esinde sperm azligi olup normal yolla hamile kalan varmii

canım canande ne kadar duusktu ve ne bıtkısel kurler kulandı bızede bılgı verırmsın canım benım esımın cooook duusk enazında mılyonlara cıksa bende kecıboynuzu kuru ıcırıyorum 1 aydır ılk denemem olumsuz olmustu ondan sonra bu kure basladım baska varmı oyle ıyı kurler canım bılgılerınzıı paylasabılırmsınız

En son dörtmilyonlara falan düşmüş, 2 tatlı kaşığı kaçiboynuzu tozunu ve 1 tatlı kaşığı poleni 1 kase bala karıştırıp her gün 1 tatlı kaşığı yiyordu kullandığı ilacın ismini öğrenip yazarım bir de çinko hapı alıyordu, yanlız bu uzun bir süreç erkeğin sabırla bunu uygulaması gerekir ancak 6-7 aydan sonra sonuç alınabilir diye düşünüyorum. Dengeli ve düzenli beslenme özellikle meyve sebze de çok önemli.

canım bılgılerın ıcın cok sagol evet doktorda bıze evıkap zınco ve nac mı ne o hapları verdı 3 ay kullancan dedı ve bende 1 aydır kecıboynuzu ıcırıyourm su arı polenını herkes methedıor yaa hakkaten faydası var demekkı bende kocısımle kendıme uygulayayım yaa

inşallah yaşıcaksın sende o mutluluğu cnm..rahman ve fetih suresini de meryem suresini okuduğumda birerkere okumuştum cnm...yani onuda 41 gün okumuş oldum..gerçi adet zamanımda annem okurken ona zorluk olmasın diye sadece meryemi okutmuştum ama okunursa daha iyi tabii..

sagol cnm cok tesekkur ederim. simdi havuc suyuna baslattim esimi birde bi karisim ogrendim aktara gidip malzemeleri alicam sperm arttirici bakalim bide onuda deniyyim hayirlisi artik.

Ayzuncum o bıtkılerı bıxmle paylasırmısın canım benım
bende kacıboynuzu ıcırıyorum ama havuc suyula bır ıcmeyın denıyor dogrumu bu bılgın varmı

cnm ben keci boynuzunu 3 ay denedim 2 milyonken 3 milyon oldu. simdide havuca basladim ama ikisi birden olurmu olmazmi bilmiyorum.bunuda tvde bi prof soyledi kesin cozumdur dedi sanada yaziyim

50gr havuc tohumu
50gr turp tohumu
50gr kereviz tohumu
30gr tarcin
40gr corekotu
30gr salgam tohumu
20gr safran
20gr kisnis
20gr havlican
50gr polen
50gr zencefil
20gr karanfil
1.5 lt keci boynuzu pekmezi icine karistiriliyor bunlarin hepsi gunde 3 defa ac karnina 1.5 tatli kasigi yenicek valla cok etkilidir dedi sperm arttiriciymis bakalim deniycemm

Sagol canım acaba cok pahalımı canım benım aldıgında bılgı verımısn sagol gulum bende not alayım canım

Bunu nerkadar yıcekmıs erkekler canım bırdefaya mahsusmu canım bılgın varmı

karisim bitene kadar yediricem ben zarari yokmus zaten butun kurlerde 3 ay devam edilir 15 gun ara verilir tekrar yine baslanir .aldigimda yazarim ben cnm

Sagol gulum sen hıc tup denemısmıydın unuttum ya bız gecen ay bır olumsuz aldık ve 1 aydır ıcırıyorum esıme kecı boynuzunu canım bırde senın kurunu denıcem once sen bır al bakalım bende maasta alırım ınsaalh canım

Sagol gulum sen hıc tup denemısmıydın unuttum ya bız gecen ay bır olumsuz aldık ve 1 aydır ıcırıyorum esıme kecı boynuzunu canım bırde senın kurunu denıcem once sen bır al bakalım bende maasta alırım ınsaalh canım

evet cnm tup bebek denedik biz gecen ay negatif oldu ne yazikki artik dogal yollarda ariycak allah nasip ederse caresini doktortumuz 3 ay sonra bi daha deneyellim dedi ama ben hazir hissetmiyorum boyle bi deniyyimde kurler fln seneye kisa bi daha yaptiririm tup bebk kismet artik allah nasil nasip ederse

cnm bende basladim meryem suresine 41 gun boyunca her gun okunmasi gerekiyormus.sitede okudum bende hamile kalan cok var .alllahim ins. dualarimizi kabul etsin.hic araliksiz okuycaz yalniz adet gunlerindede bizim yerimize baskasina okutucaz .41 sonunda 3 gunluk bi orucu varmis.bakalim ben basladim ins. allahim kabul etsin.

sağol cnm bende şuan adetliyim biter birmez başlıycam inş. bu vesileyle Rabbim bizlerede çocuk nasip eder.

slm benimde eşimin sperm 3 milyon şubat ayında tüp bebek tedavisine başlıyoruz,bize de tüp bebekten başka şansınız yok dediler ama allah büyük o herşeyi en iyisini bilir sıkma inşallah olur

canım senınkıde topıgı acan arkadasın esının spermlerı benım esımınkınden cokcok fazla ben bıle umutsuzluga kapılmıyorum ama tabı donem donem ınsan acaba mı dıyor ama cok sukur canım benım esımde 1-2 adet sperm cıkıyor ama yıkandıgında bu sayı45 cıkmıstı tup denemızde yanı ama ne yapalım buna cok sukur sonunda tese ıslemıne tutulmadık boyle dusun canım yaa bende 1aydır esıme kecı boynuzu ıcırıyorum suan sonuc nasıl bılmıyorum bundan sonrakı denememızde bakıcaz artık bır faydası olmusmu
boncukcugum sen esıne baska ne kurlerı ıcırıyon canım bana bılgı verebılırmsın umıt dunyası ıste belkı faydası olur enazından azda olsa kalıtelı sperm olması ıcın gayret edıyorum nasıp ıste

gullucani canım biraz geç olacaka cevaplamam ama yeni gördüm yazdıklarını, biz ilk spermmiyogram yaptırdırğımızda 1,3 milyon çıkmıştı, sonra 3 milyon, tüp bebek yaptıracağımız günde 5 milyon çıkmıştı. Yani en yüksek sayımız 5 milyondu. Hareketlilik ise ileri hızlı en fazla %10 du. Tüp bebek tedavim negatifle sonuçlanınca eşime keçiboynuzu kürü uyguladım. Kürü sonunda tekrar spermmiyogram yaptırdığımızda sayısı yine 2 milyon civarı ama hareketlilik %50 nin üzerine çıkmıştı. Demeki keçboynuzu kürü oldukça faydalı sonucuna varmıştım. Gelelim şimdi ne yaptığımıza;
İbrahim Adnan Saraçoğlu ile durumumuzu doğrudan görüştük, kendisinin sperm arttırıcı kürünü aldık. 2 hafta önce bu kürle beraber, keçiboynuzu kürüne başladık eşime.
Kendime ise 15 günlük soğan kürü uygulamaya başladım yine aynı dönemde, bu kür bittikten sonrada incir kürüne başlıycam.(İbrahim Bey söylemiş eşime yapın diye)
1 ay öncesindende arı sütü-bal-polen karışımına ceviz ilave edip sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı hem eşime yediriyorum hem kendim yiyorum.
Beslenmede dut kurusu, ceviz, fındık, yer fıstığı eşimin tüketmesine dikkat ediyorum.
Her akşam mutlaka elma, portakal yediyorum.
Allah hepimizin emeklerini vesile kılsın İnşallah.Amin.Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine bizlere de sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.
Merak ettiğin başka şeylerde olursa cevaplandırırım canım.

En son dörtmilyonlara falan düşmüş, 2 tatlı kaşığı kaçiboynuzu tozunu ve 1 tatlı kaşığı poleni 1 kase bala karıştırıp her gün 1 tatlı kaşığı yiyordu kullandığı ilacın ismini öğrenip yazarım bir de çinko hapı alıyordu, yanlız bu uzun bir süreç erkeğin sabırla bunu uygulaması gerekir ancak 6-7 aydan sonra sonuç alınabilir diye düşünüyorum. Dengeli ve düzenli beslenme özellikle meyve sebze de çok önemli.

İlacın adı L-arginine monohydrochloride (Neksim kimya olacakmış), ayrıca çakşır oltu nu kaynatıp içiyormuş ve c vitamini alıyormuş.

gullucani canım biraz geç olacaka cevaplamam ama yeni gördüm yazdıklarını, biz ilk spermmiyogram yaptırdırğımızda 1,3 milyon çıkmıştı, sonra 3 milyon, tüp bebek yaptıracağımız günde 5 milyon çıkmıştı. Yani en yüksek sayımız 5 milyondu. Hareketlilik ise ileri hızlı en fazla %10 du. Tüp bebek tedavim negatifle sonuçlanınca eşime keçiboynuzu kürü uyguladım. Kürü sonunda tekrar spermmiyogram yaptırdığımızda sayısı yine 2 milyon civarı ama hareketlilik %50 nin üzerine çıkmıştı. Demeki keçboynuzu kürü oldukça faydalı sonucuna varmıştım. Gelelim şimdi ne yaptığımıza;
İbrahim Adnan Saraçoğlu ile durumumuzu doğrudan görüştük, kendisinin sperm arttırıcı kürünü aldık. 2 hafta önce bu kürle beraber, keçiboynuzu kürüne başladık eşime.
Kendime ise 15 günlük soğan kürü uygulamaya başladım yine aynı dönemde, bu kür bittikten sonrada incir kürüne başlıycam.(İbrahim Bey söylemiş eşime yapın diye)
1 ay öncesindende arı sütü-bal-polen karışımına ceviz ilave edip sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı hem eşime yediriyorum hem kendim yiyorum.
Beslenmede dut kurusu, ceviz, fındık, yer fıstığı eşimin tüketmesine dikkat ediyorum.
Her akşam mutlaka elma, portakal yediyorum.
Allah hepimizin emeklerini vesile kılsın İnşallah.Amin.Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine bizlere de sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.
Merak ettiğin başka şeylerde olursa cevaplandırırım canım.

canım cevaparın ıcın tesekkurler ben onceden de su arı sutu-bal -polenı duydumda kadına duydum bunuda ıbrahım beymı tavsıye ettı kocana ne etkısı olurcanım bırde nekadar yıcen bunu.çakşı suyumu ne onuda duydum bu konuda bılgın varmı hıc denedınmı erkeklerın spermı artarmıs dogrumu acaba yaaa hepsını kullanmak ısıtorum ama tedavı zmanına etkısı gecermı acaba yaa sago lcanım tekrar tekrar

canım cevaparın ıcın tesekkurler ben onceden de su arı sutu-bal -polenı duydumda kadına duydum bunuda ıbrahım beymı tavsıye ettı kocana ne etkısı olurcanım bırde nekadar yıcen bunu.çakşı suyumu ne onuda duydum bu konuda bılgın varmı hıc denedınmı erkeklerın spermı artarmıs dogrumu acaba yaaa hepsını kullanmak ısıtorum ama tedavı zmanına etkısı gecermı acaba yaa sago lcanım tekrar tekrar

gullucan, Arı sütü bal polen karışımını internetten araştırma yaparken görmüştüm, bayan ya da erkek ayrımı olacağını sanmıyorum çünkü bunlar bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek amacıyla kullanıyoruz, İbrahim Saraçoğlunun tavsiye ettiği bişey değil.Ek olarak kullanıyoruz onu. Çakşır suyunu duydum çokta araştırdım ama bitkisel kürlerin teker teker uygulanması gerektiğinden ve her kür içinde 3 aylık zaman dilimine ihtiyaç duyulduğundan şimdilik sperm arttırıcı kürle paralel keçiboynuzu kürünü uyguluyoruz. Eğer yine olmazsa İbrahim Saraçoğluna tekrar 3 ay sonra dönücez bu kullandığımız sperm arttırma kürünün 2.basamağını kullanma aşamasına geçicez.
Ben bu adama gerçekten çok inanıyorum umarım vesile olur.
gullucan, Aynı anda sakın farklı çeşit kürler kullanma, bizim yolumuz gerçekten çok zorlu bir yol ve yol arkadaşımızda akıl, sabır...

merhaba hanımlar hepimizin isteği normal yoldan hamile kalabilmek,adamcağızlar ot yemekten bi hal oldular,ben de 2buçuk yıldır evliyim ve artık sadece 3yılı doldurup tüp bebek yaptırmayı bekliyorum,ümitle başlayan ayların hüzünle son bulmasını beklemek istemiyorum artık,ne kadar zor olduğunu zaten çok iyi biliyorsunuz kürlere falan da inancım kalmadı yaradan nasip ederse hepsi bahane bu son 6ay içinde mucize olursa ne mutlu fakat olmadığı taktirde daha fazla vakit kaybetmeye niyetim yok en azından ilk çocuk olsun şu çeneler kapanıp huzura erelim ikinci için bekleyebilirim...

kızlar tüp bebek fiyatlarında indirim istiyoruz bölümüne bekliyoruz herkesi lütfen destek olun ayarlayıp aynı gün aynı yerlere mail atıcaz ...tüp bebk fiyatları rapor şartları çok ağır parası olmayanın anne olma hakkı yokmu lütfen destek olun, bölüme gelip isimlerimizi yazdırıyoruz ve kararlaştırılan zamanda maillerimizi atıcaz inşallah sesimizi duyururuz ama bunun için kalabalık olmalıyız herkesin desteklerini bekliyoruz...

ben eşimin sperm değerleri çok düşük olmasına rağmen normal yolla hamile kaldım,imkansız diye birşey yok.

X