Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Ümitsizliğe kapılma Allah büyük canım inşallah mutlu olabileceğiniz biri çıkar karşına hayırlısı olsun :KK39:

ben bunun için bir tesbih vardı berat gecesi hem dua ettim hemde bu tesbihi çekip yattım eşimi görecekmiyim diye daha sonra rüyamda köye geldiğimi babam ve amca oğlunun top oynadığını ve kardeşimin denizin üzerinden bizi izlediğini sonra babamın beni ev sahibi muhammed diye birisiyle tanıştırdığını o arada annemin hamur tepsisiyle geçerken o kişinin basamaklardan çıkarak gittiğini gördüm sonra bende gidip geldim ve anneme onda abahtar yokmuş sanırım desim sonra o kişi gelip bende diye bana anahtarı verdi aldım onunla beraber basamakları çıktım sonra babamın elide kurban bıçağıyla asağı indiğini o aradada yine onu gördüm bana bakıyordu eve girdim oda bi anda geldi orada beni ısrıdığını onun telefonuyla ilgili sorular sorduğumu gördüm daha sonra bu rüayaı unuttum köye geldik gerçektwnde kardeşimin okulu uzadı gelemedi sonra bi gün top oynarken amcamın o oğluda var muhammed diye rüyamda gördüğüm ćocuk geldi o gece ve 3 4 gece tabu katil vs oyunlar oynadık o hep bana bakıyor ve çok belli etti benden hoşlandığını en son gideceği gün annemin elinde hamur dolu leğenle geçti katmer yapacaklardı ve çocuk ist. gitti meğerse kurbanda geri gelecekmiş ve rüyamdada sonradan gelip anahtar veesiğini görmüştüm rüyamdaki herşey birebir çıktı lakin devamını öğrenmek için gelmesini beklemeliyim...

Bi
ben bunun için bir tesbih vardı berat gecesi hem dua ettim hemde bu tesbihi çekip yattım eşimi görecekmiyim diye daha sonra rüyamda köye geldiğimi babam ve amca oğlunun top oynadığını ve kardeşimin denizin üzerinden bizi izlediğini sonra babamın beni ev sahibi muhammed diye birisiyle tanıştırdığını o arada annemin hamur tepsisiyle geçerken o kişinin basamaklardan çıkarak gittiğini gördüm sonra bende gidip geldim ve anneme onda abahtar yokmuş sanırım desim sonra o kişi gelip bende diye bana anahtarı verdi aldım onunla beraber basamakları çıktım sonra babamın elide kurban bıçağıyla asağı indiğini o aradada yine onu gördüm bana bakıyordu eve girdim oda bi anda geldi orada beni ısrıdığını onun telefonuyla ilgili sorular sorduğumu gördüm daha sonra bu rüayaı unuttum köye geldik gerçektwnde kardeşimin okulu uzadı gelemedi sonra bi gün top oynarken amcamın o oğluda var muhammed diye rüyamda gördüğüm ćocuk geldi o gece ve 3 4 gece tabu katil vs oyunlar oynadık o hep bana bakıyor ve çok belli etti benden hoşlandığını en son gideceği gün annemin elinde hamur dolu leğenle geçti katmer yapacaklardı ve çocuk ist. gitti meğerse kurbanda geri gelecekmiş ve rüyamdada sonradan gelip anahtar veesiğini görmüştüm rüyamdaki herşey birebir çıktı lakin devamını öğrenmek için gelmesini beklemeliyim...
z

Devamını da anlatsan keske en azından tesbih ne çektin bunu paylaşsaydın

Vallaha bendeki ruya ilgincdi ..hm nasil anlatsam tam kotu bir olay sonucu bilincim kapali hastenelik olmustum bir ruyaydi belki amaa soyleydi .cok ince ip gibi birseyin ustunde idim bembeyaz elbisemle saclarim up uzun el ve ayaklarimi goruyordum ...sol tarafda ayni beyaz elbiseli tuhaf seyler vardi isik casiyorlardi govdeleri insan gibiydi sag tarafimda normal kiyafetli insanlar vardi .sag tarafdan bir erkek cikti ismimi soyleyerek elini uzatip beni cagirdi kafami salladim hayir niyetinde 3 defa tekrarlandi tam sag ayagimi sag tarafaa attigim an heryerden ses geldi erkeksi sol tarafa gecmemi soyledi ben yine kafami salladim yine 3 defa tekrarlandi tam sol ayagimida atacakken guclu bir ruzgar beni sol tarafa atti ve sonrasinda ogreniyorum ki kalpimin durdugu son anda yeniden dönderebildiklerini ve bu yuzden uyandigimda beynimde hasar olup olmadigini beklediklerini vs o ruya yi duyguyu asla unutmadim .....ilk bahardii ruzgarli birgunde bir adam cikti karsima onu sadece gozlerinden hemen tanidim oydu bana elini uzatan adam suan 5 yildir beraberiz ....

Hic kalmadigin bir evde ilk kez yatacagin zaman yastigin altina evin anahtarini koyup uyuyorsun bunu bircogunuz duymussunuzdur banada arkadasim soyledi akrabalari hep bu sekilde yaparlarmis evlenecekleri insani gorebilmek icin bende sacma buldum ama yaptim yinede o zaman hayatimda baska biri vardi ve ben su anki esimi gordum yani esimle tanismadan iki sene once esimi ruyamda gordum ve normalde ruyada gordugun bir yuz unutulur ama hep aklimdaydi gercekten ilginc

Taktikleri toparlayacak olursak;

1-Ekmek arasına tuz koyup yiyip su içmeden yatmak (rüyanda sana su veren kişi eşin olcakmış:44:)
2-Uyumadan önce Yusuf Suresi'ni okuyup yatmak
3-Hiç yatmadığın bir evde o gece kalıp yastığının altına anahtar koymak (hiç yatmadığımız evi nerden bulcaz:KK37:)
4-Elmayı kabuklarını hiç koparmadan soyup yastığın altına koymak(yazın koku yapabilir :) )
5-Kibrit kutusu içine çekirge koymak( bunu hayatta yapmam,çıkar gece mazalllah ağzıma,burnuma :KK1:)
6-Hızır orucu tutmak(bunu tam anlamadım ama 1.maddeye benziyor)

Bende lise zamanı bir arkadaşım demişti belli bir sayıda Ya Habir çekip konuşmadan uyuyorsun
rüyanda görüyorsun işte..O zaman 9-10 yaşlarında bi çocuk görmüştüm rüyamda
sanırım müstakbel eşimin çocukluğuydu o,şimdi kimi görsem çocukluğuna inesim geliyor:KK60::KK60:

Yusuf suresinin tamamını mı okuyacağız?

Vallaha bendeki ruya ilgincdi ..hm nasil anlatsam tam kotu bir olay sonucu bilincim kapali hastenelik olmustum bir ruyaydi belki amaa soyleydi .cok ince ip gibi birseyin ustunde idim bembeyaz elbisemle saclarim up uzun el ve ayaklarimi goruyordum ...sol tarafda ayni beyaz elbiseli tuhaf seyler vardi isik casiyorlardi govdeleri insan gibiydi sag tarafimda normal kiyafetli insanlar vardi .sag tarafdan bir erkek cikti ismimi soyleyerek elini uzatip beni cagirdi kafami salladim hayir niyetinde 3 defa tekrarlandi tam sag ayagimi sag tarafaa attigim an heryerden ses geldi erkeksi sol tarafa gecmemi soyledi ben yine kafami salladim yine 3 defa tekrarlandi tam sol ayagimida atacakken guclu bir ruzgar beni sol tarafa atti ve sonrasinda ogreniyorum ki kalpimin durdugu son anda yeniden dönderebildiklerini ve bu yuzden uyandigimda beynimde hasar olup olmadigini beklediklerini vs o ruya yi duyguyu asla unutmadim .....ilk bahardii ruzgarli birgunde bir adam cikti karsima onu sadece gozlerinden hemen tanidim oydu bana elini uzatan adam suan 5 yildir beraberiz ....
Bundan çok etkilendim canım ya demek ki vaktin dolmamis işte yasacaklarin varmış o adamla Allah sonuna kadarda mutlu etsin çok ilginç komada miydin bunları görürken hastanede ?

Bu arada ben evleneceğim adamı sevgiliydik ayrilmistik çok aglamistim dua etmiştim allahm benim evleneceğim kişi o mu yoksa başka birimi göster diye. Onun yaşadığı yeri annesini ve alyanslarimizi aynen rüyamda gördüm bunları gerçekte yaşayınca hala etkilenirim rüyamda alyanslarin içinde isimlerimiz bile vardi. Sabah uyandigimda sukretmistim demek o ki bu dünyada herkesin kısmeti var biyerde gönülden isteyince belki Allah işaret veriyor o kişiye dair bazılarımızda evlenemiyor buda bir kısmet bence belki de Allah bu dünyada vermediğini öteki gerçek dünyaya hazirlanmistr kim bilir.. en önemlisi hayırlı bir evlilik.

Bundan çok etkilendim canım ya demek ki vaktin dolmamis işte yasacaklarin varmış o adamla Allah sonuna kadarda mutlu etsin çok ilginç komada miydin bunları görürken hastanede ?

amin insallah tatlim sagol güzel sözlerin icin....evet 2 ay komada kaldim ...ilk ölümümü en son felcli olma ihtimali beklenrken ben imanim daha yüksek daha dogrusu öncesinden inancli sekilde ciktim hastaneden....Allah a hamdolsun...

Ay ben simdi nisanliyim da bundan 10-11 yil önce sevgilimle ayni okulda birbirimizden habersiz iki insandik. Bu çocuğu ben rüyamda gördüm ne alaka ya dedim. Okulda ayni programda görev vermisler. Uyuz etti beni sinir cocuk dedim kendi kendime tanisinca cok iyi anlastik bir sure sonra arkadas oldu fazla yakin arkadas olmusuz. 9. Senemiz :)

Bazi insanlar görüyor ama ruyasinda evlenecegi insani. Bende gördüm de evlenicem diye değil manyak mi bilincaltim diye uyanmistim :KK70:

ben en son izleyeceğim filmi görmüştüm rüyamda. filmi izleyince dejavu yaşadım resmen.

Görmedim ama gören 2 kişi tanıyorum.
1 tanesi direk yüzünü görmüş kaşıyla gözüyle.
1 tanesi de yüzünde iz var eşinin, izi görmüş ve onu ilk göreceğindeki giydiği kıyafetleri giymiş haldeymiş.
Tabi yalan söylemedilerse.

hayır hiç erkek görmedim. o yüzden soruyorum
Anladım ben yapmıştım yıllar yıllar önce. Bence doğru gibi. O zamanlar hayatımdaki insanı görmüştüm elinde su vardı ama bana vermedi suyu.Sonuçta olarakta onla evlenmedim.

X