Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Ben novafertil tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve ilk denememizde çok şükür ikizlerime hamile kaldim tedavi süreci güzeldi ilgi alaka iyi ama hamile kaldiktan sonra herhangi bir problem olduğunda aradim ulaşamadım gebelik takibi güzel değil hem tavsiye ederim ilk denemede tuttuğu icin hemde gönül rahatlığıyla kesinlikle git diyemiyorum
Canm bende antepdeki eurofertile gidicem .ne kadar odediniz acaba.birde 2 embriyo koyuyorlarmi yasim 32

Slm ardslar bizim sorunumuz sperm azlgi 2, milyon o yuzden tup bebk yptrmk istiyoruz euro fertile gtmk istyrm gazianteptekine ama basarili olur mu bilmiyrm imkanimda cok degil

Merhaba Arkadaşlar MEDİCANA'da tüp bebek tedavisi yaptırdık.Çok ilgililer ve doktorumuz Necati bey çok iyi.Yardımcı olacağım arkadaşlar varsa beni arayabilir.Bu zorlu süreci bildiğim için drla görüştürebilirim.Numaram 05071179446.Rabbim yardımcınız olsun inşallah...

Merhaba Arkadaşlar MEDİCANA'da tüp bebek tedavisi yaptırdık.Çok ilgililer ve doktorumuz Necati bey çok iyi.Yardımcı olacağım arkadaşlar varsa beni arayabilir.Bu zorlu süreci bildiğim için drla görüştürebilirim.Numaram 05071179446.Rabbim yardımcınız olsun inşallah...

Canım sanal ortamda kendi cep numaranı vermene gerek yok zaten hastaneyi aradığın zaman istersen doktorla görüştürüyorlar. Özel tüp bebek merkezleri bu konuda baya ilgililer.

Özel tüp bebek merkezleri yardımcı oluyorlar ama bu süreci yasamis biriyle konusmak daha cok rahatlatıyo.Benim icin bi sıkıntı yok canım.İnsallah arkadaşlara faydalı olurum

Ben seçil hanıma gidiyorum canım.Çok iyi küçük bişey bile olsa cebinden arayıp soruyorum.Sürekli motive ediyo bu tedavide psikoloji çok önemli drumda saolsun cok iyi geliyo.Daha önce başka yerlere gittim bu 3. Denemem umarım herşey güzel olur.sen başladınmı tedaviye

Arkadaşlar eurofertil tüp bebek merkezi hakkında duyduğunuz bildiğiniz şeyler var mı? Sanırım benden başka kimse eurofertil de tüp bebek yaptırmadı ya da yaptırmayı düşünmüyor :KK43:

ben istanbul altunizade yaptırdım ..hiç memnun kalmadım...para ödemeden adım attırmıyorlar Alev hanım yapmacık ve ilgisizdi..bin pişman oldum..tabi bu benim fikrim

ben istanbul altunizade yaptırdım ..hiç memnun kalmadım...para ödemeden adım attırmıyorlar Alev hanım yapmacık ve ilgisizdi..bin pişman oldum..tabi bu benim fikrim
Ben de yeni başladım Eurofertil altunizadede. Hemşire Olga hanımdan memnunum. Dr Alev hanım güleryüz gösteriyor. Tabii daha yeni başladığım için merkezden memnunum ya da değilim diyemem. Ancak ilaçların en pahalılarını verdiklerini söyleyebilirim. Aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama şu ana kadar 2260 lira ilaç parası verdim ve sanırım biraz daha para gidecek. 8500 liralık bir paketleri var, onu seçtik. Yaş itibari ile genetik test yapılmasını istediğimiz için seçtik. Ilk denememiz olacak. Inşallah tutar, çünkü başka denemeyeceğim. Ilk ve son yani. Bizim tek sorunumuz yaşımın ileri olması. AMH 1.1 yani eh idare eder. Eğer pozitif sonuç alırsam ayaklı reklamları olurum vallahi :)

Ben de yeni başladım Eurofertil altunizadede. Hemşire Olga hanımdan memnunum. Dr Alev hanım güleryüz gösteriyor. Tabii daha yeni başladığım için merkezden memnunum ya da değilim diyemem. Ancak ilaçların en pahalılarını verdiklerini söyleyebilirim. Aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama şu ana kadar 2260 lira ilaç parası verdim ve sanırım biraz daha para gidecek. 8500 liralık bir paketleri var, onu seçtik. Yaş itibari ile genetik test yapılmasını istediğimiz için seçtik. Ilk denememiz olacak. Inşallah tutar, çünkü başka denemeyeceğim. Ilk ve son yani. Bizim tek sorunumuz yaşımın ileri olması. AMH 1.1 yani eh idare eder. Eğer pozitif sonuç alırsam ayaklı reklamları olurum vallahi :)
Paketin içinde neler var acaba? Pgt falan mı var.yaptırdınız mı peki tup bebeği? Ne kadar surdu tedavi? Bugun aradım fiyat için ama şehir dışından arıyorum dememe rağmen fiyat soylemediler.ben burayı intralipid tedavisi içşn duşunmuştum.çok karasızım.çunku tekrarlayan sebepsiz duşuk yaptım dort kez.yaş 37.

Sonucun ne oldu peki canim

Ucreti nedir canım.devlet sırrı gibi herkes saklıyo.nerde başlayacaksın.haftaya ben de izmirde on goruşmeye gideceğim.
Canim ucreti normalde 5600 + ilac ti.ramazan kampanyasi yapmislar 4400 + olac.hatta parayi simdi yatirip sonrada yapabiliyormussun dusunuyorsan bi arastr bence degerlendir

X