Eski ve Yeni 18.gün sonunda yeni burnumuz

canım burnun çok güzel sadece ucu çok şiş bnmde öle iniyo yawaş yawaş..arkadaşlarn yorumları o yuzden uzun şeklinde olmşş o daha inicek sen ferah tut kalbini canım...

beğendim ama beğenmedim sanki yani ne bileyim aslında beğenmedim ama beğenmek isterdim ama siz yinede üzülmeyin okadar emek verip ameliyat olmuşsunuz siz beğeniyseniz sorun değil ben beğensem nolcak beğenmesem nolcak mademki kimsenin fikri önemli değil sizin fikriniz önemli buraya neden bu konu açıldı zart zurt vır vır vır ne uzatcam yeterince dansöz var zaten

Arkadaşım sen konuyu saptırmaktan başka bişey yapmıyorsun.Senden başka beğenmeyen uzun bulan arkadaşlarda oldu.Ama senin gibi ifade etmediler.Ben de nur arkadaşımın lafından sonra gayet doğal bir açıklama yaptım.Burada kimsenin dansözlük felan yaptığı yok.
Tekrar söylüyorum elbette herkes beğenmek zorunda değil.
Burada fikrinizde önemli değil demedim.
Ayrıca konu açıp,açmayacağımı da müsade edinde size danışarak karar vermeyeyim.
Bu kadar rahatsız oluyorsanız benden bu konuyu okumazsınız olur biter.kaydirigubbakcemile2

Elbette ki başkalarının fikirlerinin hiç önemi yok... benim de burnumu beğenmeyenler oluyor ya da çok beğenenler. Ama önemli olan benim kendimi nasıl hissettiğim. ameliyat sonrasında bir tek an bile keşke yaptırmasaydım demedim... uzun süren bir ameliyat sonrasında burnum kendini yavaş yavaş toparlıyor ama ben bu halini bile çok seviyorum.
Ayrıca, bence kim ne derse desin eski haline nazaran mükemmel olmuş ve seni çok gençleştirmiş :)

Tatlım ben beğendim .Tamam şiş olabilir ama bu halde bile müthiş bir değişim olmuş.Bir de saç rengine de bayıldım ben opuyorumnanaktan Güzelliğinizi bozmayın şekerler sevgiler..

belfucum hani sabredin bekleyin diyorlar ya bunu çok sık duyduk duyuyoruzda emın ol bunu boş yere demiyorlar benım burnum o kadar değiştikii..sana anlatamam yaa ...eser yok yani alçıdan çıkan halinden..ayrıca zamanla burun düşmüyor kalkıyor kavislendikçe emin ol senınki bu halının 10 katı dahada güzel olacak:)

Çok teşekkürler kızlar a.s.
Herkes dilediği güzelliğe kavuşur :teytey:

ikinizin burun ucundada hafif büyüklük var ama kesinlikle eskiye nazaran bakıldıgında harika olmşsunuz süper bir degişim olmuş çok dogru bi karar iknzde çok gençleşip güzelleşmişsnz. estetik burun olunca insan iyice inceliyo ondan önemsiz kusurlar bile dile getiriliyor ondan dolayı diyorum burun ucu daha kücük olablrdi diye ama daha çok yeni ameliyatınız zamanla burnunuz dahada güzelleşecek bir yıl sonra burnunu çok daha begeniceksin:KK66: hayırlı olsn ikinizedee

bence 18. güne göre gayet iyi bende bu ay yaptırıcam ve büyüzden çok fazla yerde araştırdım ilkbaşlarda burun ucunda şişlik olması çok normal sakın moralini bozma,elini duvara çarptığında bile şişiyo üzeri ki sen burnunu kırdırdın o kadar darbe aldın yine bile çok ii bence.. umarım bnmkide sizinkiler gibi başarılı geçerrrr

Acayip bi değişim olmuş..
Şuan çok şiş gibi görünüyor fotodan ama böyle kalmaz yani gittikçe yerine oturduğu zaman bence çok hoş bi burna sahip olucaksına.s.
Ve yüzün çok narin olmuş gerçektena.s.

Her gün dahada güzelleşicek hayatım merak etme :)
Alçımın çıktığı ilk gün yüzümü görseydiniz inanın abartmıyorum korkardınız :)

Ve evet Belfü saç resngine bayıldım bende :)

Teşekkürler canım benimopuyorumnanaktanSenin de saç rengin bu tonlarda sanırım.Kendim boyuyorum denemediğim boya yok kaydirigubbakcemile5

Güzel yorumlarının için çok teşekkürler kızlar.a.s.
Şuan biraz daha indi şişlikler.Arkadaşımla beraber olan yeni resimleri ekledim.Yalnız benim burnumun bi tarafında kıvrım var bir tarafında yok zamanla oluşur diye bekliyorum ama korkmuyor da değilim.

burunlarınızın çok şiş olduğu aşikar....şekillerini beğendim...eminim şişler azaldıkça çok daha küçük ve güzel bir burnunuz olacak....biraz sabır ....

her ikiside güzel olmuş ama şişlikler var sabırla bekleyin zaman geçince yüzünüze daha iyi oturucaklar görüntü olarak ben gayet başarılı buldum güle güle kullanın=)

burunlarınızın çok şiş olduğu aşikar....şekillerini beğendim...eminim şişler azaldıkça çok daha küçük ve güzel bir burnunuz olacak....biraz sabır ....

her ikiside güzel olmuş ama şişlikler var sabırla bekleyin zaman geçince yüzünüze daha iyi oturucaklar görüntü olarak ben gayet başarılı buldum güle güle kullanın=)

a.s.Teşekkürler

yüzüne daha bir küçük burunun sana daha çok yakışacağını düşünüyorum yüzüne göre büyük durmuş gbi geldi bana

X