Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

döndüüü vallaaaa hastane çıkışı kumpas kuruppp kaçıralımmm paralarımızı geri allaımmm:KK5: ayyy zatennn öyle sarıyor kontrole giderken burun kol bacakkk hoppp gün alıp çıkıyorsunn

Jelesec ne ara gün aldın kara verdin cesaretinize hayranım:))) nasıl bir doktorunuz var yahuuu ?
Bigün bütün paramı vercem adama neresi arızaysa düzeltsin yani öyle güven duymaya basladım tanımadan etmefen

hadi bakalım hayırlısı muckkk muckkk canım sana :KK66:

döndüüü vallaaaa hastane çıkışı kumpas kuruppp kaçıralımmm paralarımızı geri allaımmm:KK5: ayyy zatennn öyle sarıyor kontrole giderken burun kol bacakkk hoppp gün alıp çıkıyorsunn

Kızlar, adamın bizden ödü patlıyor. Eşimle bir dertleşiyor, işim olmasa hiç bulaşmazdım , kadın milletine bulaşılmaz, kadından korkmayan Allah tan korkmaz dedi. Diyorum ki, bu korkuyu kullanalım :KK47: Hepimiz aynı anda buluşup gidelim. Sen defterini, ben cep tekefonumu çıkarttık mı, zaten işin yarısı tamam, kalanınımız da aynı anda konuşmaya başlarsa adama ya inme iner, ya her şeyi kabul eder :KK53:
Ne dersiniz, hani bende mini bir lipo olsam, birazda yüz germe... hiç fena olmaz hani...
Düşünün bu plânı, hepimizin hayrına. :KK36:

Dimi ama kendimiz icin güzellik yapmisik niye sakliyalim :KK9: Benim esim de cocuklara sakin annenize yaklasmayin airbag leri patlayabilir diye dalga geciyor. Ona ceza vericem koklatip kacicam :KK1: :KK1: :KK52:

Benimki de BEBELERE BALON diye dalga geçiyordu, geçen gece uyurken sarılmışım ÇEK ŞU SONRADAN ÇIKMALARINI dedi. Henüz yeni olduğu için gece sertleşiyorlar ya, batmışlar beyefendiye:KK20:

Ercan bey aradı dün akşam yarın ameliyat olacak bir hasta tarihi ileri atmış isterseniz yazayım gününüzü dedi :18::18::18::18: tüm detayı yarın tekrar konuşacağım notları aldım hatta gözümün kenarın da bir minik et beni var onuda yazdım alsın beleşe gözüne batsın:)))kızlar dualarınızı bana da gönderin siğara içtim bu sefer kesmedim hiç umarım sıkıntı yaşamam

Jeloo oldun mu ameliyatı ? Daha sabah fotomu begenmissin :44: bol bol tuz, karabiber dökersin artık yemeklere rahat rahat :KK34:

Kızlar, adamın bizden ödü patlıyor. Eşimle bir dertleşiyor, işim olmasa hiç bulaşmazdım , kadın milletine bulaşılmaz, kadından korkmayan Allah tan korkmaz dedi. Diyorum ki, bu korkuyu kullanalım :KK47: Hepimiz aynı anda buluşup gidelim. Sen defterini, ben cep tekefonumu çıkarttık mı, zaten işin yarısı tamam, kalanınımız da aynı anda konuşmaya başlarsa adama ya inme iner, ya her şeyi kabul eder :KK53:
Ne dersiniz, hani bende mini bir lipo olsam, birazda yüz germe... hiç fena olmaz hani...
Düşünün bu plânı, hepimizin hayrına. :KK36:

Kızlar durun... adam bizi operasyonları yapmadan öldürmeyin....:KK20:

bu adam daha lazım bize:KK47: bak yakarım çıranıza sonracııığıma:KK47:

Öldürmeyeceğiz yahu, birleşip örgütlenelim diyorum En Büyük KK Adam bize de lazım, maksat korkutup yıllık hayır kotasımı bize yönlendirmek :KK53:

toptan gidip, adama kalp krizi falan geçirtmeyinde:KK53:

yoksa korkutup yıldırmak, hayır hasenata ikna etmek serbesttir:KK53:

olmadı KK daki kadınlar size topluca beddua edecek deyin:KK53:

yapsın bi güzellik.... çekiliş felan filan:KK53::KK53::KK53:

Arkadaslar Jelesec yarim saat once cikti ameliyattan.Durumu iyi.Yanindayim.Merak etmeyin,selami var :KK66: Inanin ilk once buraya yazmami istedi,kizlar merak eder dedi :)

Arkadaslar Jelesec yarim saat once cikti ameliyattan.Durumu iyi.Yanindayim.Merak etmeyin,selami var :KK66: Inanin ilk once buraya yazmami istedi,kizlar merak eder dedi :)

Ohh hadi bakalim sagsalim cikti, dün korkudan ölüyordu bak birsey olmadi :KK1: nldglp selamimi söyle. Bu arada yüz yüze hastahanede görüstük hala benim arkadasligimi kabul etmedin :KK43:

Canım arkadaşım iyi enjektörle boşalttı ve bitti onlar içeride kalan son kanlarmış normalde vücut kendi atıyormuş ama doktoru hepsini boşalttı şuan iyi :) her şişiklik ödem olmuyor dikkat edin ve direnler hepsini boşaltmıyor içeride muhakkak kalıyormuş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohh hadi bakalim sagsalim cikti, dün korkudan ölüyordu bak birsey olmadi :KK1: nldglp selamimi söyle. Bu arada yüz yüze hastahanede görüstük hala benim arkadasligimi kabul etmedin :KK43:

Yineben cim nickleri ezbere bilmediğimden ,bir de şuanda bile 80 arkadaşlık gönderilmiş bir listem olduğundan tek tek hiç bakamıyorum.Burdan açık olarak yazarsanız eklerim mutlaka.Ama hemen ekledim tabii seni :KK34: Resimlerine bayıldım tek kelime ile.Ben biraz önce geldim Jelesec in yanından.Eşine teslim ettim kendisini.Durumu iyi.Bol bol k.k yı konuştuk zaten En Büyük KK

Cok gecmisler olsun, selamlar :KK34:

Gorhan cım eve döndüm şimdi.Mutlaka yarın görür selamını:KK34:

Jelesec geçmiş olsun acil şifalar dilerim inşallah çok kolay ve sağlıklı atlatırsın iyileşme sürecini iyi haberlerinde buluşmak dileğiyle :)

X