Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

pinkfloracığım, seni unuttum sanma sakın:KK16::KK16::KK16:
Bizi aynı el kesti zati:KK1::KK1: destek ve verdiğin morale çooook teşekkürler...
Kızlarrr; pinkflora, incecik çok hoş bir hatun. daş daşşş:KK14::KK14:
Seni de kocaman öpüyorum canım, sevgiler....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm sende çok güzel bir bayandın zaten şimdi süper olmuşsundur :)
daş olmamda Can beyin, katkısı yadsınamaz, önceden azcık jöle kıvamıydım :)
toparlanda en yakın zamanda görüşelim
sevgiler, öpücükler

Canım tatlım, nasılsın ? Ağrıların sızıların ne durumda. Ne kadar oldu şimdi senin ameliyat olalı. Memnunmusun durumunda bitanem. :KK34:

Ödemlerm şişlerim çok ama iyiyim canım bugun 21. günüm tam 3 hafta oldu. Pazartesi siikon bantları kullanmaya başlayacağım senden tüyoları almak istiyorum banyo ile ilgili özellikle ercan bey su geçirmezler dedi ama sanki çıkarıp kurutuyodunuz var mıydı öyle bişey?

Ödemlerm şişlerim çok ama iyiyim canım bugun 21. günüm tam 3 hafta oldu. Pazartesi siikon bantları kullanmaya başlayacağım senden tüyoları almak istiyorum banyo ile ilgili özellikle ercan bey su geçirmezler dedi ama sanki çıkarıp kurutuyodunuz var mıydı öyle bişey?

Güzelim iyi olmana sevindim bitanem. Bantları sorun etme canım ben sürekli bantlarla banyo yaptım. Hiç tereddüt etme banyodan sonra havlu ile kuruladıktan sonra kurutma makinasıylada slikon bantları kurut, bantları çıkartma canım içi ıslanmıyor zaten merak etme hiç bir sorun olmuyor. Öptüm kocaman canım inşallh bundan sonra iyileşme daha da çabuk gelişecektir.:KK16:

Güzelim iyi olmana sevindim bitanem. Bantları sorun etme canım ben sürekli bantlarla banyo yaptım. Hiç tereddüt etme banyodan sonra havlu ile kuruladıktan sonra kurutma makinasıylada slikon bantları kurut, bantları çıkartma canım içi ıslanmıyor zaten merak etme hiç bir sorun olmuyor. Öptüm kocaman canım inşallh bundan sonra iyileşme daha da çabuk gelişecektir.:KK16:

Çok sağol begonyacım eşin nasıl oldu?

ahhh...ahhhh...

baycan ankarada olsa, karartacam gözümü ama....

burdakilerden hiçbirine güvenemedim...

birde iz meselesine taktım ben canım yaaa...

çokmu kötü duruyor izler...

az daha cesaret toplayım hele.... basarım giderim istanbula olmazsa....

memişleri, göbişi hallettirip dönerim....:KK23:

tatlım inan senin ankaradan istanbula gitmen benim burdan gitmemden daha kolaydır :))

hakkında hayırlısı olsun.ben doktorumu çok sevdim sonucumdan memnunum :nazar:
dilerim sende çok mutlu olursun :KK16:

inan bana izler umurumda değil.çok kötü gelmiyor bana.
izin durumu birazda cilt yapısıyla alakalı..ve tabiki sigarayla :) ben sigara içtiğim halde beni çok rahatsız etmiyor.o karınla nasıl yaşamışım ben yaa :KK43:((

Son düzenleme:
Canım tekrar merhaba :) rica ederim ne demek burada birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz hepimiz. Ben bu konudaki arkadaşlarım sayesinde bu ameliyatı güzel ve başarılı bi şekilde geçirdim, benim de ameliyat olacaklara yardımım olursa ne mutlu bana. Elden geldiğince yanıtlayayım:

1. Ben doc dr ercan karacaoğluna yaptırdım. Göğüs dikleştirme, karın germe, kollara ve gıdıya lazer lipoliz yapıldı totalde 16200 tl verdim, fakat ben bu fiyatı kasım ayında almıştım ameliyatımı mart ayında yaptırabildim. Fyatlar artmıştı ama doktorum bana verdiği sözü tutmak için fiyatı arttırmadıgını söyledi. Burdaki arkadaşlar da muhakkak pazarlık yap dediler. Ben denedim işte anca bukadar oldu :) başka bi doktor bana 30.000 lira fiyat vermişti bu işlemler için mesela. Çok değişkenlik gösteriyor fiyatlar.

2. Ercan bey ameliyatlarını ataşehir memorial hastanesinde yapıyor. Yurtdışından şehirdışından gelen cok hastaları oluyor. Uygun fiyatla hasta toparlanana kadar konaklayabileceği alternatifler sunuyordu diye biliyorum. Yurtdışından gelip ameliyat olan arkadaşlar cevap verebilir buna gulum arkadaşımı mesela

3. Sezeryan izinin de altından kesi yaptı sezeryan izini de içine alması için. Ama sezeryan izinden daha uUn bir kesi tabi ki legen kemiklerine kadar uzanan

4. Tabi ki göğüse hangi işlemi istdiğini söylersin yapılır.

5. Göğsün büyüklüğüne ve sarkma durumuna göre değişiyor. Benimkisi göğüs ucunda yuvarlak bir kesi ve o yuvarlaktan dik aşağıya inen bir kesi daha. Lolipop kesi deniyor o şekilde oluyor. Ve tabi ki iz kalacak ama 1 -2 senede silikleşiyormuş. Rengine ve yara durumuna göre kremler ve silikon bantlr veriyor doktor izi minimuma indirgemek için. Realself diye bir internet sitsi var. Orda tummy tuck ve mommy makeover diye aratırsan eğer bu ameliyatları olmuş bir çok hasta fotografına ulaşabilirsin. Burada da bu ameliyatı olup foto ekleyen arkadaşlara arkadaşlık isteği yollarsan onlarn da fotolarnı görebilirsin mesela begonya, gulum vs gibi arkadaşların fotografları var ikisi de ercan beyin hastası. Doc dr can çınar'a ameliyat olan pinkflora arkadaşımızın da fotografları var ve onun sonucları da cok cok iyi.

oyyy ameliyat olmuşda tecrübelerini paylaşıyor kk nın en güzel memişli hatunu :)))(bego duymasın :KK37:)
bu mesajı okuyunca duygulandım...zaman nasıl da ilerliyor değilmi...

Son düzenleme:
oyyy ameliyat olmuşda tecrübelerini paylaşıyor kk nın en güzel memişli hatunu :)))(bego duymasın :KK37:)
bu mesajı okuyunca duygulandım...zaman nasıl da ilerliyor değilmi...

Canımmmm :KK16: :KK16: :KK16:

Hakkaten foruma ilk girişim sizlerle yazışmam senin ameliyatın benim ameliyatım daha dün gibi herşey, ne cabuk geçti yaaa çok şükür iyiyiz hepimiz yaza nasıl olacağız bakalım :))

Kızlar selam :KK16: dün akşam döndük nlglpd ile muhteşemdi herşey Lüleburgaz,Çorlu ve Edirne gezisi yapıldı kankamız ogltkn bizleri kraliçeler gibi karşıladı :21: yenilendik yedik içtik müzeler camiler gezildi :KK76:

Herkes iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlarımıza geçmişler olsun :KK34:

sırada kim var kesilen biçilen ( bende dahil tabi:))) öptüm herkesi :KK54:

Yardııımmmmm lütfennnn
Serdar Eren'e salı günü ameliyatımı oldum 2 gece kaldım bugün 3. günüm :KK43: direnlerimi çıkarttı ama çoook kan geliyor sizede aynı şey oldumu çok akıyor ne yapacağımı şaşırdım :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Yardııımmmmm lütfennnn
Serdar Eren'e salı günü ameliyatımı oldum 2 gece kaldım bugün 3. günüm :KK43: direnlerimi çıkarttı ama çoook kan geliyor sizede aynı şey oldumu çok akıyor ne yapacağımı şaşırdım :KK43:(

geçmiş olsun; direnler çıkarıldıktan sonra çok kan geleni okumadım bana denk gelmedi bende de olmadı doktoruna ulaşmaya çalış bilgi ver lütfen

Yardııımmmmm lütfennnn

Cnm çooook geçmiş olsun fakat jelecedin dediği gibi mutlaka Dr la iletişime geç ben ameliyat olmadım fakat burada hiç böyle bi sıkıntı okumadım seni merak ediyordum habersiz bırakma bizleri

Yardııımmmmm lütfennnn

canım hemen doktoruna ulaş çok kan gelmemesil lazım. sızıntı şeklinde olmalı oda kan değil sıvı gibi bişey.korkma.

Yardııımmmmm lütfennnn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü

Benim direnlerim çıktıktan sonra hiç kanama olmamıştı, daha önce kimsedende böyle bir sıkıntı duymadım. Bence doktorunun arayıp sormalısın:KK43:( bizleride habersiz bırakma lutfen....

Selam kızlar, ben de epeydir iş seyahatindeydim. foruma hiç giremedim. umarım herkes iyidir.

fragola, yineben, melosb, matruşka, kübra ben gitmeden önce ameliyat olan veya olmak üzre olan arkadaşlardı. nasıl son durumlarınız? umarım herşey yolundadır :) yeni katılan arkadaşlarımız olmuş. onların da herşey gönlünce olsun dilerim ki... :KK16:

tatlım inan senin ankaradan istanbula gitmen benim burdan gitmemden daha kolaydır :))

hakkında hayırlısı olsun.ben doktorumu çok sevdim sonucumdan memnunum :nazar:
dilerim sende çok mutlu olursun :KK16:

inan bana izler umurumda değil.çok kötü gelmiyor bana.
izin durumu birazda cilt yapısıyla alakalı..ve tabiki sigarayla :) ben sigara içtiğim halde beni çok rahatsız etmiyor.o karınla nasıl yaşamışım ben yaa :KK43:((

Gergin dakancı senin karnın ortasında dikey bi kas hattı var sanki sporla oluşmuş gibi duruyor. O nasıl olduysa çok hoş bi görüntüsü var. Bide diğer ameliyat olan arkadasların göbek deliğinde farklı bi görüntü var ama sdnin göbek deliğin minik ve dikiş atılmamış gibi yani göbek deliğin tekrardan yapılmadı mı senin?

(Konu dışı sorum: dukanla mı kilo verdin) :))

Deneyimli hanımlar yardım edin:KK43:(( 1.5 ay önce lippo ve karın germe yaptırdım.. Ödemler bir şişti bir iyileşti onlar normalmiş.. Sonra ödem söktürücü içecekler kullanmaya başladım her şey yoluna girdi halada kullanıorum.. Bel oyuntum ortaya çıktı karnım düpdüz oldu yaniii yeniden doğdum rüyam gerçek oldu..bu arada 2 hafta sonra yürüyüşlerime başladım dikkatli besleniyorum..son 3 gündür depresyona girdim resmen evden çıkasım yok.. Miğdem eski haline döndü sanki hiç lipo yapılmamış sanki sırf karnım gerilmiş müğdem iğrenç oldu.. Resmen ikiye katlanıo :KK43:(( ödem diycem nie sırf miğde .. Varmı bu sorunları yaşayan :KK43:(

Canımmmm :KK16: :KK16: :KK16:

Hakkaten foruma ilk girişim sizlerle yazışmam senin ameliyatın benim ameliyatım daha dün gibi herşey, ne cabuk geçti yaaa çok şükür iyiyiz hepimiz yaza nasıl olacağız bakalım :))

evet çok şükür sağ salim atlattık :)
çokkkk güzel olacak eminim :) :nazar:

Kızlar selam :KK16: dün akşam döndük nlglpd ile muhteşemdi herşey Lüleburgaz,Çorlu ve Edirne gezisi yapıldı kankamız ogltkn bizleri kraliçeler gibi karşıladı :21: yenilendik yedik içtik müzeler camiler gezildi :KK76:

Herkes iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlarımıza geçmişler olsun :KK34:

sırada kim var kesilen biçilen ( bende dahil tabi:))) öptüm herkesi :KK54:

hoş geldiniz jelesec hanım :)
bir daha giderken benide götürseneee söz yaramzlık yapmam :))

Selam kızlar, ben de epeydir iş seyahatindeydim. foruma hiç giremedim. umarım herkes iyidir.

fragola, yineben, melosb, matruşka, kübra ben gitmeden önce ameliyat olan veya olmak üzre olan arkadaşlardı. nasıl son durumlarınız? umarım herşey yolundadır :) yeni katılan arkadaşlarımız olmuş. onların da herşey gönlünce olsun dilerim ki... :KK16:

Canımmm ben çok şişim ama iyiyim sağol çok sordugun için :) sen naslsın?

X