Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

evet ben esımı ruyamda gordum benım babamla kayınnpederımın arkadası ortaklarmıs
sonra bana bı kısmet var dedı babaımn arkadası bıze geleceklerdı
bende o gece 2 rekat namaz kıldım ruyamda esım olacak kısı bı bınanın onunde oturuyordu
ertesı gun geldıler bıde ne goreyım ruyamdakı kısı
nasıp oldu evlendık ruyamda gordugum ınadada benım evımın karsı bınasıymıs
sok oldum esıme anlattım oda benı ruyasında gormus oluyor boyle seyler allh nasıp efıp gosterebılyor

Ya ben yaklaşık 5 sene önce kız arkadaşımın evinde yastığın altına anahtarı koydum ve Allaha da dua ettim evleneceğim kişiyi görüyim die.Ozamanlar kimseyle beraber değildim.Neyse efendim rüyamda beyazlar içinde başında şapkalalı deniz subayı gördüm.Ertesi gün o kız arkadaşımla beraber doğum günü partisine gittik orada deniz harp okulundan biri vardı ama o rüyamda ki çocukla hiç alakası yoktu.çünkü partideki çocuk sapsarışın renkli gözlü falandı yani o değildi.nese ben rüyayı unuttum gitti.aradan 5 sene geçti
Şuan rüyamda gördüğüm kişiyle tanıştım. üstelik rüyamda böle şapkasından saçları alnı gözükmüyordu,onun da tam öyle bir resmi var görünce şok geçirdim diyebilirim.şuan aklım o kadar karışık ki üstelik 4 senedir de biriyle beraberim ya kafam çok çelişti:KK43:(

Ya ben yaklaşık 5 sene önce kız arkadaşımın evinde yastığın altına anahtarı koydum ve Allaha da dua ettim evleneceğim kişiyi görüyim die.Ozamanlar kimseyle beraber değildim.Neyse efendim rüyamda beyazlar içinde başında şapkalalı deniz subayı gördüm.Ertesi gün o kız arkadaşımla beraber doğum günü partisine gittik orada deniz harp okulundan biri vardı ama o rüyamda ki çocukla hiç alakası yoktu.çünkü partideki çocuk sapsarışın renkli gözlü falandı yani o değildi.nese ben rüyayı unuttum gitti.aradan 5 sene geçti
Şuan rüyamda gördüğüm kişiyle tanıştım. üstelik rüyamda böle şapkasından saçları alnı gözükmüyordu,onun da tam öyle bir resmi var görünce şok geçirdim diyebilirim.şuan aklım o kadar karışık ki üstelik 4 senedir de biriyle beraberim ya kafam çok çelişti:KK43:(

cok tuhaf ya ee sen şimdi deniz subayı biriylemi berabersin 4 senedir ?
kafanı karıtıran ne ayrıca ?

ben şimdiki eşimi bır zamanlar bı arkadasın evınde yastık altına anahtar koydugumda gördüm o evın merdıvenıne gelıp senı göturmeye geldım demişti ozmnlar sıradan ıkı arkadastık :) sımdı ise evlı

:' ya çoğu insanin çıkıyooo yaa allaaa. ama benmki hiç olmıcak bişe çünkü çocuk türkiye de bile değil

Üniversitedeyken bir akşam ev arkadaşım eve geç geldi,nerde kaldın dedim;sorma eski bir arkadaşımla tesadüfen karşılaştık yolda onla oturduk biryelerde dedi.ben de aa öyle mi dedim.o anda içime bir his geldi,böyle tuhaf bir heyecan bastı beni ve içimden bir ses AZE sen bu kişiyle evleneceksin dedi.ve bu olaydan tam üç buçuk sene sonra gerçekten de ben o kişi ile evlendim.ama sonra boşandık ve şimdi nişanlandı başkasıyla yaza da düğünü varmış.keşke hiç içime doğmasaymış uyuuuuuz!

annemı cok seven ermıs bı ana varmıs eskıden oturdukları yerde ıpe bakma yı duydunuz mu bılmıyorum annem ıcın ıpe bakmıs sen uzun boylu anlı acık bı adamla evleneceksın ıkı cocugun olacak demıs ve uzaktan gelecek demıs ve aynısı gerceklesmıs :)

benim bildiğim yatmadan kurandan yusuf suresi okunup konuşmadan yatılırsa evleneceği insanı görüyormuşsun ben yapmıştım 2 sene önce ve gördüğüm insanla şuan konuşuyoruz inş evlencez.

Bu gece deneyeceğim. :26:

Son düzenleme:
teyzem eniştemi lisedeyken rüyasında görmüş..biri eline liseli birisinin fotoğrafını vermiş bu senin evleneceğin demiş..teyzem kıyafetine kadar herşeyi anlatmış herkese..eniştemle sözlendikten sonra evlerine gitmişler,duvarda teyzmin rüyasında gördüğü resim varmış,eniştemin lisede çektirdiği fotoğrafmış..
annemde birgün balkonda arkadaşlarıyla otururken birilerinin sadece bacaklarını görüyorlarmış annem şuardaki siyah pantolonluyla evleneceğim demiş arkadaşlarıda diğerlerinden söylemiş,hepsi bacaklardan seçtikleri kişilerle evlenmişler şakayla başlamış,gerçek olmuş..

kızlar ya yusuf suresini okuyup yatınca görülüyor diyenler vardı.. dün gece okudum yattım.. ama birşey göremedim evde mi kalıcam ki acaba :18::18::18:
hiç göremeyipte evlenen var mı :26::26::KK15:

ben daha önce sadece yatarken dua edip 'Allahım bana rüyamda evleneceğim kişiyi göster' deyip yatmıştım ve o gece rüyamda bir arkadaşımı görmüştüm, güya onunla evliymişim babama baba diyordu :/ bu kişiden de hiç hoşlanmıyorum ki:KK43:(

görenler nasıl yapıyor tam olarak ? Abdest falan mı alıp yatıyorsunuz ? Dua olarak ne söylüyorsunuz acaba :/ şu anda regliyim göremem dimi ?

Son düzenleme:
ben bigün gene böyle çok sıkılmıştım ne olcak diyee.
öyle yattım. rüyamda nişanlandığımı gördüm. parmağımda yüzüğü gördüm. ama nişanlanıcağım erkeğin yüzünü göremedim. çok gerçekçiydi. hatta uyandığımda parmağımda yüzük aramıştım. 1 sene sonra da karşıma o çıktı ve nişanlandım. Allah herkese hayırlısı versin.

ben yapmıştım...ilkinde kendisini değil,evini gördüm

ikincisinde evini temizledim

hizmetçi mi olacağım yoksa:KK5:

üçüncüsünde bi rüya gördüm.sabah bankaya gittik babamla, baktım biri bakıyo arkadan biri çarptı.döndüm arkama baktım önüme dönünce baktım o kişi yok

dördüncüsünde parmağıma bi yüzük taktı.üstünde kocaman bi inci olan,gümüş bi yüzük taktı sarıldım ona hepsi bu:KK31:

dört kez yaptım çıldircimmmmmmm:95:

hala bekarım:97: bekar ölmek istemiyorum:KK1:

kızlar umarım evlenirsiniz bir an önce....ama ben gerçekten yaşadım bunu.dua etttimmi hatırlamıyorum...ama oldu yani.evleneceğim kişiyi gördüm ve şuan evliyim.:KK16:

ben de bulunduğu şehre,doğum yılına kadar dua etmiştim.. böyle böyle yaşta olsun bu şehırde olsun... diye. hepsi noktası noktasına tuttu...
rüyamda görmedim ama yüzü çok tanıdık:KK17::KK17:

Rabbim dilerse gösterir ona şüphe yok elhamdürillah..

ama bu yastığın altına anahtar koyma, elma soyma, kibritin içine çekirge koyma,.. ile görülen rüyaların mantığını kavrayamadığım. bunları yapıp eşimi gördüm diyenler olmuş.. bir dayanağı var mı bu eylemlerin? daha doğrusu evlilikle bu yapılan usuller arasında nasıl bir ilişkisi kurulmuşta uygulanıyor bunlar tam kavrayamadım. hani okunan surelerle, ayetlerle, kılınan namazlarla, dualarla yüce Rabbim isterse nasibini görmek isteyen kişiye gösterir sevgilisini, eşini rüyayla yada hissederek (hiçbir şey yapmasakta dilerse Mevlam gösterir kullarına) buna inanırım. ama bu anahtar, elma,.. gibi şeyler mantıklı gelmedi bana.

Son düzenleme:
. mesaj tekrarı olmuş .

Son düzenleme:
kızlar ya yusuf suresini okuyup yatınca görülüyor diyenler vardı.. dün gece okudum yattım.. ama birşey göremedim evde mi kalıcam ki acaba :18::18::18:
hiç göremeyipte evlenen var mı :26::26::KK15:

ben daha önce sadece yatarken dua edip 'Allahım bana rüyamda evleneceğim kişiyi göster' deyip yatmıştım ve o gece rüyamda bir arkadaşımı görmüştüm, güya onunla evliymişim babama baba diyordu :/ bu kişiden de hiç hoşlanmıyorum ki:KK43:(

görenler nasıl yapıyor tam olarak ? Abdest falan mı alıp yatıyorsunuz ? Dua olarak ne söylüyorsunuz acaba :/ şu anda regliyim göremem dimi ?

Ben de geçen gün okudum yattım dua ettim :KK43: ama ben de göremedim :KK53:.... Yani aslında gördüğüm çok şey var ama o niyetle rüyaya yattığım şeyler değildi. Hırsızlar,banka soygunu.Bi teknedeyim bi yolda,bi okulda.. Her biri birbirinden alakasız şeylerdi. Sabah uyandım resmen :KK5: elinden oyuncağı alınmış bebek gibiydim...
yastık altına konan anahtarlara ben de inanmıyorum...Kaç kere denedim olmadı.Yoksa ben de mi evlenmeyeceğim :KK37:
Olursa abdest alıp dua edilirse görebiliriz diye düşünüyorum.

X