Evde kaldım bunalımdayım!!!

Bende basligi okuyunca 40 yaslarinda falan bir abla bekliyordum karsimda..
25 Yasindasin ve evde kaldim diyorsun,lütfen ama 35 yasinda hala bekar olanlara haksizlik yapmiyormusun..:kedi:
Daha erken evlilik icin tam yasi gerci ama bu yinede senin o lafi sarfetmen icin gecerli bir yas degil..Önemli olan hemen evlenmek degil,dogru bir evlilik yapmaktir..Bosunami gec olsun güc olmasin demisler..

25 yaşındasın ve evde kadım diyorsun.. Dalga mı geçiyorsun canımcım sen... Yaşa hayatını. Evlilik çok bişey değil ki. Evlenince de yemek yiyip su içeceksin. Hatta sorumlulukların artacak.
Bence sen bunu kompleks haline getirmişsin. Etrafında evlenenleri gördükçe olmuşsun böyle. Ben de ilk başlarda senin gibi takıyordum ama şimdi evliliğin e sini bile düşünmüyorum. Ben böyle çok mutluyum. Ne kadar geç o kadar iyi. Tabii çok da geç olmasın ama..

geç olsun ama güç olmasın,
erken evlenipte mutsuz olacağına,
geç evlenipte mutlu olmak
en güzeli..

“beterinde beteri vardır elbet,
söylenmek yerine şükret”
demeyeceğim,:eek:lmaz:
çünkü şükretmek başkalarının daha kötü durumda olmasından
haz almaktır, ki bu bize yakışmaz…

elinde olanın doğruluğundan eminsen eğer,
onla bikaç yılı daha çürütmeye değer..
kimbilir belki gün gelir sana evlenme teklifi eder,
az sabret, ölmezsin şeker :kedi:

Son düzenleme:
25 yaş ideal bir yaş bence de. daha da yaş aldıkça insan seçici meçici huysuz çekilmez bişiy oluyorrrrrrrrrrrrrrrrrr... :KK43:( şimdi 25 olsaydım keşke. bi 5 yıl geriye dönmek vardı ah.

25 yaş bence evde kalma yaşı değil hatta ve hatta evliliğin yaşı yok arkadaşım bu tür takıntıları sil hayatından

25 yaş bence evde kalma yaşı değil hatta ve hatta evliliğin yaşı yok arkadaşım bu tür takıntıları sil hayatından

Bu eski bir konu. İlk mesajda konuyu açan bayanın avatarına bakarsak çoktan çözmüş sorununu kaydirigubbakcemile3

dün köpeğini gezdiren kadınla tanıştım emekli vede evlenmemiş kadında gayet mutlu mesut dediği iyiki evlenmemişim :kahve:

Öyle düşünebiliyr bazen insan ya bende 22 yaşındayım sözlüyüm ama sözlüm geçen sene okuldayken hep sorarlardı düğün ne zmana diye millete anlatmaktan gına gelirdi ulen evde mi kaldım diye içleniodum hala bile zaman zaman hissediorum bu duyguyu etrafımdaki kızların hemen evlenmeleirni görünce. Ama daha küçük olduğumu biliyorum farkında varıorum da rahatlıyorum kaydirigubbakcemile3

hay allahım yaaa ,sanki erken evlenmek çok bi marifetmiş gibi izlenim veriyolar ,
25 yaş kişiliğin tam oturuşmuş olduğu bi yaş ,bence ALLAH tan sadece hayırlısını iste,etraftan duyduklarınada kulaklarını tıka...

nisanlansaniz ne olucakki yine evlenmis olmiycaksiniz
sonucta birlikte oldugunuz kisi iki senedir is bulamiyorsa elbette
düsündürücü ama siz 25 yasindasiniz evde kaldim diyince bende 35arti biri
sandim acikcasi abartmayin kismet isi bunlar siz elinizden geleni yapin gerisi allahin taktiri

ya evlenipte napıcaksın cnm ne kadar meraklısın elalemin kahrını çekmeye hayatını yaşa özgürlüğünün tadını çıkar bende evli değilim ama başımda bir bela var ruh hastasının teki keşke kurtulabilsem ondan keşke eski hayatıma dönembilsem yanlızdım ama huzurluydum haline şükret ve herşeyin hayırlısını iste allahtan

cevredekilerin sorularının keske sonu olsa ama yok nisan yapsan düğün ne zaman der,düğün yaparsın bebek yok mu der 1.dogurursun 2.ne zaman der ? bunlar biter siz daha ev almadınz mı der o biter arabayı ne zaman degiştiriyorsunuz der der der der der derrrrrrrrrr ......................................................
sen o cevreye takalırsan ooooooooooo sonu gelmez ki zaten ben 26 yasında evlendim yanii.

aynen katılıyorum bilmiyorumkismile

eskiymiş ya konu!! opuyorumnanaktan ne oldu acaba arkadaş?? bu arada birisi bana ben nişanlandım sen hala duruyonmu gibi bişey söylese acelem yok der geçerim kfaya takmam sende takma zemuszemus dert mi kalmadı allah aşkına laelaelaelaelae

X