Evlilik ilişki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana neden cvp vermiyosunuz? Yeni evliyim ben de
Çünkü buraya yeni üye oldum ve sadece KADIN üyelerle birşeyler paylaşalım konuşalım istedim ama herkes bi saldırı pozisyonuna geçti nedense ve yine anladım KADININ DÜŞMANI YİNE KADINMIŞ :)

1.soruda sınıfta kaldınız efenim daha çok okumanızdan ziyade 40 fırın ekmek yemeniz lazım Niloya tatlı rüyalar diler ba bayyy
Peki niloya hanım sizinde bu kadar araştırıp okumanızın nedeni sorunlu bir evlilik nedeni olsa gerek ve çok bilmişliğinizi kibirlenerek göstermek içinde benim buraya yazmamı beklemiş gibisiniz size kendi kadim bilgilerinizle hayatınızda başarılar diliyorum :)

Peki niloya hanım sizinde bu kadar araştırıp okumanızın nedeni sorunlu bir evlilik nedeni olsa gerek ve çok bilmişliğinizi kibirlenerek göstermek içinde benim buraya yazmamı beklemiş gibisiniz size kendi kadim bilgilerinizle hayatınızda başarılar diliyorum :)
Kimin evliliğinde pürüzler olmaz ki olmuyor diyen yalan söyler bundan ziyade ben araştırıp okumayı seven biriyim valla biraz fazla bilmişim kusura bakma 🤭

E tamam kAdinim ben de
Çok fazla bilge varmış burada oysaki herkesin tecrübeleri farklıdır yardımcı olmak paylaşmak dinlemek yerine çok bilmişlik görüyorum sadece o yüzden bu site tamamıyla hayal kırıklığı oldu benim için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X