Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Adamı delirttik zaten bir de geceleri çalışırsa Ercan beyi düşünemiyorum :KK52: Karşımızdaki insan robot değil ki.Şaka bir yana Cidden Ercan bey ilk zamanlar şaşırmıştı şimdi alıştı artık.Ebderi ziyarete gittiğimde ziyarete mi geldin diye gülümseyerek sordu.Kadınlardan korkulur valla.Halimize bak ajan gibiyiz.:KK52:

Beni senin kızla odada görünce şok oldu:KK52:demiştir bunların birbirinden haberleri var.Adam korkar bizden aman yanlış yaparım hepsi saldırır diye.

Yarın müsait değilim gelemicem sanırsam:KK50: Artık Ebderin dikiş alımına yada toplantıda görüşürüz.

Benimde yarın çaya arkadaşlarım var...edberle ve nldglb le konuştuğumuzda,edber gitmeden buluşur bir yerlerde takılırız demiştik bakalım konuşuruz yine 2 tek atsak fena olmaz yani:nazar:

Benimde yarın çaya arkadaşlarım var...edberle ve nldglb le konuştuğumuzda,edber gitmeden buluşur bir yerlerde takılırız demiştik bakalım konuşuruz yine 2 tek atsak fena olmaz yani:nazar:

Bencede süper olur.Günü ayarlayın biran önce.Ortak bir yerde buluşalım.

İstanbullular samimi olmuş Ercan bey hastaları Bizim İzmirliler ve Cemil bey in hastaları nerede

Hadi kızlar yazın bakalım

Arkadaslar merhaba, bildiginiz gibi bir tane drenim vardi alinmayan bugün aldirmayi düsünüyordum ama iki gündür 40 ml geliyor Ercan bey birgün daha bekliyelim yarinki degerlere bakalim diye mesaj yazmis. Bugün gitmicem hastaneye yarin ne olur haberdar ederim. Ben de halsizlik artti, dün tuvalette tansiyonum düstübayilacaktim nerdeyse hemen kardesim geldi yardima.
Antibiyotik aliyorum ama agri kesici almiyorum. Agrim yok cok sükür. Ara sira gögüslerime sanci geliyor. Protez kondugu icin kaslara etki ediyor diye düsünüyorum ama devamli degil, birkac saniye sadece. Karnimdaki sis biraz indi, tamamen inmedi bir ay beklemek istiyorum ödemlerin gitmesi icin. Herkese selam öpüyorum sizleri.

Arkadaslar merhaba, bildiginiz gibi bir tane drenim vardi alinmayan bugün aldirmayi düsünüyordum ama iki gündür 40 ml geliyor Ercan bey birgün daha bekliyelim yarinki degerlere bakalim diye mesaj yazmis. Bugün gitmicem hastaneye yarin ne olur haberdar ederim. Ben de halsizlik artti, dün tuvalette tansiyonum düstübayilacaktim nerdeyse hemen kardesim geldi yardima.
Antibiyotik aliyorum ama agri kesici almiyorum. Agrim yok cok sükür. Ara sira gögüslerime sanci geliyor. Protez kondugu icin kaslara etki ediyor diye düsünüyorum ama devamli degil, birkac saniye sadece. Karnimdaki sis biraz indi, tamamen inmedi bir ay beklemek istiyorum ödemlerin gitmesi icin. Herkese selam öpüyorum sizleri.

Edbeer cim direnler niye o kadar uzun kaldı benim dr 2. gün çıkar dedi kombine aml. oldun diye mi bu kadar sıvı geliyor

Canım çok geçmiş olsun.Dikkat et kendine.Kaslar kendine gelmeye başladıkça ben burdayım diye hatırlatma yapıyor sanırsam benimde karın kasım arada hatırlatma yapıyor.Direni takma kafana.Biliyorsun kişiye göre değişiyor.Kiminde ertesi günü çıkıyor kiminde 12. gün.Herkese slm bebişi kokla benim için:nazar:

Edbeer cim canım benim geçmiş olsun.Ama bence bu durumunu halsizlik baygınlık tel açıp Ercan bey ile bir görüş istersen.Belki takviye vitamin almanı tavsiye eder.

Ben de arayamadım seni.Dün çok yakın bir arkadaşımın babası vefat etmişti onu defnettik.Akşam eve geldiğimde ben de perişandım.Rahmetli babacığımı da 2 yıl önce kaybetmiştim.Sanırım dünkü yaşadığım kareler beni de fena depreştirdi.Bugün leyla gibiyim evin içinde.Derse de gidemedim maalesef:KK43:

Ameliyat yerlerinde zaman zaman batmalar ani sızılar sanıyorum herkesde oluyor bunlar normal.Yarın haberdar edersen sevinirim.Kendine iyi bak sevgiler...

Edbeer cim canım benim geçmiş olsun.Ama bence bu durumunu halsizlik baygınlık tel açıp Ercan bey ile bir görüş istersen.Belki takviye vitamin almanı tavsiye eder.

Ben de arayamadım seni.Dün çok yakın bir arkadaşımın babası vefat etmişti onu defnettik.Akşam eve geldiğimde ben de perişandım.Rahmetli babacığımı da 2 yıl önce kaybetmiştim.Sanırım dünkü yaşadığım kareler beni de fena depreştirdi.Bugün leyla gibiyim evin içinde.Derse de gidemedim maalesef:KK43:

Ameliyat yerlerinde zaman zaman batmalar ani sızılar sanıyorum herkesde oluyor bunlar normal.Yarın haberdar edersen sevinirim.Kendine iyi bak sevgiler...

Arkadaşının da seninde başın sağolsun canım...özelden yazdım sana

Geçmiş olsun öncelikle...elini hafifliğinden ziyade...dikiş izleriniz nası?Mesajlarınıza baktım ameliyat dan sonra yazmaya başlamışsınız öncesi yok .Doktorunuza gelene kadar başka doktorlarla görüştünüzmü?Görüştüyseniz kimlerdi ve fiyatları nasıldı?Ödeminiz varmı sorularım çok oldu ama umarım anlarsın..bende yakında olmayı düşündüğüm için merak ediyorum.Unutmadan arkadaşım birde göbek deliği nasıl oldu memnunmusun

merhaba tşk ederim .. evet daha önce 2 doktorla yüzyüze görüştüm.. telefonda da 3 doktorla görüştüm... Serkan yıldırım tek ameliyat fiyatı 7000 tl kombine olunca 12000 tl fiyat verdi bana tabi hastaneye göre değişiyor en ucu hastane fiyatı bu... Eser aydoğdu 10000 tl fiyat verdi ( kombine oldugu için 2000 tl indirim oluyor ) ödemlerim 2 hafta sonra fark etmeye başladı dün gittim kontrole herşey yolunda bugun baya inmiş durumda ödemlerim.. kendimi gayet iyi hissediyorum.. izlerim de gayet iyi ama önceki halini düşününce izlerin çok önemi yok bence zaten çamaşırın içinde kalıyorlar.. göbek deliğim de çok güzel oldu.. göğüslerim süper .. çok doğal.. hergören çok doğal buluyor.. tabi beklentilere göre değişen bişey bu ameliyatlar ama ben iyiki olmuşum..Tayfun beye rastlamam bir şanstı diye düşünüyorum .. görüşmeye gitmenizi tavsiye ederim size ..görüşmek üzere

Teşekkürler ,cevapladığınız için ne güzel memnunsunuz.Ben tayfun beyle görüşmüş tüm...memeden önce... basenlerimden lipo yaptırmak için doktor ararken görüşmüştüm.Hasan beye gittiğimde oda kadıköy cadde de yeri gitmiştim.

Edbeer cim direnler niye o kadar uzun kaldı benim dr 2. gün çıkar dedi kombine aml. oldun diye mi bu kadar sıvı geliyor

Benimameliyatimin ikinci günü regl oldu onun etkisi sanirim. Her vücut farkli benim vücudum ödem yapiyor. Plastere de allerji yapti herkeste olmuyor, hatta carsaflarda kullanilan dezenfekte ilacina(camasirsuyu) da allerjim var. Ameliyattan cok bunlar beni rahatsiz etti.

Basinizsagolsun, öyle oluyor birinin kaybi eski resimleri hatiralari tekrar gündeme getiriyor. Allah sabir versin yakinlarina. Ben de annemi 2003 te kaybettim ama sor hala dün gibi. Zaman en iyi ilac.

Başın sağolsun bende babamı 3 yıl önce kaybettim hepinizi çok iyi anlıyorum.

Kızlar cuma yaklaşıyor ben adet oldum inşallah olumsuz etkilemez ameliyatı. Hiçbirşey hissetmiyorum bu normal mi ?

X