Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım bizde sorun erkek faktörü merak ettigim eurofertide tüp bebek fiyatı ne kadar ssk karsılamıypr kendimiz ödeyecegiz bilgi verirseniz cok mutlu olurum[/QU

cnm ben nisan ayında 3500+ilaç+embriyoskop ücreti ödedim. karamandan geliş gidiş yaptım yani bana toplam 8000 TL ye mal oldu

Herkese merhaba izmir şubesinde tüp bebek yaptıran var mı ben bugün görüşmeye gittim Dr ve çalışanlar cok iyilerdi memnun kaldım

bu hastaneyi bir kaç arkadaşımdan duydum. başka şehirlerde de yer açıyorlar sürekli. seçeneklerimden biri olabilir

arkadaşlar benim bir arkadaşım ordan yaptırmış tam bilmiyorum ama eurefertil dedi inş sizinki olur iki kere olmamış kendiside hemşire

merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım bizde sorun erkek faktörü merak ettigim eurofertide tüp bebek fiyatı ne kadar ssk karsılamıypr kendimiz ödeyecegiz bilgi verirseniz cok mutlu olurum

Arkdsm bende ayni sorundan dolayi gdcem hangi doktru dusunysn bide ucret arstrdgm kadar 4 bin kadar galiba net bi ucret yok tahliller ilaclar degstryo fiyati

öncelikle allah bagşlasın, 3 gün Yrd.Doc.Dr. Kazım Gezginç tavsiye ile sancı odasında kontrolde kaldım, 1 tane normal doğum gördüm oda 5 aylık erken doğumdu, gerisi hep sezeryan ile oldu, kazım Gezginç ısrarla benide 31 - 32 haftalıkken sezeryana almaya çalıştı, sezeryan bahanesi ise çocuğun ciğerleri gelişmiş :) oldu. Tabiki 1,5 ay sonra Ankara ETlik Zübeyde Hanım D.E. normal doğumla çok şükür sağlıklı bir erkek evlat sahibi oldum. Sezeryana bu kadar kolay karar verilmemeli.
Bu kadar çok Sezeryanlı doğum olması ameliyat statüsünde ödeme almak için. 3 kuruş kazanmak için bahaneler uydurup doktor kanaatimtir, demesi yeterli.

öncelikle allah bagşlasın, 3 gün Yrd.Doc.Dr. Kazım Gezginç tavsiye ile sancı odasında kontrolde kaldım, 1 tane normal doğum gördüm oda 5 aylık erken doğumdu, gerisi hep sezeryan ile oldu, kazım Gezginç ısrarla benide 31 - 32 haftalıkken sezeryana almaya çalıştı, sezeryan bahanesi ise çocuğun ciğerleri gelişmiş :) oldu. Tabiki 1,5 ay sonra Ankara ETlik Zübeyde Hanım D.E. normal doğumla çok şükür sağlıklı bir erkek evlat sahibi oldum. Sezeryana bu kadar kolay karar verilmemeli.
Bu kadar çok Sezeryanlı doğum olması ameliyat statüsünde ödeme almak için. 3 kuruş kazanmak için bahaneler uydurup doktor kanaatimtir, demesi yeterli.

merhaba arkadaşlar

benim raporuma 10 ay varken bekleyemem dedim ve özelleri araştırmaya başladım. yakın diye ilk gittiğim yer Eurofertil di. Fiyatı da neredeyse raporlu fiyatına getirdiler. Bizde kabul ettik. Büyük bir heyecanla başladık. Temizlik,personelin ilgisi,ameliyathane felan bir olumsuzluk yaşamadım. Benim rahatsız olduğum konular şöyle;

1-Doktorunla sadece yüzyüze görüşebiliyorsun telefon ile irtibata geçemiyorsun.Hemşire senden sorumlu diyorlar ama hemşireyi ne zaman arasam adımı söylemem yetmiyor herşeyi baştan anlatıyorum, benimle gerçekten ilgilense adımı alır dosyama bakar bilgi verir.

2- Eşimin sperm sayısı az ve ileri hareketli yok. Başka problem yok çok şükür. Buna rağmen 20 küsür yumurta toplandı (pko felan yok bende) ama 5.güne sadece 3 tane kaldı. Bu sayı beni çok hüsrana uğrattı. Benle birlikte bir kızdan da 20 tane toplanmıştı ve 1 tane 5.güne kalmıştı. Bu konuda labaratuvarın eksikliği olduğunu düşünüyorum.

3- İlk transferimde çok ilgilendiler arada psikolog ve doktor aradı. ama 8.gün kanamam olmaya başladı ve doktorumla görüşemedim bir türlü,belki görüşmem bir şeyi değiştirmeyecekti ama insan psikolojik olarak rahatlıyor sonuçta doktor. ama ben hemşireyi aradım oda progestan sayısını arttırdı o kadar. kanamalarım devam etti. sonra test günü kan verdim. öğlen doktorum aradı ve ben sizden çok ümitliydim olmadı dedi ve negatif olduğunu söyledi dünyam başıma yıkıldı. 2.adetinizle gelin tekrar başlayalım dedi.

4- 2.adetimle gittim donmuş transferi için tedaviye başladık. bişeyler koptu bende güvenim kalmadı söylediği herşeyi sorgular oldum. içten içe bişeyler beni rahatsız ediyordu. Transfer günü sıkışık gittim ameliyathaneye girdim yattım o halde 15 dk bekledim sıkışıklıktan patlayacaktım. ordakilere söyledim.doktorumu 2-3 kere aradılar artık yapacağım tutamıyorum. doktorum odasında hastayla görüşüyormuş. bunu duyunca daha da üzüldüm. bu durumda önceliğin benim olmam gerekiyordu. geldi özür diledi transferi yaptı ve ben odaya kadar zor dayandım odaya geçince sürgü verdiler hemen yaptım. sonra hemşire geldi kullanmam gereken ilaçları söyledi çıktım. bununda negatif olduğunu biliyordum içim hep öyle diyordu. 7.gün kan testi yaptm çıkmadı 12.gün oraya gittim kan verdim yine negatif aldım. doktoruma ısrar ettim sorun yok niye tutmuyor diye istek kağıtları yazdı.pıhtılaşma ve genetik testleri için.
onları yaptırdım bu arada kanda pıhtılaşma eğilimi çıktı gebeliğe engel bi durum yok yani.bu testleri yapana kadar 4ay oldu bugüne kadar beni merkezden kimse aramadı merak edip.hala da arayan yok. 1 donmuş embriyom daha var.

5- Ben yaşadıklarımı yazdım canım birebir bunlar. şimdi donmuşum olduğu halde raporumu bekliyorum 3 ay sonra çıkacak sıfırdan tedaviye başlayacağım ama başka bir merkezde. çünkü burdaki arkadaşlar tutunsun diye iğne,vitamin vs.bir çok takviye kullanan var. Ama ordaki doktor herkese klasik tedavi uyguluyor. Neden olmadı diye sorunca da herşey iyi ama %100 şansımız yok diyor ve takviye vs. bişey önermiyor. orda tedavi olan bikaç kişi de aynı 2-3.tedavi hala gebelik yok. Kalinkam diye bir arkadaş var o da 4.tedavide gebe. Herşey Rabbimden ama bana göre birşeyler eksik yada hatalı yapılıyor.

Ben yeni başladım Eurofertil' de şuan iğnelerimi oluyorum. İlk intibam olumlu oldu ama inşallah daha sonra bir sorun olmaz. Sadece Hakan beyi orada bulmak çok zor. O yüzden çalışan diğer dr lar ile tedavi süreci devam ediyor. Ücret olarak ne ödediniz ???

herkese merhaba arkadaşlar ben ocak-şubat 2013 döneminde prolaktin hormonuyla ilgili başlıklarda bikaç yazı yazmışım soru sormuşum daha sonra siteye giriş yapmamıştım ve dışardan takip etmiştim .Sizinle kısaca yaşadıklarımı paylaşmak istedim doğru başlıkta mıyım bilmiyorum ama belki benim yazdıklarım bazı arkadaşlara moral olur.ben o dönemde her okuduğumdan güç almaya çalışıyodum çünkü.ben prolaktin hormonum yüksek onu düşüreyim diye uğraşırken ona üzülürken eşim tahlil vermişti ve 15 şubatta eşimin azosprem olduğunu öğrendik ve dünyamız yıkıldı neler yaşadığımızı bi biz birde Allah bilir ve tabi ki ailemiz.çok zor günlerdi hiç çocuğumuzun olamayacağı duygusu tarif edilemez bi duygu.eşime baskı yapamazdım erkek bu sonuçta hem hassas hem herşey ona bağlıydı artık.daha sonra ekim ayında dr ve hastane araştırması yine bir sürü tahlil vs o süreçten sonra karar verdik.ama tabi eşim bu noktaya zor geldi korktu kaçtı daha sonra konuştum onla denemeden bilemeyiz ve yıllar sonra pişman oluruz dedim o gece rüyasında rahmetli kayın pederimi görmüş eşimin elini tutuyomuş ve yola devam demiş eşim bundan çok etkilenmiş ve o gün aradı hastaneden randevu aldı.Tese ameliyatı oldu daha sonra tüp bebek tedavisi oldum ve negatif yine yıkıldık.ama hmn yine denedim pes etmedim 1 ay sonra 2.deneme ve pozitif işte o duygu asıl çok daha farklı ve tarif etmesi ilginç bşy.çok şükür şimdi kızım kollarımızda ve annelik babalık duygusunu tattık iliklerimize kadar o duyguyu yaşadık ve kızımız büyüyor dün 7 ayını doldurdu.ben önce Allah'a daha sonra eşime aileme ve Eurofertil ailesine binlerce kez şükrediyorum.Eurofertil için karar alırken çokta zorlanmamıştık eşim referansla bulmuştu hastaneyi ve görüştüğümüz bikaç hastane bize çok sıcak gelmemişti ve bizim için tüp bebek tedavisinden çok tese ameliyatıydı sonuçta tesenin önce başarılı geçmesi gerekiyordu.Ve iyi ki orda ameliyatını yaptırmışız şimdi 2 dondurulmuş embriyom ve 4 dokumuz daha var hastanede.Başta Mine Hnm'a ve sayın Hakan Özörnek'e,eşimin Dr Alper Eroğlu'na,benim doktorlarım Alev Özay ve Huri Aslan'a,hemşirem Nalan hnm a,tüm çalışanlara sıcaklıkları hizmetleri ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın Allah isteyen herkese versin.Pes etmemek ve güçlü olmak ve tabi ki dua binlerce yasin toplandı 41 hamileden pirinç topladılar ve pişirip eşimle yedim vs vs önce Allah'tan istememiz ve sonucun kaderimiz olduğunu bilmemiz gerekiyor.Herşey için binlerce kez şükür olsun.Ve dün anneler günüydü annelerin ve anne adaylarının anneler günüde kutlu olsun.

Ben novafertil tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve ilk denememizde çok şükür ikizlerime hamile kaldim tedavi süreci güzeldi ilgi alaka iyi ama hamile kaldiktan sonra herhangi bir problem olduğunda aradim ulaşamadım gebelik takibi güzel değil hem tavsiye ederim ilk denemede tuttuğu icin hemde gönül rahatlığıyla kesinlikle git diyemiyorum

Ben novafertil tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve ilk denememizde çok şükür ikizlerime hamile kaldim tedavi süreci güzeldi ilgi alaka iyi ama hamile kaldiktan sonra herhangi bir problem olduğunda aradim ulaşamadım gebelik takibi güzel değil hem tavsiye ederim ilk denemede tuttuğu icin hemde gönül rahatlığıyla kesinlikle git diyemiyorum
tşk. ederim cevap için.. sizin sorun neydi acaba ? benim yumurtlama problemim var da..

X