Evliyken aldatan erkek tavirlari

Kızlar merhaba evliyken aldatan erkekler ne tür davranis sergiler ??Niye sordun demeyin inanki şüpheleri gidermeye çalışıyorum kafamdaki.Varsa yaşayan arkadaşınız veya kendiniz örnek verir misiniz
Kafanızdaki şüpheleri gidermek istemenize hak veriyorum ama çok geç kalınmış bu saatten sonra zihniniz sizi yanıltabilir aldatma sayılmayacak çoğu şeyi sinirle bu şekilde yorumlayabilirsiniz benim size tavsiyem size herhangi bir artısı olmayacak şeyleri düşünmeyin zaten boşanıyorsunuz bu sorunun cevabı evet bile olsa kanıtlanabilir bir durumda değilseniz aynı evde aynı ortamda telefonuna pcsine ulaşabilir yerde değilseniz bu bilgi sadece sizi üzer salın

Telefonu kıymetlisi olur....dış görünüşüne önem vermeye başlar....seni fiziksel olarak daha çok elestrir...daha çok yalnız kalmayi tercih eder...yatak odasında sen yokmussun gibi davranır ..hatta teklif etmez......bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gezer.
Kıaaz hani bunlar belli etmemek için daha da ilgili davranıyodu çiçek filan alıyodu

telefonu saklar hal ve hareketlerinde değişiklik olur bir havalara girer extra bakım koku falan değişir ve bakışlarından anlarsın uzaklaştığını birlikte olmak istemez öpmek bile istemez

Kızlar merhaba evliyken aldatan erkekler ne tür davranis sergiler ??Niye sordun demeyin inanki şüpheleri gidermeye çalışıyorum kafamdaki.Varsa yaşayan arkadaşınız veya kendiniz örnek verir misiniz
Duygusal birşeyler varsa öyle uzuuun uzuuuun dalıp gider,kıyafetleri hoşlandığı kişinin tarzına benzemeye başlar,tarzını değistirir yani,genel bir mutsuzluk hali olur,sizi kıskanmaz,ince düşünmemeye başlar,sahte hesap açar instgrmdan fln vs uzar gider,fizikselse sizinle mesafeli olmaya başlar,telefonunu saklar,daha bakımlı temiz olur vs. Ama ikisindede özel hayatınızda sizden uzaklaşır,ikisinide tecrübe ettim onayladım😂

Bazısı çok çok iyi davranmaya başlıyor, evdeki bir şey anlamasin diye bazıları da zebaniye dönüşüyor. Genel olarak telefonlar saklanır hep bi telaş halinde olurlar. Hiç adını duymadigin erkek arkadaşlar aramaya başlar buluşmalar planlanır. Halisahaya gitmeyen adam gitmeye başlar. Pacoz adam temiz olmaya başlar vs vs fark edilir ya ne bileyim ben kocamı tanıyorum mesela suyu kaç yudumda içtiğini bile biliyorum bir an değişime başlasa dikkatimi çeker.

Aldatan erkek türü çok ya.🙄😁Birinin tavirlari degişir senden tiksiniyorum dokunmaz şiddet hakaret her Allahin gününü zehir zikkim eder.Biride normalde çok sevgi dolu degilken bir anda çicekler boçekler vicdan azabi çekiyor kendince iyi davranir.En çok bilinen bunlar.

İşe gidiyorum deyip telefonlarına bakmaz. Mesajlara döner sadece o da ters ters. Kurduğunuz sofrayı eleştirir. Yemeklere ,çamaşırların ütülerine bahaneler bulur. Cinsellikten kaçınmaz,şüphelenmeyin diye elinden geleni yapar. Çalışıyorsanız çalışma der. Çalışmıyorsanız çalış der 😊

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişir bence. Bazısı soğuk davranır bazısı ekstra ilgili bazısı da sanki aldatmıyormuş gibi davranır ki onlar tam profesyonel şerefsizlerdir. 🤷🏻‍♀️

Daha önce çalışma arkadaşı olarak dahi ismini hiç duymadığınız bilmediğiniz kişilere ait telefon numaraları telefon rehberine Ahmet Mehmet vb diye kayıt edilir ve bu numaralar genelde birlikte olduğu kadına aittir😬
Geçen gün rehbere nasıl kaydedilmişsin gibi bi uygulama var merak ettim indirdim birisi beni nimet halam diye kaydetmiş o kim hiçbir fikrim yok adım nimet fln değil,kimseyle ilişkim flda yok😂

Telefonunu saklar
Telefonu masaya ters koyar
Telefonu sürekli sessizdedir
Gözü sürekli telefondadır
Sürekli ara ara sizden uzaklaşır
Whatsapta mesajlarını siler
İşe giderken ve çıkış saatlerinde telefonu meşguldur
Size karşı ilgisinde iyi veya kötü ani bir değişim vardır
Bir misafirlik düğün vs varsa sizi tek gönderme derdine düşer veya geç gelir
Arabasında yan koltuktaki ayna açıktır
Arabasında önceden bulundurmadığı su/ ıslak mendil tarzi şeyleri bulundurur
Çok afedersiniz spermi herzaman olduğundan farklıdır. Geç/ erken boşalır