Evli bir kadın evli bir erkek

Hmm sen aralarında seksü durumlar var mı yok mu onu çözmeye çalışıyorsun anlaşıldı:)))))))

ya ahlaksız insanlarlarsa neden bu kadar ilgileniyosun bırak kendi hayatlarını yaşasınlar sanane ben sevdiğim insanları düşünürümm ahlaksız olarak gördüğüm insanların yaşamları beniilgilendirmez

kızlar bende sizin gibi düşünüyorum anlaşıldı ikincimsj da seks olurmu ? sanane ya seks mi olur aşk mı olur nden soruyosun meyinlimisin....

Allah bildiği gibi yapsın onları
çok üzüntüler yaşanacağı kesin
bencil ahlaksız insanlar
nefret ediyorum bölelerinden

sen bu durumda olayın neresindesin onu anlamadım?
eğer olayın seninle ilgisi yoksa bu kadar merak etmene gerek yok bence, ne yaparlarsa yapsınlar.

ahlaksız dediğiniz insanlarla neden görüşüyorsunuz ki?

ya da onların arasındaki muhabbeti neden dinliyorsunuz ki?

sanırım bu olanları size o erkek anlattı

kadının anlatmış olabileceğini sanmıyorum ben.

Sen onlari yakindan tanidigin halde hakklarinda ahlaksiz diye konusabiliryorsan, bizimde burda alkis tutacak veya cok normal bir olay diyecegimizimi sandin arkadasim:nazar:

Her toplumun belirli ahlak kurallari vardir ve bu toplumda yasadigin sürece o kurallara bir sekilde uymak gerek!
Nehirin akisina degilde tersine yüzersen karsina cikan zorluklarada katlanacaksin...ayni bu iki insanin ilerde basina gelecekler gibi...fisfisfis

Evli bir kadin hicbir erkekle konusmicak yada evli erkek baska bir kadinla konusmicak diye birsey yok lakin hersey dozunda ve yerinde olmali! :kahve:

Aldatma yoksada oluşur. Kimse bana arkadaşlar mavalını okumasın Allah aşkına. Buna kim inanır?
Kadir İnanırdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Ayy iğrencim.:bbo:

Sevgılı arkadaslar bu ıkı ınsan benım cok yakından tanıdıgım ahlaksız dıyebılecegım ınsanlar onu belırteyım.

ahlaksız dıye tabır edıyorsunuz hemen arkasından da cok yakın oldugunuzu..:1closedeyes:
uzak durun o halde..:nazar:

pilli__bebek kullanıcısından alıntı
Sevgılı arkadaslar bu ıkı ınsan benım cok yakından tanıdıgım ahlaksız dıyebılecegım ınsanlar onu belırteyım.

pardon belirtmişsinn:))))

Ya benım anlamadığım olayın bu seks boyutu seni niye ilgilendiriyorki herkes yorumlarını gayet iyi yapmış......

işin içine seks de girdiğine göre o işyerinde herşey ulu orta konuşuluyo demekki lafım sana değil ama iğrenç bi olay bu ıyykkkk

Ben bu olayda neredeyım dıye merak edıyordunuz. Soyluyorum: O ahlaksız erkek benım kocam o ahlaksız kadının adını bıle anmak ıstemıyorum ve benım neler yasadıgımı az bucuk anlamıssınızdır dostlarım

Ben bu olayda neredeyım dıye merak edıyordunuz. Soyluyorum: O ahlaksız erkek benım kocam o ahlaksız kadının adını bıle anmak ıstemıyorum ve benım neler yasadıgımı az bucuk anlamıssınızdır dostlarım

eşiniz sizin bunu bildiğinizi biliyormu yada bu konuyla ilgili hiç konuştunuzmu onunla? Allah yardımcınız olsun ne diyim

X