduysa bir erkek olarak we yerini bile değiştirdiyse rahatsız olduğu için,
o sapık kadının kocası bunu nasıl anlamadı gerçekten çok ilginçç !!!
Demek ki bayağı profosyonell kii kocasına bilem farkettirmeden bakmışş süzmüş eşinizii...
Hofff çok sinirr oldummm yaa..
Görüşmeyinn en iyisiii canımm bir dahaaa
:KK14:

Size eşinizin bakışlarının çok etkileyici olduğunu söylediğinde gayet sert birşekide cevabınızı vermişiniz.
Ama neden mesaja karşılık olarak,o bayana sizin benimle son konuşmanızdan sonra bana uygun bir arkadaş olmadığınıza karar verdim ve görüşmek istemiyorum demediniz.

İleride bu sorunlar tekrarlıyacak,son noktayı koymassanız,sürekli eşinizle sizin aranızda sorun olacak.

Baya cesaretli ve yüzsüz bir bayanmış,insan okadar laf yesin üstüne bide evine davet etmek için size mesaj çeksin.
Böyle yüzsüzlere ağızlarına göre laf vereceksin,hanımefendiliğinizi kenara atın bence

Haklısınız keşke başta o şekilde cevap verseydim mesajına ancak bunuda anladığını düşünüyorum tekrar mesaj atarsa yada ararsa dediğiniz gibi yapacağım zaten.. teşekkür ederim

Bakk bakk bakk hatuna bakk sen...
Bakışları ne güzell diyo birde utanmaza bakk :KK4:
Nasıl cesaret ediyorlar böyle bir şeye..
Ne yani o size böyle söylediğinde, sizinde ona "Aaa ewett tatlım, kocamın bakışları çok etkiliyecidir güzeldir" mi diye cewap wermenizi bekliyordu sizden...
Siz genede iyi cewap wermişsiniz..
Bence kesinlikle yalnış anlamamışsınız, baksanıza siz daha daha konuya girmeden eşiniz kendi demiş,
Bende bakışlarını beğenmedim diye..
Heyy Allamm böyle kadınlarıı pıçaklayasımm geliyoo
:104::104::104:
Yazıkk o sapığın kocasınında hiç bir şeyden haberi yok zavallı..
Gerçi eşinizz bakışlarından rahatsız olduysa bir erkek olarak we yerini bile değiştirdiyse rahatsız olduğu için,
o sapık kadının kocası bunu nasıl anlamadı gerçekten çok ilginçç !!!
Demek ki bayağı profosyonell kii kocasına bilem farkettirmeden bakmışş süzmüş eşinizii...
Hofff çok sinirr oldummm yaa..
Görüşmeyinn en iyisiii canımm bir dahaaa
:KK14:

görüşmeyeceğim canım bir daha.. profesyonelmi değilmi artık okadarını bilemeyeceğim başkalarınada yaptımı onuda hiç bilmiyorum hiç.. Sanırım benden dediğiniz gibi bir cevap bekledi hey Allahım ya.. birde bu benim başıma ikinci kez geliyor birde komşu vakam vardı eski konularımda görebilirsiniz.. Umarım bir daha da yaşamayız.. Sanırım bu x benim güleryüzlülüğümden cesaret buldu .. Bilemiyorum ki..

görüşmeyeceğim canım bir daha.. profesyonelmi değilmi artık okadarını bilemeyeceğim başkalarınada yaptımı onuda hiç bilmiyorum hiç.. Sanırım benden dediğiniz gibi bir cevap bekledi hey Allahım ya.. birde bu benim başıma ikinci kez geliyor birde komşu vakam vardı eski konularımda görebilirsiniz.. Umarım bir daha da yaşamayız.. Sanırım bu x benim güleryüzlülüğümden cesaret buldu .. Bilemiyorum ki..

evet o komşuyu da biliyoruz o da siz konu açtıktan 1 gün sonra taşınma kararı alıvermişti ve konu kapanıvermişti.

Başınıza ikinci kez mi geliyoo :KK53:
Çekiyomusunuzz napıyosunuz siz karı koca anlamadım kiii :KK60:
Ne olursa olsun güleryüzlü oldunuz diye size böyle mi demesi gerekirdi..
Sapıkk bacım bu sapık koy wer gitsinn..
Size arkadaş mı yokk
:KK53:

Başınıza ikinci kez mi geliyoo :KK53:
Çekiyomusunuzz napıyosunuz siz karı koca anlamadım kiii :KK60:
Ne olursa olsun güleryüzlü oldunuz diye size böyle mi demesi gerekirdi..
Sapıkk bacım bu sapık koy wer gitsinn..
Size arkadaş mı yokk
:KK53:

böyle arkadaş olacağına hiç olmasın zaten canım.. Keşke insanları hemen ilk görüşte anlasak ne zihniyette olduklarını.. Sanırım çekiyoruuz :KK43: Allah kimsenin başına vermesin gerçekten ya zor bir durum.. İnsanın evliliğini bitirebilir Allah korusun.. Şakayla söylese gene derdim ki samimi buldu aklınca şaka yaptı ama hiç şaka yapar bir halide yoktu.. Aman ne bileyim işte görüşmeyeceğiz zaten bir daha.. sağol canımm

ben hep en kötüsünü düşünürüm

günahını almak istemem ama eşinizle aralarında bişey olabilir mi

dünyanın binbir türlü hali var

bi kadın nasıl bu kadar hadsiz ve cesur olabilirki

bu gücü kimden alıyo eşinize gözdağı vermek istemiş olabilir mi ya da size bişeyleri çaktırmak istemek ?

sınırlarınızı koyun..

daha sonra buraya gelip, şu kadın kocama şunu yaptın bende çok üzüldüm.. aldatılıyorum vs konular açmayın..

ben hep en kötüsünü düşünürüm

günahını almak istemem ama eşinizle aralarında bişey olabilir mi

dünyanın binbir türlü hali var

bi kadın nasıl bu kadar hadsiz ve cesur olabilirki

bu gücü kimden alıyo eşinize gözdağı vermek istemiş olabilir mi ya da size bişeyleri çaktırmak istemek ?

en kötüsünü düşünmek her zaman iyidir ancak eşimden hiç bir zaman şüphelenmedim.. Telefonunu her zaman ortalarda bırakır şirkete gittiğimde özellikle çekmecelerine falan bakarım birşey yoktur iş belgeleri dışında bilgisayarının şifresi falan yoktur herşeyi ortadadır.. E dışarı gezmesi yok ne yaparsak beraber yaparız her yere beraber gideriz.. Şirketten bir yere gideceği zaman mutlaka haber verir çünkü çat kapı giderim.. telefonuna mesaj geldiğinde hayatım sen baksana der mesela.. Açıkcası eşimden şüphelenecek hiç bir ortamım olmadı..

şu kadına bak hele sen!
bu ne cüret şaşırdım kaldım valla
bence eşinde eşiyle görüşmesin canım
boşver..:KK20:

şu kadına bak hele sen!
bu ne cüret şaşırdım kaldım valla
bence eşinde eşiyle görüşmesin canım
boşver..:KK20:

olmadı öyle olacak zaten canım .. Baktıki rayına koyamıyor xin kocası eşlerlede bir araya gelelim derse arkadaşıylada görüşmeyi kesecek.. Sonuçta bir yuva arkadaş yüzünden yada başka nedenler yüzünden bitsin diye kurulmuyorki.. Allah şaşırtmasın..

X