Evlilik ilişki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kamasutra ne kız
Daha kamasutra bilmiyorsun öğrenecek şeyim yok diyorsun 😅
Konu sahibi, ben senden daha deneyimliyim ablacım, hem birkaç çeşit millet,sünnetli sünnetsiz portföyüm de iyi. Sen aklına takılan bir şey varsa sor ben yardımcı olayım 😂😂😂 tek eşle bir yıllık evlilikle kime ne yardımcı olacan?

Çok fazla bilge varmış burada oysaki herkesin tecrübeleri farklıdır yardımcı olmak paylaşmak dinlemek yerine çok bilmişlik görüyorum sadece o yüzden bu site tamamıyla hayal kırıklığı oldu benim için
Tamam siz söyleyin bir şeyler tecrübelerinizi yazın dinliyorum gerçekten seve seve dinlerim bir insanın herkesten öğreneceği mutlaka bir şey vardır bizim sormamıza gerek yok

Daha kamasutra bilmiyorsun öğrenecek şeyim yok diyorsun 😅
Konu sahibi, ben senden daha deneyimliyim ablacım, hem birkaç çeşit millet,sünnetli sünnetsiz portföyüm de iyi. Sen aklına takılan bir şey varsa sor ben yardımcı olayım 😂😂😂 tek eşle bir yıllık evlilikle kime ne yardımcı olacan?
Evet bu kelimeyi ilk defa duydum öğrenecek şeyim yok demedim ki onu nereden çıkardın öğrenecek şeyim olmadığını düşünsem sürekli kitap okumam herhalde

Konu sahibinin bu konudan önce 4 mesajı var. 4unde de bana yaz diyor insanlara. Cinsel terapi sorana bile bana yaz yardimci olayım demiş 😅
Canım ilk evlendiğimde bendede aynı sorunlar vardı ama bir kaç araştırma ve uygulama sonrası düzeldi şuan herşey çok iyi istersen yardımcı olabilirim yaz bana
Canım yeni evlendim ve senin gibi düşüncelerim vardı benimde istersen özelden yaz konuşalım yardımcı olacağımı düşünüyorum
Yardımcı olabilirim size özelden yazarsanız
Aynı sorunu yaşadım ama yendim bu durumu özelden yazarsanız belki yardımcı olabilirim
sapik mi ne

Konu sahibinin bu konudan önce 4 mesajı var. 4unde de bana yaz diyor insanlara. Cinsel terapi sorana bile bana yaz yardimci olayım demiş 😅

sapik mi ne
Ne kadar da hayırsever bir insan. Kaldı mı böyle insanlara karşılıksız yardım eden temiz kalpli insanlar 😔 Bu hayırseverliği için arkadaşın özel mesaj kutusu çılgınlar gibi nudelarla dolmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X