Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

sympathigue :)) ismini yazmakta öyle zorlandımki.... benim eşimde azosperm arkadaşım....özelin açıksa oradan görüşmek isterim.

tamam canim ozelden yazdim ama cok ozel olmayan diger bilgilerde burda paylasalim
cunku bizim durumimuzda olanlarda bilgi alsin ,gercekten herkese cok uzuluyorum

merhaba ben 8 yıllık evliyim 10 aylık evliyken eşimin tahlili yapıldı ve sizinki gibi az sperm vardı yok gibi birşeydi daha sonra kayseride bulunan kadın doğum doktoru olan Mustafa Ertürke yumurtlama dönemi denemek için gittim ve o bana kızım dedi eşinin spermi çok kötü incir, dut kurusu, ahududu,böğürtlen, bıldırcın yumurtası, günde iki tane elma, semizotu yedir iyi gelir dedi ve bunlardan her gün eşime yedirdim. sperm sayısına iyi geldi normale bindi yalnız eşimde birde spermde kümeleşme ve hareketsizlik var o geçmiyor 4 aydır da keçiboynuzu kürüne başladık ve 7. ayda tüp bebek yaptırmıştık doktor dedi bu sefer sperm çok iyi çıktı dedi yani keçiboynuzunun faydasını gördük. pazartesi mikroya yeniden başlıyoruz
moralini hiç bozma ilk önce üroloji doktoruna gidin ilaç başlasın birde benim eşime doktor ankaradan learjin diye bir ilaç getirmişti oda iyi gelmişti o zaman daha sonra bu bitkisel şeyleri kullan bizimde ozaman çok moralimiz bozulmuştu. sizin gibi tüp bebek bile yapılma şansımız yoktu ilaçlarla ve daha çok yukarıda yazdığım bitkilerle normale döndü iyi şanslar canım aynı şeyleri yaşadığımız için paylaşmak istedim hikayeni okuyunca 8 yıl önceye gittim aklıma geldi

slm.benim eşiminde spem sayısı %4 çıkdı ve hemen ürojiye sevk etti drum bizi ürologda o günkü bir durumdur belki diye tekrar istedi ve %25 çıkdı.bence 1 ayı falan beklemenize gerek yok bir tane daha yaptırın dün tekrar yaptırdık bugün saat 3 de alıcaz sonucu bakalım bukez kaç çıkıcak umudunu kaybetme bir tane test sonucuna baglı kalıp kendini harab etme tekrar yaptırın...

gercekten cok hakli olabilirsin canim
ben bir ay sonra yaptirmak istiyorum ,cunku esim sigarayi birakiyo ,ve keci boynuzu yicek ,bi ay sabredicez , belki ozaman daha yuksek cikabilir
elimide suan bi tane test recetesi var onuda doktora gitmeden yaptiralim diye bekliyoruz
bilgin icin cok tesekkur ederim yinedee aklimda bulunsun
sizede cok gecmis olsun canim
insallah istediginiz hersey olur

merhaba ben 8 yıllık evliyim 10 aylık evliyken eşimin tahlili yapıldı ve sizinki gibi az sperm vardı yok gibi birşeydi daha sonra kayseride bulunan kadın doğum doktoru olan Mustafa Ertürke yumurtlama dönemi denemek için gittim ve o bana kızım dedi eşinin spermi çok kötü incir, dut kurusu, ahududu,böğürtlen, bıldırcın yumurtası, günde iki tane elma, semizotu yedir iyi gelir dedi ve bunlardan her gün eşime yedirdim. sperm sayısına iyi geldi normale bindi yalnız eşimde birde spermde kümeleşme ve hareketsizlik var o geçmiyor 4 aydır da keçiboynuzu kürüne başladık ve 7. ayda tüp bebek yaptırmıştık doktor dedi bu sefer sperm çok iyi çıktı dedi yani keçiboynuzunun faydasını gördük. pazartesi mikroya yeniden başlıyoruz
moralini hiç bozma ilk önce üroloji doktoruna gidin ilaç başlasın birde benim eşime doktor ankaradan learjin diye bir ilaç getirmişti oda iyi gelmişti o zaman daha sonra bu bitkisel şeyleri kullan bizimde ozaman çok moralimiz bozulmuştu. sizin gibi tüp bebek bile yapılma şansımız yoktu ilaçlarla ve daha çok yukarıda yazdığım bitkilerle normale döndü iyi şanslar canım aynı şeyleri yaşadığımız için paylaşmak istedim hikayeni okuyunca 8 yıl önceye gittim aklıma geldi

canim benim cok tesekkur edrim inan her bilgiye ihtiyacimiz var
bende keci boynuzu kurune baslicam bugun alcaz
dut kurusu incir falan varda digerlerine bakmam gerek
gercekten boyle yazinca bana moral oluyo
senin suan oldumu cocugun

Canım , ben de keçiboynuzu kürünü denemenizi tavsiye edecektim ki yazmış arkadaşlar .. bir de eşimin varikosel ameliyatından sonra kullandığı 1-2 ilaç vardı , onlar da çok yükseltmişti , ama isimleri neydi dersen unuttum , istersen öğrenirim ..
Geçmiş olsun

ismini yazda bi arastirim canim ,bizde kullanabilirmiyiz bu durumda
genel olarak bikisel olunca korkmuyorum aama ilac olunca hem danismam hemde arastirmama gerek sen yaz yinede
cevabin icin tesekkur edrim canim

Slm bizim içinde aynı dediler yalnız güvenme şu tüp bebek merkezlerine yediler bizi ben hamileyim yalnız kaybetmek üzereyim kalp atışları yok başka yerlerede git bana senin hiçbirşeyin yok dediler yanız rarahmim yarım çıktı neyse uzun lafın kısası ben hamile kalmadan önce eşimle sandıklı kaplıcasına gittik ve bol protein ağırlıklı beslendi

arkadaslar ilginiz ve bilginiz icin cok tesekkur ederim
keciboynuzu ve nohut kurune basladik yeni , insallah faydali olur
az olanlarda faydali oluyo ,bizde hic yok faydasi olumu bilmiyorum ,tabiki bos durmaktansa kullaniyoruz insallah goruruz

arkadaslar hepinize cok tesekkur edrim ,inan boyle bilgilere cok ihtiyacim var , aklima geliyoda omur boyu cocuk sahibi olamicakmiyim diye
oncelerde ben tedavi goruyodum umudum vardi
simdi esimde olunca tamamen umudum gitti
insallah kaci boynuzu iyi gelir
ben fransadayim ,burda bulmak zor ama turk marketinden alirim oda baya eski oluyo ama yinede iyi
bide keci boynuzunun pekmezi var o iyi olurmuki

CNM SEN FRANSANIN NERESINDESIN BELKI BEN YARDIMCI OLABILIRIM BIZDEN BIRI TRYE GIDICEK ENISTEMDE AKTAR ISTERSEN SANA GETITTIREBILIRIM UMARIM SANA YARDIMCI OLABILIRIM BEN FRANSA MULHOUSE DAYIM SEN NEREDENSIN?????:teselli:INS RABBIM GONLUNE GORE VERIR NEDESEK FAYDASIZ CANIM RABBIME SIGIN INS O GONLUMUZE GORE VERICEK:Saruboceq::Saruboceq:

tatlım okuyunca üzüldüm Allah yardımcımız olsun bizdede hareket sorunu var havuç suyu içsin ve arı sütü bizim 1ay içti sayı 2milyon arttı ama harekete fayda etmedi şimdi hemen bıraktıı

Canım klomen ve larginini birlikte kullanıyoruz eşim için. Çok kısa sürede sperm 2-7 milyon arasındayken 23 milyona çıktı. Hareketlilik de arttı. Bir tanesi bitkisel vitamin diğeri ilaç. Tedirgin olursan ürologa danışarak kullanabilirsin. Bir arkadaşımın eşi 2 tüp bebek denemesinden sonra kullanmaya başladı. Şu anda 5 aylık hamile

arkadaslar bugun doktordan geldim benim rahil filmim normal iyi cikti
esimin test sonucu ise sperm sayisi 0 mis:çok üzgünüm:
doktor 1 olsa tup bebek yapicaktim ama hic yok dedisenağlama
1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafman cok karisti sabahtan beri aglamakliyim
sperm sayisini yukseltmek icin formul varmi
sizlerde cevrenizde hic kimsede oldumu
neolur bu konuda bilgilendirin cok ihtiyacim var cok kotuyumsenağlama
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canim benim yaa sonunda senide burda gordumya uzuldum inan....ama insallah duzelecek esinin durumu iyiye gidecek keciboynuzu kuruyle ve tup bebekle hamile kalacaksin benim canim arkadasim....Şeniz

ah canım benim,yazını okuyunca üzüldüm,benım konula ilgili bir bilgim yok,acını paylasmak ıstedım.hersey gönlünce olur ınsallah

erkekte sperm sayisini yükseltmeye en iyi geln sey keci boynuzu arkadaslarinda dedigi gibi..onun yaninda düzenli bir yasam bol meyve ve sebze ve tabiki sigarayi kesinlikle birakmasi gerekiyo esinin..
sigaranin kisirlik yaptigini bilmeyen yok artik..
benim bi arkadasimin eside sizin durumunuzdaydi..adam sigarayi birakti yasam tarzini degistirdi..yyip ictiklerine dikkat etti esinin tek tüpü ve tek yumurtaligi oldugu halde bebekleri oldu..
sizinde olur insallah..
bide türkiyede varmi bilmiyorum ama "orthomol fertil" diye erkeklerin spermelerini güclendirici vitamin destekli bi ilac var.. benim esim kullandi.en az 3 ay kullanmak gerekio,,doktoruna bi sor yada internette bi arastir bakalim

CNM SEN FRANSANIN NERESINDESIN BELKI BEN YARDIMCI OLABILIRIM BIZDEN BIRI TRYE GIDICEK ENISTEMDE AKTAR ISTERSEN SANA GETITTIREBILIRIM UMARIM SANA YARDIMCI OLABILIRIM BEN FRANSA MULHOUSE DAYIM SEN NEREDENSIN?????:teselli:INS RABBIM GONLUNE GORE VERIR NEDESEK FAYDASIZ CANIM RABBIME SIGIN INS O GONLUMUZE GORE VERICEK:Saruboceq::Saruboceq:

canim benim ya cok cok tesekkur ederim , inan sevindim yazindan dolayi , ben bunu ilk ogrendigimde hemen aradim neler gerekiyosa onlari soy;ledim , inlarda hepsini hazirlayim bana kargoyla gonderiyolar
ben paristeyim canim, sen bize uzak oluyosun 2,3 sat falan var aramiz
sanirim sen hamilesin gozun aydin insallah darisi bana ,tum olmayanlara tabi
insallah canim dua ediyouz insallah azda olsa yukselir biseyler gelisira.s
.

tatlım okuyunca üzüldüm Allah yardımcımız olsun bizdede hareket sorunu var havuç suyu içsin ve arı sütü bizim 1ay içti sayı 2milyon arttı ama harekete fayda etmedi şimdi hemen bıraktıı

tesekkur ederim canim ,bende bilmiyodum sizdede sorun oldugunu ,insallah sizinkide olur
havuc suyunu nasil kullaniyosun bana yazarmisin ,ben hazir aldim bio bolumunden , bende ona gore kullanayim
optum canim seni insallah bizimkideyukselira.s.

Canım klomen ve larginini birlikte kullanıyoruz eşim için. Çok kısa sürede sperm 2-7 milyon arasındayken 23 milyona çıktı. Hareketlilik de arttı. Bir tanesi bitkisel vitamin diğeri ilaç. Tedirgin olursan ürologa danışarak kullanabilirsin. Bir arkadaşımın eşi 2 tüp bebek denemesinden sonra kullanmaya başladı. Şu anda 5 aylık hamile

canim aile doktorumuz var ona sorduk o dedi ilkden once ikinci test daha onemli diye, iste bir ay sonraya testimiz var, simdi dogal yollardan ( keciboynuzu kuru ,nohut kuru, balli karisim,) kullaniyoruz, ikinci testimiz ne gostercek doktorumuz ne dicek yine sonuc iyi olmazsa ozaman senden ilacin ismini falan alirim cok tesekkur edrim bilgin icina.s.

canim benim yaa sonunda senide burda gordumya uzuldum inan....ama insallah duzelecek esinin durumu iyiye gidecek keciboynuzu kuruyle ve tup bebekle hamile kalacaksin benim canim arkadasim....Şeniz

cok saol bitanem guzel dileklerin icin ,insallah umudumuz, yukselmesi
insallah seninde olcak canim
hepimiz birbirimizin destekcisiyiza.s.

erkekte sperm sayisini yükseltmeye en iyi geln sey keci boynuzu arkadaslarinda dedigi gibi..onun yaninda düzenli bir yasam bol meyve ve sebze ve tabiki sigarayi kesinlikle birakmasi gerekiyo esinin..
sigaranin kisirlik yaptigini bilmeyen yok artik..
benim bi arkadasimin eside sizin durumunuzdaydi..adam sigarayi birakti yasam tarzini degistirdi..yyip ictiklerine dikkat etti esinin tek tüpü ve tek yumurtaligi oldugu halde bebekleri oldu..
sizinde olur insallah..
bide türkiyede varmi bilmiyorum ama "orthomol fertil" diye erkeklerin spermelerini güclendirici vitamin destekli bi ilac var.. benim esim kullandi.en az 3 ay kullanmak gerekio,,doktoruna bi sor yada internette bi arastir bakalim

keci boynuzunuzunu kulaniyoruz, sigarayada gelince gunde bir paket iciyodu simdi 8 falan iciyo ,biranda tamamen birakamiyo, zaten kendiside uzgun bende ck ustune gidemiyorum ,hergun soruyorum bugun kac ictin diye , oda bazen kiziyo biranda hemen nasil birakim diye, bendeozaman kendine yaparsin diyorum

canim sen nerdesin sanirim avrupadasin ben turkiyede degilim ,fransadayim , mutlaka vardir ,zaten doktora sormadan ilac kullanmam, simdi dogal yontemleri deniyoruz, insallah yukselir bu ilaci doktora sorcam ,,gercekten iyiyse bende alirim
bilgin icin cok tesekkur ederima.s.

X