eşimin bayanlara zaafı

Bence profesyonel yardım almayı önerebilirsin. Birlikte bi evlilik terapistine gidebilirsiniz. Ben eşinin madde bağımlılığına benzer bi bağımlılık yaşadığını düşünüyorum. Belli ki sen onu çok seviyorsun o da seni çok seviyor inşallah bu sevginin hatırına bu durumu aşabilirsiniz. Daha 6 aylık evlisiniz bismillah hele bi durun boşanmak böyle kolay mı? Daha taksitleriniz bitmemiştir sizin :KK57:

"Alışmış kudurmuştan beterdir" ve "ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin" diyorum,adamın kumaşı belli bence gütmeyi bırak yazık edersin hayatına geleceğine ve kendine,hayat senin hayatın kimseyi düşünme.

İnsan bile bile kendini uçurumdan atar mı? Sevgi bi yere kadar sadakat yoksa hiç birşey yoktur.

sen eşini çok seviyosun ve hep ümit etmişsin değişecek diye..
şunu bil ki tamamiyle değişmeyecek.
ama hatasının farkında ve seni kaybetmekten korkuyosa biraz düzeltebilir kendini.
yani belki biriyle yazışmaz ama yine kadınların olduğu bir ortamda şımarabilir.
ya da gizli bir flörtü olmaz ama bi kadınla konuşurken sempatik tavırlar takınabilir..
hasılı: kafanda şunu netleştir. ben bu adamın bi tık daha kendini düzeltmiş haliyle mutlu olur muyum? ve tamamen değişeceğine odaklanıp kendini yıpratma.
bi diğer mesele: onun kısmen de olsa değişiklik yaptığından emin olmadan bebek düşünme ve hatta o da bunu bilsin. senden tamamen emin olunca olcak o bebek de..
ayrıca bu süreçte onun empati kurmasını sağlaman lazım: mesela sen de farkında değilmiş gibi çarşıda markette vs. başka erkeklerle biraz rahat konuş.yani o kıskanma hissini bi anlasın. ama tabi dozajı ayarla.
son olarak: eğer son bi kez deneme kadarı aldıysan, kesinlikle sürekli eski yediği haltları hatırlatma, şevki kırılır, kendine inancı azalır. şayet yine kadınlarla konuşurken farkına varmadan kırıtma tarzı bi moda girerse fark ettir durumu.
yani kısacası tüm bunları başarabileceksen devam et canım...Allah kolaylık versin..

boşverin burda yazan birçok olumsuz yorumu evlilik danışmanına gidin yuva kurmak zor dağıtmak daha da zordur..eşinizin sıkıntısını farketmesi güzel bi gelişme yardım almayı kabul etmeli eğer madden iyi durumdaysanız tedavisini olsun inşallah düzelirsiniz zamanla.

Tedavi olsun diyenleri anlamıyorum
Psikoloji de kadınlara düşkünluk diye bir hastalık var mi gerçekten
Uzman varsa cevaplarsa sevinirim
Acaba ben mi bilmiyorum
Ben psikolog olsam y.....klığın tedavisi olmaz der kapıdan gonderirdim

Ahhhasshhaa :)

Katılıyorum. Önüne gelene yavşayıp karını aldatmanın tıp dilindeki adı ne acaba? Kronik yavşakizm.

Hiç bir zaman tam anlamıyla güvenemeyeceksiniz maalesef. Belki zamanla görmezden gelirsiniz ama bunun için çok uzun yıllar gerekiyormuş. Görmezden gelmek ne demek peki yaptıklarını çevredekilerin bildiğini senin gözünün içine baka baka yalan söylediklerini bilip anlamamazlıktan gelmek. Bunu yapabilirim derseniz evliliğinize devam edin.
Söylemesi kolay ama ne siz değişirsiniz ne de eşiniz. Sonra mutsuz çocuklar ortalıkta seri katil gibi geziyorlar.

Tedavi olsun diyenleri anlamıyorum
Psikoloji de kadınlara düşkünluk diye bir hastalık var mi gerçekten
Uzman varsa cevaplarsa sevinirim
Acaba ben mi bilmiyorum
Ben psikolog olsam y.....klığın tedavisi olmaz der kapıdan gonderirdim
Psikiyatr ne etsin hanim efendi kocaniza gunde bir doz karakter iki doz onur yaziyorum falan mi diyecek

Tas catlasin bu doyumsuzlugunun cocukluktan gelen nedenini bulur duzelmek yine adamin elindedir eee sorun da zaten adamin duzelmeye niyeti olmamasi gittikce zibitmasi

Ohooo sen salla basini ben bilirim isimi havasinda,bu adam iflah olmaz,bu adam huyundan vazgecmez,bu adam daha coook uzer seni ,bu adam aslında adam degil..

Valla guven yoksa ustelik aldatmada varsa uzatmalari oynamam

Nişanlıyken ailenizden çekindiğiniz için ayrılmamışsınız, şimdi ayrılabilecek misiniz. Nişanlılık tanıma evresi neden ayrılmak zor gelir insanlara bilmiyorum.

Güven duymadığınız biri ile asla ama asla evlenilmez.
İnsan kafayı yer, şimdi nerde ne halt karıştırıyor diye.
Aşk ve sevgi kadar önemlidir birine güvenebilmek.

X