Eski ve Yeni 18.gün sonunda yeni burnumuz

yüzüne büyük durmamış tam aksi ne çok anlamlı bir ifade vermiş. Çok yakışmış. size görünce tuğrul maral a ameliyat olayım diyorum, ama sitedeki yorum ve şikayetleri okuyuncada korkuyorum. ''ucuz olduğu için otomatiğe almış ist.daki herkesi ameliyat edecekler'' gibi yorumlar yapılıyor. Fakat sizin fotolarınıza bakınca çook beğeniyorum. lütfen banada yardım edin...

Sağlık açısından herhangi birşey olmadı.Çok rahat atlattık ikimizde.Daha büyük ameliyatları bile en az doktorlar günde 2-3 kez yapıyorlar inan.
Biz dün 1ay dolduğu için kendisiyle görüşmeye gittik.Ben daha bir ay bekle geçecek demesini beklerken.Pat pat suratıma söyledi eksiklikleri.Benim burun kanatlarım az büyük kalmış ve burun orta kemiğim aşağıda.Eski burnum çok düşüktü burun orta kemiğimde gene çok çok aşağıdaydı.3ay sonra ve 8ay sonunda tekrar görüşeceğiz.Çok ödem olduğu için bekleyeceğim.Ama değişmezse yapıcam dedi.Sonuç olarak en azından bizi baştan sağmadı, gayet ilgiliydi.

diğer resimlerinize de baktım cnm mutluluğunuz o içten gülen gözlerinizden anlaşılıo ..çok hoşsunuz..geçmişler olsun..

belfü cevabın için teşekkürler. Ben sizin fotolarınız uzun zamandır takip ediyorum. Bana cesaret verdin.Bu hafta görüşmeye gideceğim. Düşüncelerimi yazarım.

diğer resimlerinize de baktım cnm mutluluğunuz o içten gülen gözlerinizden anlaşılıo ..çok hoşsunuz..geçmişler olsun..

Çok teşekkürler canım benimopuyorumnanaktan

belfü cevabın için teşekkürler. Ben sizin fotolarınız uzun zamandır takip ediyorum. Bana cesaret verdin.Bu hafta görüşmeye gideceğim. Düşüncelerimi yazarım.

Merakla bekliyorum canım benimopuyorumnanaktan

X