Evliyim ama başkasını seviyorum

Böyle mesajlar okumak için yazdım belki de.. teşekkür ederim yanitlama zahmetinde bulunan herkese.. ama emin olun hikayenin en çirkin kısmını yazdım. Eşlerimizin yaptığı haksızlıkları yazmaya ne takatim var ne yüreğim. Az söyleyeyim çok anlayın..
Anlatacaklarını kimse anlamaz anlamak istemez mutsuzdun madem neden iki çocuk getirdin dünya ya onların suçu ne yani....

Merhaba, nasıl anlatsam bilmiyorum ama yanlış kişi ile evliyim. Ve yanlış kişi ile evli başka birini çok seviyorum. O da beni seviyor biliyorum. Ama onun da 2 çocuğu benm de 2 çocuğum var. 4 çocuklu güzel bir yuva hayali çok kurdum. 4 cennet çıkarabilecek gücü gördüm kendimde.. elimden tutsaydı eğer.. o kadar yorgun ki evlendiği kişi kendisini oyle yormuş ki adım atacak takati kalmamış.. onun evliliği resmen bitmiş durumda ama imam nikahlı olarak aynı evde yaşıyorlar.. bense resmen evliyim ama bir evlilik hayatı yaşamıyorum.. sevmiyorum deyince kişisel duygum diye düşünmeyin lütfen.. ev evlilik yuva eş çocuk benm hayatımın tek odak noktası bu duruma gelene kadar o kadar yoruldum yıprandım ve tükendim ki anlatsam sayfalar yetmez.. velhasıl 4 cocukla kalpleri birbirine uyumlu iki insan hayatını birleştirebilir mi sizce ? Onun tükenmişlik sendromu bitse. El ele versek.. şuan görüşmüyoruz. Birbirimize zaman verdik ikimizin de içine sinmiyor seviyeli bir sohbet bile olsa Allahını razı olmayacağı şeyleri yapmaz konuşmayız.. ama kalbimde onunla yanımda başkası ile yaşlanmak ta kendime yapacağım bir haksızlık olmaz mı ? Onun da içinde bulunduğu kendisini çürüten halden kurtulması gerek :KK43: ikimizin de birbirine her anlamda çok ihtiyacı var..
Kocanı aldatiyorsun dramatize etme olayı. Yok yorgunmus da cennetmis de hadi ordan ! Velayeti aldın da 4 çocuklu ev kurdun. Adam çocuklarının anasına nikah kiymamis senin gibi kocasını aldatana mi nikah kiyacak ? Ha o da çok şerefsiz gerçi birbirinizi bulmuşsunuz. İki karaktersiz cehennem yuvanizi kurarsınız. Masum çocuklardan da çekin elinizi.

Allah Islah etsin , Akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor şu an aklıma.
Toplum olarak ahlaki değerlerimiz bu kadar mı bozuldu , çirkinleşti anlamak mümkün değil.
Herşeyi bir kenarı bıraktım ; O masum 4 çocuğun günahı nedir ?
Bunun cevabını maalesef hiç kimse sonsuza kadar veremeyecek.
Yazıklar Olsun ... :kusmuk:

4 çocuk sizin için mutlu yuva adam için gır gır şamata olur. Annelik hissi mi var erkekle de. Ne belli çocuklarınızı benimseyeceği kendi çocuklarına bile çok bağlı olduğu meçhul. Kadının da sizin 6 kişilik yuva hayaliniz için çocuklarını vericeğinden eminsiniz yani. Böyle hiç bir bok düşünmeden hayallerle terkedin de sonra terkettiğiniz hayatı ararsınız. Biraz düşünün taşının adımlarınızı planlarınızı sıralayın da 2nci erkek bi sonraya kalsın.

Kadınla boşanmış ama beraber yaşıyorlar siz de kek gibi yiyin saftirik misiniz acaba belli ki adamın o kadına ciddi zaafı var 😀 sizi de götürmek için arada palavra sıksın. Kendi hayal dünyanızda yaşayın.
Artık eşi bile değil kadından vazgeçemiyor demek ki zaafı baya büyük

X