Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

ben bundan bi kaç sene önce mrkımdan istiare yapmıştım,gördüm de ama yüzünü değil sadece sırtını gösterdiler :KK70: çok üzülmüştüm ama yaşıycam yeri falan görmüştüm :) tabi şuan hiç hatırlamıyorum orası ayrı baya oldu çünkü
tekrar dene canım belki yuzunu gösterirler bu sefer benim arkadaşın annesi 2 defa istiareye yatmış eşi için :KK66:

benim için de görür müsün canım yaa :KK43: :KK43:
tabikide canım :KK70:inşallah seni sevecek sana değer verecek seni hak edecek biriyle evlenirsin :KK66:inşallah :KK16:önemli olan görmek değil canım tez zamanda karşılaşmak,tanışmak:KK66: kızz içimden geldi valla yazana değil yazdırana bakacaksın:KK66::KK39:

tabikide canım :KK70:inşallah seni sevecek sana değer verecek seni hak edecek biriyle evlenirsin :KK66:inşallah :KK16:önemli olan görmek değil canım tez zamanda karşılaşmak,tanışmak:KK66: kızz içimden geldi valla yazana değil yazdırana bakacaksın:KK66::KK39:
ayyy çok sağol ağzından bal damlıyor walla..nasıl yapıcaz şimdi nasıl görücen benim yerime :KK70:

:KK57::KK45::cool::KK68::KK36::rolleyes:

peki haber bekliyim senden
ne zmaan görcen bugün mü yarın mı ? istersen bir ara kahve falımı göndereyim bişiler hissettirir belki sana :KK70:
ilahii :KK70:dualarımda sana bol bol dua edeceğim :KK66: fal mal onlar hikaye canım çok isteyince oluyor inan:KK39::KK66::KK73:

Benimde annem gormus.
Bi ev yaniyormus icinde annem varmis.
Nasil cikicam diye dusunurken birisi elini uzatmis.
O kisi tabi babam.
Annemle babamda uzaktan akrabalar ve babam annemin kucuklugunu biliyor ama iste kaderde kari koca olmak varmis. :)

tekrar dene canım belki yuzunu gösterirler bu sefer benim arkadaşın annesi 2 defa istiareye yatmış eşi için :KK66:
denemekden zarar çıkmaz :) o gün demekki zamanı gelmemişti göstermediler yüzünü :)

Rüyamda görüp evleneceksin dediğim ya da hayatına biri girecek hazırlıklı ol dediğim birçok insan oldu.
Her gördüğüm bir bir evlendi. 6-7 kişi kadar oldu.
Kendimle alakalı gördüklerim konusunda pek yorum yapamıyorum henüz. Net bir şey de göremedim gibi. Başkasını görüp de kendini görmemek sinir bozucu.

ben görmedim de eşim beni görmüş rüyasında.ilk karşılaştığımız günden beri de peşimi o yüzden bırakmamış :-) rüyasında evliymişiz bir çocuğumuz varmış.işe gidecekmiş eşim ama ben illa çocuğa bakıcaksın bugün diyormuşum:KK75: çocuğun adı da muratmış hatta:KK73:

Bende geçen sene tuzlu hamur dedikleri şeyi yiyip yattım. Rüyamda karşı komşumuzun oğlunu gördüm. Ben ona karşı hiçbir şey hissetmiyordum ama. Daha sonra onu istemedim ve tekrar tekrar yaptım. Yusuf suresini okuyup yattım elma soyup yastığımın altına koydum. Anahtarı denedim. Hepsinde yine komşunun oğlunu gördüm. Şuan bile niyet edip yatsam hep onu görürüm. Bana bakıyor ama bir senedir ondan hiçbir adım göremiyorum. Zaten istemediğim biriydi. Ama sürekli görüyorum ve sevmeye başladım. Fakat ondan hiç hareket görmedim. Bilinç altı diyenler oluyor ama bilinç altı olması için onu önceden de sevmem gerekmez miydi? Rüyayı görenler eşleri ile kısa sürede tanıştı mı acaba?

Var canım benim eşim evlenmeden 1 gün önce gormus rüyayı ve cçok mutluyuz inşallah sende de aynısı olur hayırlısı olsun hakkında

X