Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slitape aldım kantaron aldım bende ufak ufak başladım bayramdan sonra kontrole gidicem dr demeden başlamış olucam ama ihtiyacı var bence dikiş izlerinin yağ veya kremlere

Slitape aldım kantaron aldım bende ufak ufak başladım bayramdan sonra kontrole gidicem dr demeden başlamış olucam ama ihtiyacı var bence dikiş izlerinin yağ veya kremlere
Aynen günlük hayatımıza döndük ben çok mutluyum güzel oldu izleride çözersek tamamdır biraz kafama göre aldım bende kremi yağı

Kızlar ödemi atmak için bromelain dışında içtiğiniz çay vs var mı?
Dün zehirlendim 😂gıda zehirlenmesi şimdi ameliyata giriş kg 62.8 di ameliyat sonrası 59.3 falan geliyordum uyuyup uyanınca 58.8 dim nöbet sonrası 59.3 galan geliyordum yine dünden sonra 57.5 geliyorum ödemi nasıl atcaz bende bilmiyorum

Dün zehirlendim 😂gıda zehirlenmesi şimdi ameliyata giriş kg 62.8 di ameliyat sonrası 59.3 falan geliyordum uyuyup uyanınca 58.8 dim nöbet sonrası 59.3 galan geliyordum yine dünden sonra 57.5 geliyorum ödemi nasıl atcaz bende bilmiyorum
Çok geçmiş olsun. Yine eksi yazmışsın , ben henüz eksi görmedim😃

Kızlar merhaba , karın germe ameliyatımı olalı 3 ay oluyor size danışmak istediğim bi konu var
Göbek deliğimin hizasında , pubisin hemen üstü olan yerde dikişimde 25 kuruş kadar sertlik ve hissizlik var . Ameliyat oldum olalı da var ne zaman geçer bu kalıcı bir şey mi acaba
Benden önce ameliyat olanların görüşünü öğrne bilir miyim ?💕

Kızlar merhaba , karın germe ameliyatımı olalı 3 ay oluyor size danışmak istediğim bi konu var
Göbek deliğimin hizasında , pubisin hemen üstü olan yerde dikişimde 25 kuruş kadar sertlik ve hissizlik var . Ameliyat oldum olalı da var ne zaman geçer bu kalıcı bir şey mi acaba
Benden önce ameliyat olanların görüşünü öğrne bilir miyim ?💕
Hep varmıydı?

İlginç bir durum gece ve gündüze göre değişen
doktorunla paylaştın mı?
Artık 3 ayda bir görüşeceğiz doktorumla ama ödem olduğunu anladım
Dinlendiğim günlerde geçiyor yoğun koşturduğum günler belirginleşiyor
Bu ameliyattdan sonra çok pimpirikli oldum ben 🙈
Siz ameliyat olmuş muydunuz ? Ne süre oldu size

Bu hissizlk ne zaman geçecek birde karnımda sivilceler var yıkanırken pek oralara el sürmüyorum ama ne alaka
Hala çirkin duruyor gibi hissediyorum

X