esinde sperm azligi olup normal yolla hamile kalan varmii

kızlar bende günde 707 defa "ya vaaris" okuyanın çocuğu olurmuş diye duydum.denemekte fayda var
olmasa da sevaba gireriz Allahın adını anmaktan zarar gelmez ki.
Bide bunları buldum;

. "ınne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele­ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhak­kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yok­tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya­kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın­caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

lütfen arkadaşlar zamanı var diye düşünelim Allah işallah hepimize yardım rtsin.Bilinki vermiyorsada onda kesin bir hayır vardır.Ama ne olursa olsun dua ve sabır çok önemli.Ayrıca gittiğim bir doktor sayı azlığıyla ilgisi yok bunu yapan 1sperm tane demişti.birçok arkadaşım birçok tedaviden sonra kendiliğinden hamile kaldı.zamanı gelmemiştir hepimiz için hayırlısı

dogru diyorsun cnm zamani vardir allahim nasip etsin insaallahh bizlere anne olmayi

canim meryem suresini okumaya basladigini yazmissin bende okumak istiyorum ama bulamiyorum internetten arapca yazili olarak var bana bu konuda yardimci olurmusun bir umut iste bugun negatif sonucunu aldim moralim bozuk :KK43:((

cnm yaa uzuldum cok iyi anliyorum seni.napalim hayirlisi diycez devam edicez allahtan istiycez ins. bizde bi gun anne olucaz.kuranda kacinci cuz oldugunu yaziyim istersen.41 gun oluycaz sonra 3 gun orucu varmis. yalniz adet oldugumuz gunlerdede devam ettirmemiz gerekiyor artik bi yakinimizi okutucaz o gunlerdede annemize esimize fln.

ayzun canim ayni problem benim esimdede var, ben bir sefer normal yoldan hamile kaldim ama 7 haftalik iken kaybettim, bir seferde asilamayi denedim ama tutmadi, bende burada almanyada yeniden doktorlarla konustum, ve banada tek sansimin tüp bebek oldugunu söylediler. Bana 100% ancak 1% dende az normal yoldan hamile kalabilirsin dediler. Artik bende biraktim düsünmeyi ve kararimi verdim, istanbul memorialde Subat ayinda basliyacam. tüp bebek tedavime, Allah insallah hayirlisini veriri hepimiz icin, hicbirimizin kucagini bos birakmaz insallah.
Sevgiler

normal yolla kaldin demek.bize doktor kalma sansimizin kesinlikle olmadigini bu sperm sayisiyla sadece sansimizin tup bebk oldugunu soyledi iste.hos tup bebk yaptirdik oda negatif oldu ya simdi ikincisine hemen basliyimmi yoksa biraz daha bekliyimmi diyorum psikolojim pek ikinciyi kaliricak gibi degil bilmiyorum .allahim bir mucize olsada normal yolla kalsammmmmmm.allahim hepimize nasip etsin ins,. cnm insallah hamile kalirsinnnn

inş. dualarımız kabul olur bende daha 3 gün önce negatif sonuç alanlardanım 3. denememizdede olmadı malesef.ben meryem suresini soracaktım hergünmü okumak gerekiyo ne kadar okumak lazım inş Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda çocuk sahibi olmamız nasip eder.

cnm bende basladim meryem suresine 41 gun boyunca her gun okunmasi gerekiyormus.sitede okudum bende hamile kalan cok var .alllahim ins. dualarimizi kabul etsin.hic araliksiz okuycaz yalniz adet gunlerindede bizim yerimize baskasina okutucaz .41 sonunda 3 gunluk bi orucu varmis.bakalim ben basladim ins. allahim kabul etsin.

saol canim ama umidimi yitirmeye basladim bu benim ikinci denemem ama olmadi yine dondurulmusla denedik. iki hakkim daha var ama yinede umidim yok cunku burada tek embriyo transfer ediyorlar turkiyedeki gibi degil en son care turkiyede de denicez sanirim bu arada isvecde yasiyorum.

cnm insallah guzel sonuclar alirsin bundan sonra.. bennimde ilk denememdi negatifi aldim valla cnm suna inandim bana 4 tane tarnsfer ettiler 4 taneden 1 tane bile tutmadi .inannamiyorum allah kismet etmeyince olmuyor demek 2. denemeye korkuyorum iste ama allahim buyuk .insalah hepimize nasip eder anne olmayi kizlaarrrr

ayzuncum..hiç bir zaman ümidini kaybetme cnm..geçen sene benimde eşimin sperm sayısı 4 milyondu..hareketli ise 0...daha sonra 11 milyona yükseldi...dr um banada doğaldan asla hamile kalamazsın dedi...aşılama denedik tutmadı...ama aşılama sırasında 37 milyon olmuştu.ama hareketli sayısı sadece %2 olmuştu....evicap ve havuç suyu içmişti..ama en önemlisi stres...geçtiğimiz aylarda dr umuzu değiştirdik..acıbademde bizden tekrar spermogram testi istedi..42 milyon ve ilari hareketlisi %16 olmuştu..herşey normale dönmüştü..geçtiğimiz ay tüp bebek tedavisine başladık fakat negatifle sonuçlandı..ama hemen ertesi ay yani bu ay doğal yoldan hamile kaldım...asla ümidini kaybetme..fazlada bu durumlara kafayı takma...stresten olucaa varsada olamıyabiliyo...

saol canim ama umidimi yitirmeye basladim bu benim ikinci denemem ama olmadi yine dondurulmusla denedik. iki hakkim daha var ama yinede umidim yok cunku burada tek embriyo transfer ediyorlar turkiyedeki gibi degil en son care turkiyede de denicez sanirim bu arada isvecde yasiyorum.

Evet yitirme, bende almanyada yasiyorum, benim ilk tüp bebek denem olacak bunuda tr yaptirmak istedim, bundan öncede bir 7 haftalik normal yoldan hamile kaldim ama kaybettim ve bir seferindede amerikada yasarken asilama yaptirdim ama tutmadi, simdi almanyada yaptiracaktim ama buradakilerine pek güvenemedim, onun icin tr de denemeyi istedim. Subat ayinda basliyacam tedavime. Insallah allah yardimcimiz olur insallah bizim kucagimizida bos birakmaz.
Sevgiler

normal yolla kaldin demek.bize doktor kalma sansimizin kesinlikle olmadigini bu sperm sayisiyla sadece sansimizin tup bebk oldugunu soyledi iste.hos tup bebk yaptirdik oda negatif oldu ya simdi ikincisine hemen basliyimmi yoksa biraz daha bekliyimmi diyorum psikolojim pek ikinciyi kaliricak gibi degil bilmiyorum .allahim bir mucize olsada normal yolla kalsammmmmmm.allahim hepimize nasip etsin ins,. cnm insallah hamile kalirsinnnn

Insallah allah gönlüne göre veriri canim, kendini stresse sokma, eger ikinciye baslamak istiyorsan basla ama beklemek istiyorsan bekle, canin nasil istiyorsa, cünkü stress en kötü sey.
Kendine stress yapmamaya bak, benim artik yasimda ilerledigi icin, ben normal yoldanda artik hamile kalmayacagima inandigim icin, subat ayinda basliyacagim tedavime. Insallah hepimizin yüzü güler, hepimizin dualari kabul olur.

Sevgiler

ayzuncum..hiç bir zaman ümidini kaybetme cnm..geçen sene benimde eşimin sperm sayısı 4 milyondu..hareketli ise 0...daha sonra 11 milyona yükseldi...dr um banada doğaldan asla hamile kalamazsın dedi...aşılama denedik tutmadı...ama aşılama sırasında 37 milyon olmuştu.ama hareketli sayısı sadece %2 olmuştu....evicap ve havuç suyu içmişti..ama en önemlisi stres...geçtiğimiz aylarda dr umuzu değiştirdik..acıbademde bizden tekrar spermogram testi istedi..42 milyon ve ilari hareketlisi %16 olmuştu..herşey normale dönmüştü..geçtiğimiz ay tüp bebek tedavisine başladık fakat negatifle sonuçlandı..ama hemen ertesi ay yani bu ay doğal yoldan hamile kaldım...asla ümidini kaybetme..fazlada bu durumlara kafayı takma...stresten olucaa varsada olamıyabiliyo...

sagol cnm senin adina cok sevindim ne mutlu sana.benim esime sperm arttirici hic bisey vermedi doktor evicap nerden alabilirim birde recetesiz alinabiliyormu bende esime deniyyim .sagol cnm

evicap reçetesiz satılıyo cnm..vitamin o..birde INP diye hareketini artıran bir hap kullandı bir süre eşim..gerçi çok ta düzenli kullanmadı ama olurya belki faydası olmuştur...

meryem suresini bende okudum cnm..tedavim sırasında ama negatifti ama hemen sonraki ay doğaldan kalmamın bu dua nın faydasının çok olduğuna inanıyorum..çünkü bana bu duayı tavsiye eden arkadaşta aynen benim gibbi tedaviden sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı...ama biz yanında rahman ve fetih surelerinide okuduk..ben 2 gün oruç tutabilmiştim çünkü adet olmuştum..meryem suresinde tilavet secdesi var onuda yapmayı unutmayın...

justing bizimde malesef saperm sayımız ilk 12 milyondu sonra 5 sonra 3 milyon çıktı hareketlilik az morfoloji o mikro denedik avrupa şafak hastanesinde malesef tutmadı şimdi eşime keçiboynuzu kürü yapıyorum umarım faya görürüz...bende duydum meryem suresini lütfen bana detaylı nasıl yaptığını yazarmısın ..tilavet secdesi demişsin bunuda açıklarmısın...umarım bizde faydasını görürüz..

cnm insallah guzel sonuclar alirsin bundan sonra.. bennimde ilk denememdi negatifi aldim valla cnm suna inandim bana 4 tane tarnsfer ettiler 4 taneden 1 tane bile tutmadi .inannamiyorum allah kismet etmeyince olmuyor demek 2. denemeye korkuyorum iste ama allahim buyuk .insalah hepimize nasip eder anne olmayi kizlaarrrr

insallah hep beraber guzel sonuclar aliriz cnm seni cok iyi anliyabiliyorum bir gun bizde meleklrimize kavusuruz insallahhh bu arada sakincasi yoksa hangi kilinikte yaptirdin

Evet yitirme, bende almanyada yasiyorum, benim ilk tüp bebek denem olacak bunuda tr yaptirmak istedim, bundan öncede bir 7 haftalik normal yoldan hamile kaldim ama kaybettim ve bir seferindede amerikada yasarken asilama yaptirdim ama tutmadi, simdi almanyada yaptiracaktim ama buradakilerine pek güvenemedim, onun icin tr de denemeyi istedim. Subat ayinda basliyacam tedavime. Insallah allah yardimcimiz olur insallah bizim kucagimizida bos birakmaz.
Sevgiler

cnm tedavin hayirlisi olur insallh bizede guzel haberlerini verirsin turkiyeyi secmekle dogru karar vermissin allah yardimcin olsun

merhaba çok yakın bir arkadaşımın eşinde sprem azlığı olduğu anlaşıldı ama o ay tedaviye başlıcakken haile kaldığını öğrendi:)

justing bizimde malesef saperm sayımız ilk 12 milyondu sonra 5 sonra 3 milyon çıktı hareketlilik az morfoloji o mikro denedik avrupa şafak hastanesinde malesef tutmadı şimdi eşime keçiboynuzu kürü yapıyorum umarım faya görürüz...bende duydum meryem suresini lütfen bana detaylı nasıl yaptığını yazarmısın ..tilavet secdesi demişsin bunuda açıklarmısın...umarım bizde faydasını görürüz..

tabii anlatırım cnm..meryem suresini 41 gün hiç ara vermeden okuyorsun...adet olduğundada senin yerine başka biri okusun..hiç ara vermemek gerekiyor..58. ayetini okuduktan sonra kalkıp tilavet secdesi-yapıyorsun.. Tilavet secdesi yapmak için, niyet edilir. Niyet şarttır. Niyetsiz sahih olmaz. Abdestli olarak, kıbleye karşı ayakta durup, ellerini kulaklara kaldırmadan, Allahü ekber der ve secdeye gider. Secdede üç defa Sübhâne rabbiyel-a’lâ der. Sonra, Allahü ekber der ve ayağa kalkar. Böylece secde-i tilavet tamam olur.ben secdeden ayağa kalkarken gufraneke rabbena ve ileykel masir demiştim..annem öyle söylemişti bana...sonra tekrar kaldığın yerden sureye devam ediyorsun...fetih ve rahman surelerinide okudum..41 gün tamamladıktan sonra hemen ertesi günde oruca başlayıp 3 gün tutuyorsun..benim adetim geldiği için ben 2 gün tutabilmiştim..duaları bitirdikten sonra çekelbildiğim kadar salavat çektim...umarım sizde bunların faydasını görürsünüz..

Son düzenleme:
canım meryem suresini arapça mı okumamız gerekiyor. ben bilmiyorum arapça okumayı. sen nasıl okudun...
teşekkürler...

X