Evde kaldım bunalımdayım!!!

canımm üzülme ama sevgilinde bişeyler yapsın artık eğer hala aynı sevgilin duruyorsa sana bir taktik vereyim bak nasıl hemen evleniyosunuz para pul boş lflar bunlar kuzum :lepi:

Ben 32 yaşındayım nişanlımdan ayrılalı tam 2,5 yıl oldu ben bıraktım onu aldattığı için ama hala aklım onda şimdi biri var hayatımda hemen evlenelim diyor daha elimi bile tutturmadım öpüşmek isteyincede tokat atıyorum oğlana nasıl evleneceğim ben anlamıyorum yardım edin bana insanlığını seviyorum ama ailem illa evlen evde kaldın diye baskı yapıyor peki ben ne yapayım a kuzum bu yaşların kıymetini bil ve işi olmayan biriylede olma YARDIM EDİN BANA LÜTFEN.... NE YAPAYIM bana sormadan ailesine durumu açmış bana evlenme bile teklif etmedi soğudum artık ondan lütfen yardım edin bana :.(

Bırak yol ver gitsin adammı kalmadı yaa.. üstelik aldatmış sizi...yaşınızda ne varkii..?? Yaş konusuna asla takılı kalmayın..Sonradan evlenip boşanmaktansa bekar kalmak en iyisi..

Bak Güzelim Öncelikle neden Deli gibi evlenmek istiyorsun sanki evlenince başın göğemi erecek evlenelere sor bak çokmu mutlular otur oturdğun yerde yaşın çok küçük önce hayatını yaşa kız delimiisin sen erken yaşta bunamakmı istiyorsun çık dışarı erkeklerin parasını ye başkada bişey yapma kendine köle et onları kafanı kullan :)))))

Aman be canım kafana taktığın şeye bak

Ben kocamla 28 yaşında tanıştım ve 29 yaşımda evlendim.Onu tanımasaydım evlilik gibi bir düşüncemde yoktu ve kim bana ne sorarsa sorsun hiç kafama takmıyordum.Direk ben evlenmek istemiyorum diyordum ki gerçekten istemiyordum.Hala bile bazen keşke evlenmeseydim dediklerim bile çok oluyor.Sen evliliği nasıl birşey zannediyorsun bilmiyorum ama göründüğü kadarda güzel değil.Sen zaten takıntılı birisin belli evlendikten 1-2 sene sonra seni düşünemiyorum bile.Bence o kadar acelede etme iyice hayatın tadını çıkar ondan sonra evlen.Evlilik zor zanaat.

evet zor hem ben görüyorum genç kızlarda bir ışık oluyo, nedense evlenince o ışıkları sönüyor dikkat edin evliler kendinize bir bakın o ışıkğı görebilen varmı acep Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

aslinda dogru kisiyi bulunca ve iliskiyi uzatmadikca evlilik super bir olay..
nisanmis,dugunmus sancili donemleri hele ki ben gibi sevmiyorsaniz boyle seyleri..

Cnm bende 26 yaşındaym benm de karşıma bi türlü evlenebileceğim biri çıkmadı. Beni üzen bekarlık değil. Yüzümdeki değişiklikler. 4sene öncesi daha bi çıtırdım. Şimdi yavaş yavaş stresten yüzüm bozulmaya başlıyo. O yüzden daha fazla yıpranmadan birini bulmak lazm. İnş en hayırlısını tez zamanda Allah karşımıza çıkarır. Üzülme..
Burdada daha gençsin ne var evlilikte gibi laf edenlerde bil ki seni anlamadıkları için böyle konuşuyorlar. Bilmeyen tabii anlmamaz. Okuduğum kadarıyla çoğu evli kişiler böyle konuşmuş. Ama biraz daha empati kurarsak bence daha iyi olur.

kesinlikle katılıyorum başta açık yazamadım yorumumu evet 25yaşında evde kalınmıyo ama her şeyin de bi yaşı var 30unda evlenmek çok garip aslında insanın gerçekten yüzü değişiyo belli ediyo kendini

kesinlikle katılıyorum başta açık yazamadım yorumumu evet 25yaşında evde kalınmıyo ama her şeyin de bi yaşı var 30unda evlenmek çok garip aslında insanın gerçekten yüzü değişiyo belli ediyo kendini

30 unda evlenmek mi çok garip?Benim için önemli olan mutlu olmak,herşeyin bir yaşı vardan çok,herşeyin doğru zamanı var demek daha doğru bana göre... evlenme yaşım geldi diye evlenmek hatalara sebebiyet verir.Yıpranmak,yaşlanmak falan abartmışsınız bence ,28 yaşındayım hala da çıtırım işte:icecream:

30 unda evlenmek mi çok garip?Benim için önemli olan mutlu olmak,herşeyin bir yaşı vardan çok,herşeyin doğru zamanı var demek daha doğru bana göre... evlenme yaşım geldi diye evlenmek hatalara sebebiyet verir.Yıpranmak,yaşlanmak falan abartmışsınız bence ,28 yaşındayım hala da çıtırım işte:icecream:

opuyorumnanaktanöyle hisseden zaten çıtırdırr

ayne vallahı 27 dıme gırıcem ama 22 mısın 23 musun dıyolar cıtır mıyım ne)))

Elalemin boş lafı bazen can yakıyor ama umursama.. Bana da neler diyorlar.. Yüzüme söylenenleri bir kenara bıraktım arkamdan kim bilir neler diyorlar.. Hayırlısı olsun be canım.. Nasip kısmet.. Zamanı var demek daha.. Daraltma kendini boşuna..

bence sen evlenenlere özeniyorsun gibi geliyo... evde kalmak kelimesi olmamış daha yaşınız 25 ama
sırf nişanlanmak için nişanlanılmaz yoksa yanlış kararlar verebilirsiniz önce doğru insan olsun sizi seven zaten sizinle evlenmek isteyecektir

cnmmm sevgilin varmış yaaaa bende sevgilinde yok ondan evde kaldım gibi anladım başlıgı görünce...benimde kız kardeşim var biras gösterişli bşy ben daha sadeyim herkes sen evde kalırsın o senden önce evlenir diyolarr.halbuki benim sevgilim var haberlerii yok tabii:):):):)kardeşimin ise yok.. nasip işi bence..hem mileti boşver cnm onların lafları sözleri bitmez..

SeN nişanlı değil miydin nem..?
nişan elbiseni falan koymamışmıydın,nişan muhabbetleri yapıyordun.
nasıl haberleri yok:1shok:

bende 25yaşındayım senin gene beraberliğin var ben ne yapacam :)ama senin gibi kafama takmıyorum çünkü kafaya takılcak birşey değil.gün gelir buraya evlendiğinin bebeğinin olduğu haberlerini yazarsın bu yazdığınada gülersin:)herşeyin hayırlısı

kadınlar niye bu kadar evlenmeyi çok ister ki?yaşın çok genç daha.bence gençliğinin ve özgürlüğünün tadını çıkar.yarın evlendiğin zaman da şöyle dersin.ben niye erkenden evlendim ki?
geç olsun,güç olmasın...

bende 25 yaşındayım sevgilimde yok :KK43:(((
bazen üzülüyorum ama koca bulamadıgım için degil çocuk için üzülüyorum anne olmak istiyorum çok geç kalmadan en azından 30 dan önce bi cocuk olsa fena olmaz....
hayırlı birileri çıkar inş. karşımıza evleniriz......

bende 25 yaşındayım sevgilimde yok :KK43:(((
bazen üzülüyorum ama koca bulamadıgım için degil çocuk için üzülüyorum anne olmak istiyorum çok geç kalmadan en azından 30 dan önce bi cocuk olsa fena olmaz....
hayırlı birileri çıkar inş. karşımıza evleniriz......

kısmetin bağlı olsa sevgilinde olmazdı herşeyin haırlısını dile allah'tan hem bu kadar üzülüp konu edecek yasta dğilsin bence yasın cok normal evde kalmadın korkma :smiley-cool:

X