Evli bir kadın evli bir erkek

ne olacak olanlar olur....
2 evlı kadın bıle ...cok özel konulara ınmez....sonuçta arkadaslık baska...
herseyın sınırı var...bırde bırı erkek bırı kadın.......olmayacak sey...
msn sohbetlerı fılan...
eeee bunların eşleri uyuyorlarmı.........
koca bır ayıp ve edepsızlıkten baska bır sey degıllll....

hayatım zaten sen böyle düşündüğün sürece evlenme bencekaydirigubbakcemile2

canım ben eşini aldatsın demiyorumki,dikkat edersen hemen mesafe konulmalı mantıkla hareket edilmeli dedim, ama insanız sonuçta,herkesin başına bölesi bişi gelebilir.devam ettirsin demiyorum ben.evliliğinde mutsuzdur,duygusal tatmini yoktur,ister istemez dışarıya yönelebilir o anın verdiği yanlış duygularla hareket edebilir. benim kastettiğim bu.

ha söz konusu taraf erkekse eğer, açıklamaya bile gerek yok öle erkekler varki herşey bekleniyo onlardan:eek:klava: neler görüp duyuyoruz,burdan okuyoruz...

ateşle barut yanyana durmaz canım bunu bil . . . herşeyin sırası ve zamnı wardır .herşey olması gereken şekilde olmalıdır .fazlası her iki tarafa ve tarafların yakınlarına zarar verir

İçimden bir ses birazdan konu sahibinden bir itiraf geleceğini söylüyor.:jeyyar:
Hadi hayırlısı..
sositososito

Sizce seks varmıdır? Olabılır mı?

ben sizi anlayamadım pek ,herkes genel olarak aynı şekilde fikir belirtmiş ve gayet açık şekilde belitmiş,iyi niyetli olmadığını söylemiş herkes ve evet bu içinde aldatma barındırabilir demek,şahsen açık açık yazmak yerine bu yolla ifade etmeyi tercih ediyorum ,aldatmadan ne anlıyorsanız sorduğunuz sorunun cevabını da bulabilirsiniz.

seks var mıdır bilmiyorum ama olabilir en kısa zamanda belki de baksanıza kadıncağız memnun değil özel şeylerinden(!) şikayeti var ki dert yanıyor iş arkadaşına

aynı işyerinde çalışıyorlar gün boyu birbirlerini görüyorlar bir de eve gelince msn de mi konuşuyorlar

kadın neden özel durumlarını erkeğe anlatıyor ki çok mu zor durumda ya da memnun mu değil özel şeylerinden(!) ki erkekten yardım mı istiyor (!):jeyyar::nazar:

bu işin sonu kötü besbelli en başından

SELAM ARKADASLAR;
BU PLATFORMU COK SEVIYORUM HERKES O KADAR IYI NIYETLIKI...:1hug: IYIKI VARSINIZ DOSTLAR;a.s.

KONUMUZ ŞU: EVLİ BİR KADIN VE EVLİ BİR ERKEK NE KADAR SAMIMI OLABILIR?
BU SAMIMIYET SONUNDA BU EVLI KADIN OZEL HAYATINA KADAR HERSEYINI BU EVLI ADAMLA PAYLASMISSA KEZA EVLI ERKEKTE ONUNLA BU SAMIMIYETIN DERECESI NE OLABILIR ?
USTELIK PAYLAŞIM ORTAMI MSN E KADAR TAŞMIŞ VE BU INSANLAR YAKLASIK 7-8 AYDIR TANISIYOR VE AYNI IS ORTAMINDA CALISIYORLAR ISE,

SIZCE BU HIKAYENIN SONU NE OLUR ?

SIZI SEVIYORUM

İyi hoşta şu mevzuyu benim bir erkek arkadaşım var oda bende evliyiz samimiyetimiz hat seviyede sonucu ne olur veya doğrumudur yanlışmıdır desen anlarımda ( veya değer verdiğin bir arkadaşının durumudur herneyse ) toplumsal anket yapıp sonuçlarına göre herkes ayağını denk mi alacak bir şey anlayamadım bu soru tarzından açıkçası yoksa toplumsal yaraya ayak basalım laf olsun beri gelsin mi?

Kısaca demek istediğim lafı dallandırıp budaklandırmadan anlatmak varken bu kadar dolambaçlı anlatımın sonucunda burada ifade edilenlerin ne anlamı olacak onu merak ediyorum açıkçası.

ne kadar kötü bi durum birinin kocasını biri de karısı bi yanda dururken onlar msne girip konuşuyolar
üstelik iş yerinde de tüm gün beraberler
eve gelince de msn
çok mu özlüyolar birbirlerini
bunun dostlukla alaksı olmaz
birbirlerine doyamayan 2 insan bence bunlar

bence de msn e kadar taşınması boyutunun çok ileride olduğunu gösterir arkadaşlıktan çıkıyor ya da çıkmış gibi olumlu bir durum değil..

bütün kadınsı duygularımla yazıyorum. samimiyetinde bir derecesi var. ne demek evli bir kadın evli bir erkeğe bütün özel hayatını anlatsın. şahsen ,anlatamam. kız arkadaşlarıma bile oluyor herşeyimi anlatamıyorken evli bir adama asla.. onlarda aşmışlar bence. ne o msn da görüşmeler falan.birde cam açsın bari... o evli adamın eşi bunu bilse ne kadar rahatsız olurdu. yada evli kadının kocası..yok bu kadar samimiyet bana ters... ben bekarken bile evli bir erkekle bu derece samimi olmam,olamam...

aynen her hafıne katılıyorum...bu tarz ınsanlar ...düşünce yetegenı kaybetıyor yada otokontrolunumu anlamıyorum....:mymeka:

Yorumlarınızı beklıyorum butun kadınsı duygularınızla yazın lutfen

kadınsı duygular derken..:1closedeyes:
sız de aynı duygularla dusunmuyor musunuz yoksa..:nazar:
nedense burnuma kotu kokular gelıyor..benneyaptımki
umarım yanılıyorumdur..şakkıdı

Kadınsı duygularımı eklemeden edemeyeceğim.:1ninca:

Olayın faili meçhul kahramanına ithafen;

Sayın x delikanlı gibi çıkıp kocanızın karşısına ben elin adamı ile oturup yatak odama varana kadar tüm hususları enine boyuna konuşuyorum diyebildiysen haşaa çok delikanlısın derim ama kalkıpta samimiyet sınırını alt üst edipte eşinden saklıyorsan herifin koynuna girmene gerek yok bal gibi aldatıyorsun kocanı.

konuya gelınce..:1closedeyes:
sonu cok net bellı degıl mı ılıskının en basından..:nazar:
samımıyetsız buyuk ıhtımalle de yalanların ve baskalarının belkı de goz yaslarının uzerıne ınsa edılmeye calısılan hangı ılıskının sonunda ask kazanmıs kı..
hos zaten ıcınde ask barındıgını da sanmıyorum yaa..delikafadulden
Allah akıl fıkır versın demekten baska bır yardımım olabılemıyecek malesef..şakkıdı

pilli bebeğin pili bitti galiba:)
soruları cevapsız bırakmış

sonu ne olabilir ki.....
hüsran acı göz yaşı
ateşle barut yanyana durmaz
hele ki iki tarafta evliyse....
iş ortamındaki arkadaşlık bir yere kadar olmalı.msn yazışmaları sır paylaşmalar....
bunların eşlerine yazık.....

neden boyle bi konu acma geregi duydun. once onu bi açıkla istersen. tabiki yanlış bişey .

Sizce seks varmıdır? Olabılır mı?

Seks olsa ne olur ki aldatmak sadece yatmak değil benceşutarafagitti
Zaten muhabbet o duruma kadar geldiyse özel şeyler paylaşılıyor ve msn de görüşülüyorsa zaten aldatma durumuna bişekilde adım atılmışmirmirmirmir
Bence aklını ve kalbni kaptırmak yatmakdan daha kötü bir durum:nazar:
Yatarsın kalkarsın belki zevk içindi dersin vazgeçersinde kalbini ve aklını kaptırdıysan çok zor vazgeçmek :kızgın: Asıl aldatma durumu buşutarafagitti
Ben evli birisi olarak evli bir erkekle herşeyimi paylaşacak kadar samimi olmazdım doğrusuşutarafagitti

X