Evliyim ama başkasını seviyorum

Kadının kocasıyla konuştuğun yetmiyor çocuklarını da alıp güzel yuva kuracaksınız yani öyle mi?
Hayale bak maşallah.
Hiçte utanmıyorsunuz şu hayali kurarken.
Adam yorgun falan değil karısını, çocuklarını bırakmak istemiyor, sizinle de konuşmuş ama bakmış fazlasını isteyeceksiniz uzaklaşmış. Bu kadar basit mesele. Siz boş hayaller kurmaya devam edin.
Ayneeen size katılıyorum. Allah akıl fikir versin insanlara

Merhaba, nasıl anlatsam bilmiyorum ama yanlış kişi ile evliyim. Ve yanlış kişi ile evli başka birini çok seviyorum. O da beni seviyor biliyorum. Ama onun da 2 çocuğu benm de 2 çocuğum var. 4 çocuklu güzel bir yuva hayali çok kurdum. 4 cennet çıkarabilecek gücü gördüm kendimde.. elimden tutsaydı eğer.. o kadar yorgun ki evlendiği kişi kendisini oyle yormuş ki adım atacak takati kalmamış.. onun evliliği resmen bitmiş durumda ama imam nikahlı olarak aynı evde yaşıyorlar.. bense resmen evliyim ama bir evlilik hayatı yaşamıyorum.. sevmiyorum deyince kişisel duygum diye düşünmeyin lütfen.. ev evlilik yuva eş çocuk benm hayatımın tek odak noktası bu duruma gelene kadar o kadar yoruldum yıprandım ve tükendim ki anlatsam sayfalar yetmez.. velhasıl 4 cocukla kalpleri birbirine uyumlu iki insan hayatını birleştirebilir mi sizce ? Onun tükenmişlik sendromu bitse. El ele versek.. şuan görüşmüyoruz. Birbirimize zaman verdik ikimizin de içine sinmiyor seviyeli bir sohbet bile olsa Allahını razı olmayacağı şeyleri yapmaz konuşmayız.. ama kalbimde onunla yanımda başkası ile yaşlanmak ta kendime yapacağım bir haksızlık olmaz mı ? Onun da içinde bulunduğu kendisini çürüten halden kurtulması gerek :KK43: ikimizin de birbirine her anlamda çok ihtiyacı var..
Allah'ım ne okudum ben?Ya siz nasıl kafalar yaşıyorsunuz?Dört çocuklu cennetmiş,ne saçmalıyorsun Allah aşkına ya😡.

Kadının kocasıyla konuştuğun yetmiyor çocuklarını da alıp güzel yuva kuracaksınız yani öyle mi?
Hayale bak maşallah.
Hiçte utanmıyorsunuz şu hayali kurarken.
Adam yorgun falan değil karısını, çocuklarını bırakmak istemiyor, sizinle de konuşmuş ama bakmış fazlasını isteyeceksiniz uzaklaşmış. Bu kadar basit mesele. Siz boş hayaller kurmaya devam ediyor

Madem yanlış kişi sevmiyorsaniz niye evlendiniz ve ne diye 2çocuk yaptiniz?🙄
Ben sevmiyorum eşimi oda sevmiyor böyle süsleyerek olayi masum gösteremezsiniz.
Ne yapiyorsaniz boşanıp yapın eşlerinize böyle haksızlık yapmayın.
Ve siz ikiniz birleşseniz bile ilişkinizde ben mutlu son göremiyorum sizin iki çocuk onunda iki çocuk illa bir sorun çıkıcak.
Böyle mesajlar okumak için yazdım belki de.. teşekkür ederim yanitlama zahmetinde bulunan herkese.. ama emin olun hikayenin en çirkin kısmını yazdım. Eşlerimizin yaptığı haksızlıkları yazmaya ne takatim var ne yüreğim. Az söyleyeyim çok anlayın..

Böyle mesajlar okumak için yazdım belki de.. teşekkür ederim yanitlama zahmetinde bulunan herkese.. ama emin olun hikayenin en çirkin kısmını yazdım. Eşlerimizin yaptığı haksızlıkları yazmaya ne takatim var ne yüreğim. Az söyleyeyim çok anlayın..
Bosanin o zaman.
Karşı taraftan tam bir adım görmeden boşanamiyorsunuz değil mi?
Bir dalı tutmadan diğer dalı bırakmayın aman sakın.
Kocanız için bir şeyler diyebilirsiniz ama karşıdaki kadın icin laf edemezsiniz çünkü kendisini aldatan kocası dışında ne biliyorsunuz? Aa tabi bu kişinin yakin çevreden olma ihtimalini atlamayalım.
Ne takat ne yürek varmış. Başkasıyla konuşmaya takat var ama maşallah. Sevsinler mağdur edebiyatınizi.

Son düzenleme:
Ablacım gidiyorsunuz adliyeye veriyorsunuz dilekçeleri boşanıyorsunuz kimse sizi zorla evli tutmuyor öyle mutsuzum böyle haksızlık gördüm neler çektim yinede evliyim neden? Hani şu ben bu evlilik için nelere göğüs gerdim kafası mı saflıktan başka bişey değil bu kusura bakmayın şimdide bulmuşsunuz kendiniz gibi birini kadın onu yıpratmışmış e ayrılsaymış kendine saygısı varsa yıprattırtmasaymış. Şimdi birini bulunca boşanma düşüncesi girmiş aklınıza yalnız kalmaktan bu kadar mı korkuyordunuz da adam yokken boşanmadınız?

Bosanin o zaman.
Karşı taraftan tam bir adım görmeden boşanamiyorsunuz değil mi?
Bir dalı tutmadan diğer dalı bırakmayın aman sakın.
Kocanız için bir şeyler diyebilirsiniz ama karşıdaki kadın icin laf edemezsiniz çünkü kendisini aldatan kocası dışında ne biliyorsunuz. Aa tabu bu kişinin uakim çevreden olma ihtimalini atlamayalım.
Ne takat ne yürek varmış. Başkasıyla konuşmaya takat var ama maşallah. Sevsinler mağdur edebiyatınizi.
Yakın çevrem değil merak buyurmayin. Karşı tarafın eşini tanımıyorum. Sadece yaptıklarına bir ton delil var boşandilar dedim ya evrakları bir şekilde gördüm. Bakınız öyle haklısınız ki bende sizin gibi yorum yapardım eminim. Ama hayat öyle bisey ki yapmam dediklerinizi yaparken bulduruyor sizi.. boşanin o zamn boşanmak için o kadar uğraştım ki... tutunacak bir dal değil aradığım. Benim eşim onu sevmediğimi bilmesine rağmen sırf para kazandığım için bırakmıyor beni. Dava açtım kendime ev tuttum aileme anlattım. (Babama) çocuklar hatrina şans ver diyenler yok mu sanıyorsunuz. Hayatı yaşayanla izleyen arasında fark vardır. Ben ondan uzaklaştıkça o kendi bildiğini yapıp esir hayatıma devam etmemle mutlu olan biri. 8 yıldır evliyim. Özel de ve kamu da çalıştım. 8 yıldır sürekli onun borcunu ödüyorum. 8 yıldır kendime hiç bir yatırım yapamadım. Gençliğimin en güzel yıllarını soldurmakla uğraştı hep. Ne bana ne çocuklarına kalabileceği minimum Bi özelliği yok.. inanın saymakla bitmez.. sadece acımasız yorumlarınızı sizden çok ben yapıyorum kendime.. fakat annem yok gidecek tek kapım yok. Kendime tuttuğum evi açtığım davayı kapatanlar var. Sanmayın ki bilinçsiz biriyim. Çocuklarıma vakit ayırmıyorum. Hayatımın bütünü onlar. Farkındayım ama bunca sevgisizliğin içinde bir ışık görmek yol şaşırtabiliyor. Dua edipte isteyemedim hiç. İçimi dökmek.istedim kendime acımadan. Sizler de hiç yaşamayın inşallah akılla kalbin arasında kalmayı.

He kadının çocuklarını da alıyorsunuz kararı verdiniz yani 😂😂 afedersiniz n*h boşanır adam, tükenmiş de adım atacak hali kalmamış da bilmem ne 😂 sizinle oynaşır ama yuvasını yıkmaz nokta.

Tükenmişim yorulmuşum diyerek seni kandırıyor bacım . Karısından boşanmak istemiyor bu yüzden seni de böyle oyalıyor . Kendi karısına çocuklarına ihanet eden biri sana etmeyecek mi ? İnsandır hata yapar tabii , sen kendi hayatındaki boşluklardan dolayı kaymış olabilirisn bu adama. Bu çözüm değil . Kendine çocuklarına odaklan. Kendinde ne eksik var ? Neye ihtiyacı var ruhunun ve bedeninin? Bu hayata ne katkı sunmak istyorsun? Bunları düşün . Amacını bulursan adamdan da vazgeçeceksin. Bu zina oluyor maalesef vebali günahı büyük . Çocukların ilerde senin bu hikayeni öğrenirse de iyi olmayacak . Allahtan sana yardım etmesini o adamdan kurtulmanı
He kadının çocuklarını da alıyorsunuz kararı verdiniz yani 😂😂 afedersiniz n*h boşanır adam, tükenmiş de adım atacak hali kalmamış da bilmem ne 😂 sizinle oynaşır ama yuvasını yıkmaz nokta.

Komik görüyorsunuz kendi pencerenizde haklısınız üstelik. Onlar resmen boşandı ve çocuklar babada. Kadın çocukları istemedigine dair yazı yazdı imzaladı. Sıradan şeyler değil ben kendimce toparlamak istedim onu da. Ama kendim dağıldım. Velhasıl kelam sizden daha fazla acımasızım kendime bir tek bundan eminim. İnsan oğlu yapmam der yaparken bulur kendini. Bunu tecrübe ettim inanin

Tükenmişim yorulmuşum diyerek seni kandırıyor bacım . Karısından boşanmak istemiyor bu yüzden seni de böyle oyalıyor . Kendi karısına çocuklarına ihanet eden biri sana etmeyecek mi ? İnsandır hata yapar tabii , sen kendi hayatındaki boşluklardan dolayı kaymış olabilirisn bu adama. Bu çözüm değil . Kendine çocuklarına odaklan. Kendinde ne eksik var ? Neye ihtiyacı var ruhunun ve bedeninin? Bu hayata ne katkı sunmak istyorsun? Bunları düşün . Amacını bulursan adamdan da vazgeçeceksin. Bu zina oluyor maalesef vebali günahı büyük . Çocukların ilerde senin bu hikayeni öğrenirse de iyi olmayacak . Allahtan sana yardım etmesini o adamdan kurtulmanı dilerm .
Kendim bile kendime acımadan yazarken bunu siz merhametle yaklaşmişsiniz. Teşekkür ederim.

Komik görüyorsunuz kendi pencerenizde haklısınız üstelik. Onlar resmen boşandı ve çocuklar babada. Kadın çocukları istemedigine dair yazı yazdı imzaladı. Sıradan şeyler değil ben kendimce toparlamak istedim onu da. Ama kendim dağıldım. Velhasıl kelam sizden daha fazla acımasızım kendime bir tek bundan eminim. İnsan oğlu yapmam der yaparken bulur kendini. Bunu tecrübe ettim inanin
Kadın hepsini salmış gitmiş ama sizinki bırakmıyor, halen dibinde. Bu bişey ifade etmiyor mu size? Siz bi bakın adamın sizin toparlamanıza ihtiyacı var mı? Siz kendi hayatınızı kurtardınız da elin herifinin hayatı kusur kaldıydı. Merak etmeyin onun işi tıkırında. Sırf kadın gider koca bulur diye başını bekliyor siz pudra renkli şeker bulutundan rüyalar dalarken.

Yakın çevrem değil merak buyurmayin. Karşı tarafın eşini tanımıyorum. Sadece yaptıklarına bir ton delil var boşandilar dedim ya evrakları bir şekilde gördüm. Bakınız öyle haklısınız ki bende sizin gibi yorum yapardım eminim. Ama hayat öyle bisey ki yapmam dediklerinizi yaparken bulduruyor sizi.. boşanin o zamn boşanmak için o kadar uğraştım ki... tutunacak bir dal değil aradığım. Benim eşim onu sevmediğimi bilmesine rağmen sırf para kazandığım için bırakmıyor beni. Dava açtım kendime ev tuttum aileme anlattım. (Babama) çocuklar hatrina şans ver diyenler yok mu sanıyorsunuz. Hayatı yaşayanla izleyen arasında fark vardır. Ben ondan uzaklaştıkça o kendi bildiğini yapıp esir hayatıma devam etmemle mutlu olan biri. 8 yıldır evliyim. Özel de ve kamu da çalıştım. 8 yıldır sürekli onun borcunu ödüyorum. 8 yıldır kendime hiç bir yatırım yapamadım. Gençliğimin en güzel yıllarını soldurmakla uğraştı hep. Ne bana ne çocuklarına kalabileceği minimum Bi özelliği yok.. inanın saymakla bitmez.. sadece acımasız yorumlarınızı sizden çok ben yapıyorum kendime.. fakat annem yok gidecek tek kapım yok. Kendime tuttuğum evi açtığım davayı kapatanlar var. Sanmayın ki bilinçsiz biriyim. Çocuklarıma vakit ayırmıyorum. Hayatımın bütünü onlar. Farkındayım ama bunca sevgisizliğin içinde bir ışık görmek yol şaşırtabiliyor. Dua edipte isteyemedim hiç. İçimi dökmek.istedim kendime acımadan. Sizler de hiç yaşamayın inşallah akılla kalbin arasında kalmayı.
Ev tutup, dava açıyorsunuz ama barış diyenlerden ötürü barışıyorsunuz. Tuttuğunuz evi, açtığınız davayı kim kapatıyor?
Eşiniz zorbaysa, zorla aynı evde yaşıyorsaniz, bu kısmı anlayamıyorum ama neyse, nasıl başka birisiyle görüşecek cesareti gösteriyorsunuz? Konuda görüştüğünüz kişiden cesaret bulamadığınız anlaşılıyor. Ondan cesaret alsaydınız nasıl boşanacaktiniz?
Kadın kötü şeyler de yapms, çocukları da babaya bırakmış neden imam nikahlı aynı evde duruyorlar? Koca yürekli biri olduğu içindir kesin.

"Seviyeli sohbet bile olsa, Allah'ın razı olmadığı şeyleri yapmaz, konuşmayız."

Bu cümle beni çok sinirlendirdi.
Evli 2 çocuk sahibi olarak başkasını sevdiğinizi söyleyip, onunla görüşmenizden Allah razı yani..
Sohbet seviyesizleşirse razı olmaz diye edepli konuşuyorsunuz öyle mi..

Kalbinde başkası varken yanındakiyle yaşlanmak sana değil o yanındaki eşine ve çocuklarına haksızlık olur asıl..

Merhaba, nasıl anlatsam bilmiyorum ama yanlış kişi ile evliyim. Ve yanlış kişi ile evli başka birini çok seviyorum. O da beni seviyor biliyorum. Ama onun da 2 çocuğu benm de 2 çocuğum var. 4 çocuklu güzel bir yuva hayali çok kurdum. 4 cennet çıkarabilecek gücü gördüm kendimde.. elimden tutsaydı eğer.. o kadar yorgun ki evlendiği kişi kendisini oyle yormuş ki adım atacak takati kalmamış.. onun evliliği resmen bitmiş durumda ama imam nikahlı olarak aynı evde yaşıyorlar.. bense resmen evliyim ama bir evlilik hayatı yaşamıyorum.. sevmiyorum deyince kişisel duygum diye düşünmeyin lütfen.. ev evlilik yuva eş çocuk benm hayatımın tek odak noktası bu duruma gelene kadar o kadar yoruldum yıprandım ve tükendim ki anlatsam sayfalar yetmez.. velhasıl 4 cocukla kalpleri birbirine uyumlu iki insan hayatını birleştirebilir mi sizce ? Onun tükenmişlik sendromu bitse. El ele versek.. şuan görüşmüyoruz. Birbirimize zaman verdik ikimizin de içine sinmiyor seviyeli bir sohbet bile olsa Allahını razı olmayacağı şeyleri yapmaz konuşmayız.. ama kalbimde onunla yanımda başkası ile yaşlanmak ta kendime yapacağım bir haksızlık olmaz mı ? Onun da içinde bulunduğu kendisini çürüten halden kurtulması gerek :KK43: ikimizin de birbirine her anlamda çok ihtiyacı var..
Hmmm yanlış kişi ile evlisiniz
hmmm sevdiğiniz kişi de yanlış kişi ile evli
ama ne tesadüf ikinizin de demekki yanlışlıkla ikişer tane evladınız varmış bu anlatıma çok güzel bişey yazmak isterdim de geteksiz bir konu için ban yemek istemiyorum Allah sizi islah etsin sadece bu kadar diyebilirim......

"Seviyeli sohbet bile olsa, Allah'ın razı olmadığı şeyleri yapmaz, konuşmayız."

Bu cümle beni çok sinirlendirdi.
Evli 2 çocuk sahibi olarak başkasını sevdiğinizi söyleyip, onunla görüşmenizden Allah razı yani..
Sohbet seviyesizleşirse razı olmaz diye edepli konuşuyorsunuz öyle mi..

Kalbinde başkası varken yanındakiyle yaşlanmak sana değil o yanındaki eşine ve çocuklarına haksızlık olur asıl..
Her şeyi kendilerine gore ayarliyor bu kesim. Sasirmadim:)

S sevendeli adam bekar olsa, şimdi bugün boşansa muhtemelen sizi de hayatından çıkarır. anlattığı gibi kötü bir evliliği bile olmayabilir, inanmayın, evlerine girip evliliklerini mi incelediniz? sizi de muhtemelen mükemmel hayat vaatleriyle kandırmıştır, inanmayın. acilen bitirip uzaklaşın kendisinden. eşinizi sevmiyorsanız, olmuyorsa tabii boşanın ama böyle boktan bir adam için sakın böyle bir şey yapmayın.

sevgi, aşk, geleceği güzel hayal edip planlamak maalesef yapılan şeyin yanlış olduğunu değiştirmiyor. önce yanlıştan uzaklaşın.

İkiniz de bencilsiniz !
Allahın razı olmayacağı herşeyi yapmışsınınız
Kul hakkı is loading ❗❗❗

Eşler kötü bile olsa boşanmadan böyle beraberlik kurmak yanlış.Boşanın sonra hayatınıza kimi isterseniz alın.
Başka erkegin karısını kötülemesinede ben inanmazdım gözle görmedigim sürece.Belki ailesiyle mutludur sizinlede gönul eglendiriyodur oda ola bilir.Ayrılmak için bin bir tûrlu bahane uydurmaz.

X