Eşini aldatan kadınlar

asla sizi yargılamak için söylemedim lütfen yanlış anlaşılmasın,gün geliyor yapmam dediği şeylerin başrolü oluyorsun ve bu da olgunlaştırıyor insanı.eğer gerekli sonucu çıkarmıssanız bu durumdan sizi tebrik ederim.insanlar aldattıklarını bile söylemekten acizler çünkü.

olgunlaştım canım o zamanlar yurt dışındayız nasılsa
türkiyede yapamadığımız herşeyi yapalım modundaydık
ben resmen kendime şaşırıyodum
normalde asla yapmayacağım davranışlardı ama yaptım
bundan da ders çıkardım tabi çok anlamsız ve çocukça geliyo o zaman yaptığım şeyler

ben sevgilimi aldattım yurt dışına gittiğimde
çünkü ordaki arkadaş çevrem hep takılırız nolucak sanki diyolardı ben de onlara uymuştum
zaten orda sevgiliik kavramı burdaki gibi değil bağlılık filan yok takılıyosun öyle
ama zaten ciddi bi ilişki değildi aşık ta değildim sadece hoşlanıydum o yüzden hiç takmadım yani
ciddi bi ilişkim olsa yapmazdım ama göze alamazdım bi de kıyamazdım heralde aşık olduğum biri olsaydı

en azından dürüst bir sekilde söyledin arkadasım ben kimsenin cok sadık olduğuna inanmıyorum.insan doğasında var doyumsuzluk ila yatağa girmeye gerek yok beynindede aldatır insan.

kadın heycan hissetmeden aşık olmadan gözünü karartmadan aldatamaz...
ama erkek birşey hissetmez aşık olmaz gözünü karartmasınada gerek yoktur...
erkek hormonlarının esiri olur....
kadın ise kalbının esırı olur..
erkek vücüdunda bır delıyle yasıyor...
hormonları o kadar hassas ki hata ve sonuc kavramını dusunemıyor..
cunku o ara beynıne kan gıtmıyor.. başka tarafına gıdıyor :KK1:
ama kadın öyle değil...
kadın düşünür aldatır ve pişman olmaz çünkü kalbi atar heycan bulur ve asık oldugunu sanır...
ancak cok gec pişman olur ve o zamanda vıcdanıyla rahat kalamaz dıye dusunuyorum...
kadının aldatması bence erkekten daha tehlıkelıdır..

bu kanıya nerden vardıgımı soracak olursanız...
kuzenım esını devamlı aldatır..
ve yengemı kuzenımden daha cok sevıyorum bunada emınım...
onun cektıklerı onun dusuncelerı bana bunları dusunduruyor..

kocasını aldatan bır kadınla hıc karslasmadım ama..
universitede sevgilisini aldatan cok kişiyle karşılastım..
kadınlarla ılgılı dusuncelerımde buradan gelıyor..

insan düşüncelerini analiz etmeyi çok severim..
ve sanırım esımınde kaşının durusundan bıle ne dusundugunu anlıyabılme yetenegım var

en azından dürüst bir sekilde söyledin arkadasım ben kimsenin cok sadık olduğuna inanmıyorum.insan doğasında var doyumsuzluk ila yatağa girmeye gerek yok beynindede aldatır insan.

ben kendisine de söyledim zaten canım
gizlim saklım yok

söylemeden devam edemezdim zaten öyle kandırmak bana göre değil
hatta istersen bu dönemi ayrı geçirelim sen de istediğini yap dönünce konuşuruz ilişkimizi dedim
ayrılmak istemedi valla
şaşırmıştım baya

Peşimden aylarca koşup benimle evlenen ve hayatıma giren tek erkek olan şahıs beni aldattığında tenime sarışın teni değmeden yapamıyorum demişti.......peki ben ayağıma kadar gelen fırsatları değerlendirdim mi.........gözlerimde şimşekler çakıyordu.......masum kız numaralarına yattığımdan değil...........sadece midem kabul etmedi

Durumunuza gerçekten çok üzüldüm. İnşallah sınavı kazanırsınız da bu rezil adamdan kurtulursunuz.

Konu ile ilgili olarak da , bir insan kadın ya da erkek farkı olmaksızın aldatıyorsa
ikisi de benim gözümde karaktersizdir.
Çünkü aldatılmayı kimse hak etmez, haklı hiç bir sebebi yoktur.

Kadın; erkeğin kaburgasından
Yaratıldı, ayaklarından yaratılmadı!
Öyle olsaydı ezilirdi!
Üstün olsun diye başından da yaratılmadı!
AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI
Eşit olsun diye
Kolun biraz altında yaratıldı
Korunsun diye!
KALP HİZASINDA YARATILDI SEVİLSİN DİYE!

neden aldatiyorsa,bir kadin da o sebepten aldatabilir..sikilmistir,yenilik ariordur,asik degildir,tatmin olmuordur,kizmistir,basina gelmstir yeniden basina gelmesin diye once ben yapayim mekanizmasiyla davraniordur,iliski istedigi gibi gitmiordur,dikkatini cekmek istiordur....dur dur dur..binlerce gerekce,binlerce sebep yazilabilir..tabii niye bir baskasinin arkasindan bu hainligi yapiordur bunu da psikologlar cozsun,tedavi etsin..
ne erkek ne kadinin boyle bir sey yapmaya hakki yok,ne erkegin ne kadinin cinsellik konusunda birbirinden ustunlugu yada avantaji yok..kuran i kerim de gunahsa ikisine de gunah,cezaysa ikisinede ceza var..tamamen karakteriyle veya daha onceki yasadigi tramvalariyla alakali bir durum oldugu gayet asikar..!

kadın heycan hissetmeden aşık olmadan gözünü karartmadan aldatamaz...
ama erkek birşey hissetmez aşık olmaz gözünü karartmasınada gerek yoktur...
erkek hormonlarının esiri olur....
kadın ise kalbının esırı olur..
erkek vücüdunda bır delıyle yasıyor...
hormonları o kadar hassas ki hata ve sonuc kavramını dusunemıyor..
cunku o ara beynıne kan gıtmıyor.. başka tarafına gıdıyor :KK1:
ama kadın öyle değil...
kadın düşünür aldatır ve pişman olmaz çünkü kalbi atar heycan bulur ve asık oldugunu sanır...
ancak cok gec pişman olur ve o zamanda vıcdanıyla rahat kalamaz dıye dusunuyorum...
kadının aldatması bence erkekten daha tehlıkelıdır..

bu kanıya nerden vardıgımı soracak olursanız...
kuzenım esını devamlı aldatır..
ve yengemı kuzenımden daha cok sevıyorum bunada emınım...
onun cektıklerı onun dusuncelerı bana bunları dusunduruyor..

kocasını aldatan bır kadınla hıc karslasmadım ama..
universitede sevgilisini aldatan cok kişiyle karşılastım..
kadınlarla ılgılı dusuncelerımde buradan gelıyor..

insan düşüncelerini analiz etmeyi çok severim..
ve sanırım esımınde kaşının durusundan bıle ne dusundugunu anlıyabılme yetenegım var

Ben kocasını aldatan bir kadın tanıdım. Sebep sadece kocasına inat, ondan intikam almakmış. Birde kendinin de çekici olduğunu ispatlamakmış. Kocası bunu dış görünüşünü, yatakta ceset gibi olduğunu söylermiş o da kendini beğenen bir erkeğe meyletmiş..

Soru kadınlar nedne aldatır olunca canlı kanlı bir örnek vermek istedim.

Merhaba arkadaşlar,
Ben olaya sadece aldatma ve sonuçları olarak bakmak istemiyorum bu işin vicdani boyutu kadar islami boyutuda var.Bu ateş birgün hepimizi çevremizide yakar.Kadın ve erkek birbirin örtüsüdür.Erkek yaptı diye kadında bunu aynı şekilde yaparsa kazancı ne olacak ki.Toplumda bir erkeğin nazarında kadın 90-60-90 ince belli olarakmı kabul görüyor acaba çok merak ediyorum.Koca kadını kilo aldı diye beğenmez bakımsız diye beğenmez annesine düşkündür yemek yapmayı bilmez evinde güler yüz yoktur aldatma yoluna gider.Peki doğrumudur.Kadın annedir evlat vermiştir erkeğine bırak biraz kilo alsın ne olur yani.Belki içinizde kapalı arkadaşlarımda vardır makyaj yapmayanlar,dışarda yapmıyorsanız evinizde erkeğinize yapın,o sizin helaliniz ne yapsanız bunun günahı yok.
Yemek yapmayı bilmiyorsa eşiniz(kocalaradır tabi sözüm)eşinizle girin mutfağa sizde birşey bilmiyorsanız mutfağı altüst edin sonra arayın biryerleri yemek siparişi verin.Önemli olan kadınınızla erkeğinizle aynı çatı altında mutlu huzurlu olabilmek değilmi.Aldatmayı erkeklerin genine bağlamak yanlış.Toplumumuzda öyle filmler dizler varki erkeğe kadına bunun normal olduğu empoze ediliyor.Aldatmayan evine erken giden erkeğe kılıbık yaftası yapıştırlıyor.Varsın kılıbık olsun benimle mutlu ya gerisin ne önemi var.
Akıl vermek gibi oldu yazdıklarım ama iç sesimle yazdım bunları.:KK53:
Şunları da yazmadan geçemeyeceğim.Sevgili Cahidem ne güzel yazmış.
Ki kadın erkeğe bir emanettir. Peygamberimiz veda hutbesinde; “Kadınlar size Allah’ın bir emanetidir” buyurmuştu. Bir islam büyüğümüz ne güzel söylemiş:

“Irz ve namus, iman gibi değerlidir. Onlar bir erkeğe verilmiş en büyük, en kutsal emanetlerdir. Onları korumak için gerekirse can verilir. Bu bir mertlik ve şehidliktir.”

Peki bu erkeklerin gerçekte derdi ne? Erkek eşini neden aldatır? Sağlıklı, çocukları olmuş, başta kabul görmüş, beğenilmiş tertemiz bir hanım neden aldatılır? Bu kokuşmuşluğun suçlusu kim?:44::44:

şaşkındır ondan aldatır..
Allah şaşırtmasın..

yorumların hepsi için söylemiyorum ama sanki bir kadını kayırma hali sezdim :)
sevgisiz kalmıştır, ilgi görmemiştir, ... falan diye
aldatma konularını hepimiz duyuyoruz, genelde (kk'dan yola çıkarak söylüyorum) duyduklarımız kadınların aldatılmalarıyla ilgili.
aldatılan arkadaşların yaptıkları araştırmalardan takip ettiklerime göre 2.kadınlardan evli olanların eşleri o kadar masumlar ki..
aslında ne kadar ilgili ve evine ne kadar da bağlı insanlar(anlatılanlara göre tabii). e hani bu kadınlar ilgisizdi, sevgisizdi?
bahane işte ya..
neyse, sadece bunu da paylaşmak istedim..

bence türk toplumu burda da kadını küçük görüyor. erkek aldatırsa kadın yeterince kadınlık yapamıyor dur, kadın aldatırsa suç gene kadındadır kötü kadın derler ,erkekte erkektir yapar derler, hangi erkek aldatmıyor ki sorusu gelir insanın kafasına .bana sorarsanız ,zina, zinadır .kadında da ,erkekte de bu böyle haram ,haramdır yani :KK34:

bence sütü bozuk birde genetiğide bozuktur sülaleyi araştırınca çıkar ortaya
neden aldatiyorsa,bir kadin da o sebepten aldatabilir..sikilmistir,yenilik ariordur,asik degildir,tatmin olmuordur,kizmistir,basina gelmstir yeniden basina gelmesin diye once ben yapayim mekanizmasiyla davraniordur,iliski istedigi gibi gitmiordur,dikkatini cekmek istiordur....dur dur dur..binlerce gerekce,binlerce sebep yazilabilir..tabii niye bir baskasinin arkasindan bu hainligi yapiordur bunu da psikologlar cozsun,tedavi etsin.. ne erkek ne kadinin boyle bir sey yapmaya hakki yok,ne erkegin ne kadinin cinsellik konusunda birbirinden ustunlugu yada avantaji yok..kuran i kerim de gunahsa ikisine de gunah,cezaysa ikisinede ceza var..tamamen karakteriyle veya daha onceki yasadigi tramvalariyla alakali bir durum oldugu gayet asikar..!

bir kadın kolay kolay aldatmaz.erkeler gibi değiliz biz her buldukları deliğe girer onlar.bizler duygu ararız aşk ararız romantizm ararız.şefkat lazımdır kadına şımartılmak sevildiğini değerli oldugunu hissetmek ister.bunları hisseden kadın zaten kocasını el üstünde tutar ve mutlu olurlar.

ama yalnız kalan kadın mutsuzdur,ilgisizlik,değersizlik ve birden karşısına biri çıkar ebru şallının da dediği gibi türkiye güzeli bile olsanız evliliğim süresince güzel oldugumu unutmuştum.sianan akçıl bana güzel oldugumu hatırlattı der ve aldatır.

doğrumudur değildir.sana değer vermeyen kocayla işin olmaması lazım.ama kadın annedir tek başına namustur.insan değildir duyguları yoktur kırıp dizini evinde oturması gerekir.baskılardan boşanamaz ve aldatır.

kimi kadınlarda zevk olsun renk olsun diye aldatır o da onun karaktersiziliğidir.

bunun erkeği de kadını da yok.. ikisini de insan olarak algılarsak aldıtılanın cinsiyeti önemli değil..
ama kadın olunca anne sıfatından dolayı daha bir mide bozuyor.

İnsan herşeyden önce kendine böyle birşey yapmamalı
Kendine bunu layık görmemeli
Bu sinirle,hırsla yapılacak kadar kücük bişi değil.
Evli bir kadının bir erkeğe kur yapması,tahrik etmesi,bilerek kasten dikkat çekmek için yaptığı herşey bana göre aldatmaktır.

Eşim yaptı bende yapim kadar yanlış bir uçurum yok.

Zaten böyle eşlerinde kocaları genelde melakedir. Gözü hiç dışarda değidir,evinden işe işten eve tiplerdir.

Dağına göre kar vermiyo mevlam.

Aldatmanın kadını, erkeği ve bahanesi olmaz.
İnsanlıktan nasibini almamış her kişi aldatır ve bunun adına da şe..f...k denir.
Ne halt yiyeceksen ye, kul hakkına girmeden ye, boşanınca ye, sevgiliysen ayrılınca ye..
ötesini benim kafam basmaz.

bu konularda kesinlikle büyük konuşmamak lazım.
kadın neden aldatıra gelince muhtemelen eşine olan sevgisi bitmiştir bazı sebeplerle. Mutluluğu başkasında arıyordur. Bir tanıdığım vardı mesela eşinden boşanmak istedi adam kabul etmedi. Kadın da aldattı böyle olabiliyor yani. Ben yapmam ben etmem dememek lazım o zaman Allah karşımıza bir sınav çıkarabilir. Allah bizi böyle şeylerle sınamasın arkadaşlar.

bu konularda kesinlikle büyük konuşmamak lazım.
kadın neden aldatıra gelince muhtemelen eşine olan sevgisi bitmiştir bazı sebeplerle. Mutluluğu başkasında arıyordur. Bir tanıdığım vardı mesela eşinden boşanmak istedi adam kabul etmedi. Kadın da aldattı böyle olabiliyor yani. Ben yapmam ben etmem dememek lazım o zaman Allah karşımıza bir sınav çıkarabilir. Allah bizi böyle şeylerle sınamasın arkadaşlar.
Ohh ne ala memleket. Adam kabul etmediyse gitsin cekişmeli acsın davasını. Bunun adı sınav değil iğrenclik. Yani aldatan değil aldatılandır sınavdan gecen

Karaktersiz olduğu için aldatır. Kimsede suç yoktur. Bişeyler eksikse de boşanabilir. Bana göre geçerli hiç bi nedeni yok.

İki tanesine yakından şahit oldum ve iğrendim. Ben eşime kredi kartı ekstremi eksik söylesem vicdan yaparken tek ayak üstünde yedikleri haltlar midemi bulandırdı.

X