Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

arkadaslar bugun doktordan geldim benim rahil filmim normal iyi cikti
esimin test sonucu ise sperm sayisi 0 mis:çok üzgünüm:
doktor 1 olsa tup bebek yapicaktim ama hic yok dedisenağlama
1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafman cok karisti sabahtan beri aglamakliyim
sperm sayisini yukseltmek icin formul varmi
sizlerde cevrenizde hic kimsede oldumu
neolur bu konuda bilgilendirin cok ihtiyacim var cok kotuyumsenağlama
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

arkadaşım keçi boynuzu nun erkeklere iyi geldiğini söylüyorlar..
umarım en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bize...sen yinede dene şifanın nerden geleceğini kimse bilemez...
rabbim yar ve yardımcın olsun,canım arkadaşım...:1hug:

arkadaşım keçi boynuzu nun erkeklere iyi geldiğini söylüyorlar..
umarım en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bize...sen yinede dene şifanın nerden geleceğini kimse bilemez...
rabbim yar ve yardımcın olsun,canım arkadaşım...:1hug:

tesekkur ederim canim
goruyomusun nerdeydik nereye geldik,hep sorun bende var zannediyodum ben tedavideydim , simdi artik beni biraktik esimde tum dogal yonden yontemleri uyguluyorum insallah faydali olur
sen kullaniyomusun balli karisimi
allahim insallah seninde gonlune gore versina.s.

tesekkur ederim canim
goruyomusun nerdeydik nereye geldik,hep sorun bende var zannediyodum ben tedavideydim , simdi artik beni biraktik esimde tum dogal yonden yontemleri uyguluyorum insallah faydali olur
sen kullaniyomusun balli karisimi
allahim insallah seninde gonlune gore versina.s.

evet canım ballı karışımı kullandım bitti bile...inan eger işe yarsa sana söyliyeceğim sende kullanırsın benden haber bekle....rabbim yüzümüze bakarda bizlerinde bebişlerini bizlere gönderir bi tanem üzülme olurmu elbet vardır bundada bi hayır...:1hug:

1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafman cok karisti sabahtan beri aglamakliyim

MERHABA CANIM yaklaşık 20 gündür yoktum yazını yeni gördüm bende aynı senin yaşadığın durumu yaşadım benim testlerim normal eşimdede hiç sperm çıkmamıştı keçi boynuzunu denedik ama bi işe yaramadı sonra eşim bi hap bulmuş sepe naturaldan tribulus terrestrist içinde 100 kapsül var eşim 1 ay kullandı spermiogram testi yaptırdık tüp bebeğe başlamak için tese ameliyatı demişlerdi 28 e çıkmış inanamadık doktor ameliyata gerek kalmadan tüp bebek yapabiliri demiş hepimiz için hayırlısı olur inş:emir_bebek:a.s.

canım bizde tirullusun ballı karışımını denedik evet çok işe yarıyor eşimin sperm sayısı 1.90 dı ileri hareketli 0 dı bunlareı kullandıktan sonra %22 olmuştu doktorumuz şaşırmıştı şimdi hastalarına veriyorr bunu ama biz yanında ginseng ve kavun çekirdeği yağıda kullanıştık

selam canim benim esimdede hic sperm yok yani azosperm,tese yoluylada arandi ama malesef bulunamadi,hic sansimiz yok yani,keci boynuzu kürünü dene bi umut belli olmaz canim,insallah hayirli haberlerini aliriz

canım bizde tirullusun ballı karışımını denedik evet çok işe yarıyor eşimin sperm sayısı 1.90 dı ileri hareketli 0 dı bunlareı kullandıktan sonra %22 olmuştu doktorumuz şaşırmıştı şimdi hastalarına veriyorr bunu ama biz yanında ginseng ve kavun çekirdeği yağıda kullanıştık

canım o tribulusun ballı karışımını hiç bilmiyorum nerden aldınız bilgilendirirsen sevinirim ALLAH SAĞLIKLI VE HAYIRLI BEBİŞLER NASİP ETSİN:emir_bebek:

benm eşimdede azosperm wrdı.imkansız hamile kalman dedi doktorlar.keçi boynuzu yedirdim sürekli eşime.pekmezini yedirdim kaynatıp suyunu içirdim.sigarayıda bıraktı.cewiz fındık fıstık ne bulduysam yedirdim.beslenmesine çok dikkat ettim rabbimde istedi demekki wee Şuanda 3 haftalık HAMİLEYİMMM:)) pes etmek yok kızlar ağlamkta yok.bende çok üzüldüm zamanında ama oldu işte.rabbim isteyen herkeze nasip etsin..

merhaba canım benim eşiminde morfolojisi düşüktü %2 idi doktor çok kötü dedi.bende 1 aydır keçi boynuzu kürü kullanıyorum dün tekrar yaptırdık morfoloji %7 ye yükselmiş ne kadar sevindim bilemzsin.gerçektende faydası var.keçi boynuzunu kullan bence pes etme.herşey istediğin gibi olur inşallah..

tum yazılanları okumadım belkı daha once yazılmıstır. benım bır tanıdıgımında esınde sperm yoktu hiç. kök hücresinden sperm aldılar ve su an ıkızlerı var. daha bılgılı bır tup bebek ekıbı ıle görüşmeni tavsıye ededım

tum yazılanları okumadım belkı daha once yazılmıstır. benım bır tanıdıgımında esınde sperm yoktu hiç. kök hücresinden sperm aldılar ve su an ıkızlerı var. daha bılgılı bır tup bebek ekıbı ıle görüşmeni tavsıye ededım

mrb canım arkadaşının adına çok sevindim acaba arkadaşın nerde ve hangi dr. la tedavi olmuş öğrenip bizimle paylaşırsan çok sevinirim kaydirigubbakcemile5

benm eşimdede azosperm wrdı.imkansız hamile kalman dedi doktorlar.keçi boynuzu yedirdim sürekli eşime.pekmezini yedirdim kaynatıp suyunu içirdim.sigarayıda bıraktı.cewiz fındık fıstık ne bulduysam yedirdim.beslenmesine çok dikkat ettim rabbimde istedi demekki wee Şuanda 3 haftalık HAMİLEYİMMM:)) pes etmek yok kızlar ağlamkta yok.bende çok üzüldüm zamanında ama oldu işte.rabbim isteyen herkeze nasip etsin..

canım çok sevindim Allah inşallah kucağınada almayı nasip etsin mucize olmuş.darısı bizlerinde başına .hiç tıbbi yardım almadanmı kendiliğindenmi haile kaldın kız:1hug:

Merhaba benim eşimin ilk verdiği sperm örneğinde sperm sayısı 90 milyon ama morfolojisi %2 idi bize herhangi bişey denilmeden iyi yada kötü 2 tüp bebek denememiz oldu. 3. deneyeceğimizde bu sonuçları dr gösterdik morfolojisi çok düşük dediler %10-15 olması gerekiyor dedi dr. Evicap denen e vitamini hap kullanabilirsin dedi. keçiboynuzu kürünü denedik ve hergün fındık ceviz badem butür gıdalar ile özellikle yeşil yapraklı bitkiler ve eşim fazla et tüketmediği için et ağırlıklı beslenmesine ağırlık verdik ve 143 milyon sperm ve morfolojiside %8 ileri hareketlilik oranlarıda iyi çıktı. Canımcım bunları 3 ay kullandıktan sonra sperm örneği versin 1 ayda herhangi bir değişiklik olacağını zannetmiyorum. Çünkü bugün verdiği spermler 72 gün önceki gün ne yedi beslenmesi nasıl stres moral durumuna göre çıkıyor. 3 ay bu kürleri deneyin sonra sperm testi yaptırın. Yoksa 72 günden önce yapacağı testler farklı çıkmaz. Bizede doktorumuz demişti istersen araştır. HEpimiz için Allah hayırlısını versin. Allah yardımcımız olsun. Biz 3. tüpü denedik geçen hafta maalesef negatifle sonuçlandı. İlk testim oysaki 58,24 çıkmıştı hamileyim diye okadar çok sevinmiştimki 3 gün sonra maalesef 10 düşmüştü.

mrb canım arkadaşının adına çok sevindim acaba arkadaşın nerde ve hangi dr. la tedavi olmuş öğrenip bizimle paylaşırsan çok sevinirim kaydirigubbakcemile5

canım memorial Semra hanım ile. zaten çok sorun varsa ya memorıalde yada alman hastanesınde çözülüyor. Allah hepımıze tez zamanda versın ınsallah

arkadaşım burada yazan herşeyi okumadım ama yelkenleri hemen suya indirme öyle dur bakalım.
benim de eşimde 0 çıkıyor.küçükken bir darbe almış ve kılcal damarlarda sorun oluşmuş.
bu tür vakalarda yani 0 çıkma durumlarında pesa,pese,tesa,tese gibi çeşitli yöntemlerle sperm bulunabiliyor.benim eşimden de teseyle sperm bulundu.pekmez kürüne başlayın.2-3 ay sonra spermiyogramı yenileyin.sonuç değişmezse nerede tüp bebek yaptıracaksanız karar verin ve oraya muayene olun tekrar.eşini zaten kendi ürologlarına yönlendirirler.büyük ihtimalle teseyle sperm aranır,bulurlarsa dondurulur ve senin tedavin başlar.moralinizi hemen bozmayın lütfen önce iyice bir araştırın.eşin bu arda sigarayı ve kullanıyorsa alkolü mutlaka kessin.sperm kalitesini bozuyor çünkü.Allah ayrdımcınız olsun...

canım çok sevindim Allah inşallah kucağınada almayı nasip etsin mucize olmuş.darısı bizlerinde başına .hiç tıbbi yardım almadanmı kendiliğindenmi haile kaldın kız:1hug:

ewet hiçbir tıbbi yardım almadan hamile kaldım.keçiboynuzundan faydalandık sadece:)) allah isteyen herkeze nasip etsin.allah çok büyükk olmıycak diye bişey yok.bizde aynı durumdaydık ama şimdi hamileyim.delikafadulden:CüvCüv::emir_bebek:

ewet hiçbir tıbbi yardım almadan hamile kaldım.keçiboynuzundan faydalandık sadece:)) allah isteyen herkeze nasip etsin.allah çok büyükk olmıycak diye bişey yok.bizde aynı durumdaydık ama şimdi hamileyim.delikafadulden:CüvCüv::emir_bebek:

canım sperm sayınız kactı acaba ve hayırlı olsun allah saglıkla kucagına almanı nasıp etsın

canım tribullusun ballı karışı mısır çarşısında cemre bitkisel ürünlerde var cemre bitkisel ürünlerini internetten araştırırsan istanbulun bii kaç yerindedaha var ayrıca istanbul dışındada var

MERHABA CANIM yaklaşık 20 gündür yoktum yazını yeni gördüm bende aynı senin yaşadığın durumu yaşadım benim testlerim normal eşimdede hiç sperm çıkmamıştı keçi boynuzunu denedik ama bi işe yaramadı sonra eşim bi hap bulmuş sepe naturaldan tribulus terrestrist içinde 100 kapsül var eşim 1 ay kullandı spermiogram testi yaptırdık tüp bebeğe başlamak için tese ameliyatı demişlerdi 28 e çıkmış inanamadık doktor ameliyata gerek kalmadan tüp bebek yapabiliri demiş hepimiz için hayırlısı olur inş:emir_bebek:a.s.

eeeeeee simdi sonuc ne oldu
canim esin o hapi doktordan habersizmi kullandi yoksa doktoru kullanabilir dedimi
ben bu testten sonra ilac vb seyleri yapmak istiyorum ,simdi nohut ve keci boynuzu kuru yapiyoruz, insallah bunda yukselirse ilaca gerek kalmaz tabi olmazsa mutlaka ilac falan biseyler kullanicaz
bilgin icin cok saool ,benlki daha sonra lazim olunca sana yazrim

selam canim benim esimdede hic sperm yok yani azosperm,tese yoluylada arandi ama malesef bulunamadi,hic sansimiz yok yani,keci boynuzu kürünü dene bi umut belli olmaz canim,insallah hayirli haberlerini aliriz

canim ya inan cok uzuldum ,bunlari duyunca kendimi birakip sizlere uzuluyorum
allahim isteyen herkese versin insallah
peki siz simdi herseyi biraktiizmi, yokssa yine bi tedavi falanmi goruyosunuz

X