Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

annem haziran da karın germe ve kalca, kalca üstü bacak içi liposuction yaptırdı, ameliyat 8 saat sürdü. ama liposuction fazla yapılmadi yani karın gidince diğer yerler sırıtmasın diye düzeltmeler yapıldı oralarda. toplam 12 kilo yağ gitti tabi bu direk belli olmadi çünkü yağ aldiklari yere su koyuyorlarmis vucut birden çökmesin diye. o da zamanla vucuttan ter yoluyla filan atiliyormuş artik 12 kilo gittiği belli tartı da ama bakıldığında çok daha fazla vermiş gibi duruyor. annem aşırı kiloluydu yani ameliyata girdiğinde 102 kiloydu, baya kesmişler karnını ki karın deliğini kendileri tekrar yapmişlar eskisini kesmisler annemin zaten en çok karni vardi sanki ikizlere 9 ay hamileymiş gibi.şimdi çok memnun amaaaa ameliyattan sonra çok çok kötüydü ilk 4 gün yanliz wc ye bile gidemiyordu çok ağrısı vardı. ama şimdi çok memnun, kol sırt lipsuction yaptırmak istiyor kaydirigubbakcemile3
bu arada ameliyat istanbulda oldu ve 7 bin ytl tuttu

Benim annemde yaptıdı bu ameliyatı 40 kilo verdi sporla vermesine rağmen yıllardır kilolu olduğu için karnı sarktı. Annemin pek şikayeti olmadı hatta doktorlarda şaşırdı çok rahatı ama operasyon baya uzun sürüyor. Sonrada göğüslerini toplatıırdı. Vucudu yenilendi çok güzle oldu.

Arkadaşlar bu ilk fotoğraflardaki karın sporla falan eritilemez mi? hiç umut yok mu? benim de karnım bu fotoğraftakinin biraz daha küçük hali, ama ameliyat olmak istemiyorum.zayıflansa da gitmiycek mi bu karın yani :KK43:

Bende karın gerdirmek istiyorum, doğum çatlakları için. Ama ameliyat izi gitmiyormuş, az da olsa kalıyormuş. Acaba ameliyat izlerini yok eden bir yöntem yokmuki, bir fikriniz varmı arkadaşlar?

selam kk benim annem de karin estetigi yaptirmak istiyor acaba fiyati ne kadar bilen varmi acil yardim yoksa askim beni istemeye gelince baslik parasi isticekmis kendini bictirmek icin hahhah

ya kızlar az önce izledim tvde karın gerdirilirken catlaklarıda yok ediliyomuş off yaa ben yaptırsammı acaba gercekten gidiyomu yaa cok ihtiyacım var feci catlaklarla doluyum

Arkadaşlar hamileik sonrası çoğu kadın gibi ben de bir yığın çatlağa sahip oldum. Şu an kilo problemim yok aksine oldukça verdim. Göbek kısmında hafif bir sarkma var ama sarkma sporla toparlar aşırı boyutta değil. Benim canımı sıkan şu çatlaklar. Çatlaklar için gerdirme çözüm olmaz gibi geliyor. Neticede çatlak derinin altında bir şey. Acaba çatlaklardan kurtulmanın kalıcı bir yolu var mı? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

benim yakın bir arkadaşım yaptırmıştı 2 sene önce. doğumdan sonra vucudu bayaa dağılmıştı kızın. kocaman çatlaklarla dolu bir göbeği vardı.. ameliyattan sonra dümdüz bir karına sahip oldu.. göbek altındaki çatlakları da ameliyatta gitti ama üsttekiler duruyo gene.. aradan 2 sene geçti kaç kere kilo alıp verdi ama göbeği hala dümdüz.. operasyondan sonra 2 hafta kadar biraz eğik gezmişti.. hatta acıdan mı öyle duruyosun derdik yoo ama dik durunca bişey olacakmış gibi geliyo derdi.. hatta göğüslerini de aynı ameliyatta dikleştirmişti.. velhasıl o çok memnun kaldı operasyon sonucundan.. şimdi konuyu gmrünce yazayım dedim..

Çatlaklardan tamamen kurtulmak mümkün değil mi acaba? Krem falan diyorlar ama denenmiş bir metod lazım....

merhaba arkadaslar benim bu ilk mesajim;
bugune kadar uye olmama ragmen sadece okumakla yetiniyordum ama karin germe konusunda benimde soyluyeceklerim var.Ben gecen sene karin germe ameliyati oldum cunku iki cocuktan sonra ne yaparsam yapiyim karnimin geri yerine gelmiyecegini anladim daha dogrusu doktorlarda oyle dedi.ameliyatimin uzerinden bir sene gecti ve mukemmel bir gobegim oldu hala alisamadim bakip duruyorum ayrica bel oyuntusuda bayaha belirginlesiyor bu amelyat sayesinde korkulcak hic birsey yok agri bile hissetmedim birde en agir ameliyatin karin germe ameliyati oldugunu soylerler.Eger bu agirsa digerlerini dusunemiyorum.Eger cesaretiniz varsa tavsiye edebilirim.

ya ameliyat olan arkadaşlar nerdesinizbenneyaptımkibenimde doğumdan sona çokkk kötü oldu inanılmaz takıyorum bende istiyorum ama herkes gibi çok korkuyorum bide 1çocuk daha yaptıktan sona olucak mecbur çocuk işinin bitmiş olması lazım oıoffff ameliyat olalı 1 sene olmuş sizin nasıl değişiklik warmı kilo olunca sanırın arkada toplanıyomuş ama tummytuck ta bu oluyomu bilmiyorum hem çok istiyorum hem korkuyorum yaaa:uhm::uhm:

ya ameliyat olan arkadaşlar nerdesinizbenneyaptımkibenimde doğumdan sona çokkk kötü oldu inanılmaz takıyorum bende istiyorum ama herkes gibi çok korkuyorum bide 1çocuk daha yaptıktan sona olucak mecbur çocuk işinin bitmiş olması lazım oıoffff ameliyat olalı 1 sene olmuş sizin nasıl değişiklik warmı kilo olunca sanırın arkada toplanıyomuş ama tummytuck ta bu oluyomu bilmiyorum hem çok istiyorum hem korkuyorum yaaa:uhm::uhm:

benim kuzende de acaip sarkmıştı karın 2 çocuktan sonra. Sezeryan yerinde izle yaptılar sporcu karnı. Baya baklava karnı oldu dehşet memnun. Öyle feci ağrı mağrı da olmadı hatunda benim bildiğim 5500 tl e yaptırdı.:nazar:pek şahane oldu

benim kuzende de acaip sarkmıştı karın 2 çocuktan sonra. Sezeryan yerinde izle yaptılar sporcu karnı. Baya baklava karnı oldu dehşet memnun. Öyle feci ağrı mağrı da olmadı hatunda benim bildiğim 5500 tl e yaptırdı.:nazar:pek şahane oldu

ya şahikacım anlamadım tam sezeryan izindensporcu karnı nasıl oluyo farklı bişimi nerde oldu bide ne güzel en önemlisi ağrı olmamışş ya bir an önce 2. çocuğu yapıp yaptırmak istiyomkaydirigubbakcemile5 walla çok canımı sıkıyosenağlamasenağlama

istanbulda gayrettepe florance da oldu.sezeryan izinin olduğu yerde izi var sadece.Doktor içeriden korse yapmış karın kaslarını sıkılaştırmış bir şekilde.Göbek deliğini falan da baştan yapmış tam ameliyatı anlatamıyorum ama ama sonuç gerçekten başarılı.Karnında birsürü çizgi çizgi selülitler vardı hepsi gitmiş

istanbulda gayrettepe florance da oldu.sezeryan izinin olduğu yerde izi var sadece.Doktor içeriden korse yapmış karın kaslarını sıkılaştırmış bir şekilde.Göbek deliğini falan da baştan yapmış tam ameliyatı anlatamıyorum ama ama sonuç gerçekten başarılı.Karnında birsürü çizgi çizgi selülitler vardı hepsi gitmiş:sm_cool:

istanbulda gayrettepe florance da oldu.sezeryan izinin olduğu yerde izi var sadece.Doktor içeriden korse yapmış karın kaslarını sıkılaştırmış bir şekilde.Göbek deliğini falan da baştan yapmış tam ameliyatı anlatamıyorum ama ama sonuç gerçekten başarılı.Karnında birsürü çizgi çizgi selülitler vardı hepsi gitmiş:sm_cool:

anladım canım saol ..ne gsl walla inş. bende bigün toplarsam cesaretimi yaptırabilirim istiyorum wede çok korkuyorum hayırlılsı artık:a015:

slm bu güzel paylaşımlarınız icin tşkler bende düşünyorum fakat şu an imkanlarım müsait degil ve nekadar oldugunu yazarsanız sevinirim

ya kızlar bende bu ameliyattan olmak zorundayımben üçüz annesiyim yani üçüz gebelikten sonra karnım aynı ilk resimdeki gibi oldu ama ameliyat çok korkutucu geliyor bana
birde nerde ve hengi dr yaptırmak lazım?

Karın germe ameliyatı olup, memnun olan var mı. Heryere sorup araştırıyorum arkadaşlar, 3-5 doktorla da görüştüm. Uzun iz beni düşündürüyor. Ameliyat ve sonrası ile ilgili tecrübelerinizi yazar mısınız. Bu işi en iyi yapan plastik cerrah kim sizce....

X