Evliyken aldatan erkek tavirlari

Siz değişim gösteren tavırlarıyla ilgili bilgi verseniz yorumlamak daha kolay olabilirdi. Umarım şüpheleriniz yersizdir.
Telefon saklama..surekli ortamda tek durma bende uzak durma..profili tek kendini koydu ve benim ismimi degistirmis hayatim yazıyordu ismimle kaydetmiş..Surekli eleştiri,kendimle ilgili degisimi farketmemesi zsureklj telefonda ve son zamanlarda surekli araba temizlicem, yikayacm deyip evden gitmesi,beni hep yalnız bırakması,eve geç gelmesi, çok fazla nöbete kalması, yüzük zaten hiç takmiyor alerji yapıyor deyip,surekli süslenmesi normalde süslenmez sabah 1 saat ayna karşısında..Cinsellik çok fazla azaldı..Üzerinde bir ara bayan parfümü kokuyordu kolonya dedi ..sac kılı vardi senindir dedi..cok emin olamadım kolunda ruj lekesi gibi bsy gordum bu ne dedim senin rujun değmiş dedi..benim çocuğum bebek daha onla ilgilenmekten malesef takip edemedim

Telefon saklama..surekli ortamda tek durma bende uzak durma..profili tek kendini koydu ve benim ismimi degistirmis hayatim yazıyordu ismimle kaydetmiş..Surekli eleştiri,kendimle ilgili degisimi farketmemesi zsureklj telefonda ve son zamanlarda surekli araba temizlicem, yikayacm deyip evden gitmesi,beni hep yalnız bırakması,eve geç gelmesi, çok fazla nöbete kalması, yüzük zaten hiç takmiyor alerji yapıyor deyip,surekli süslenmesi normalde süslenmez sabah 1 saat ayna karşısında..Cinsellik çok fazla azaldı..Üzerinde bir ara bayan parfümü kokuyordu kolonya dedi ..sac kılı vardi senindir dedi..cok emin olamadım kolunda ruj lekesi gibi bsy gordum bu ne dedim senin rujun değmiş dedi..benim çocuğum bebek daha onla ilgilenmekten malesef takip edemedim
Baya birşey fark etmişsin adam degişmiş telefonuda mutlaka birşeyler vardir yakalamaya çalış.

Çok üzüldüm. Siz bebeğinizle ilgilenirken o kendine başka bir dünya kurmuş😔
İstedim teldfon kayitlarj ve otel kayıtlarını
Elinizden gelenin fazlasını yapın, isteyin. Böyle birine müstehak. Allah yardımcınız olsun🙏🏻

Duygusal birşeyler varsa öyle uzuuun uzuuuun dalıp gider,kıyafetleri hoşlandığı kişinin tarzına benzemeye başlar,tarzını değistirir yani,genel bir mutsuzluk hali olur,sizi kıskanmaz,ince düşünmemeye başlar,sahte hesap açar instgrmdan fln vs uzar gider,fizikselse sizinle mesafeli olmaya başlar,telefonunu saklar,daha bakımlı temiz olur vs. Ama ikisindede özel hayatınızda sizden uzaklaşır,ikisinide tecrübe ettim onayladım😂
Sahte hesabı buldum..kızlara dm ye gel diyor nasik ispat edicem

Evet benim şahsi hesabımı ekledi kabul etmedim sahte hesaptan ekledim bakalim ne olacak
Konuştura bilirsiniz aslinda belki sizin lehinize birşeyler söyler.Evlendinmi hiç yada neden boşandin eşini seviyormuydun ne bileyim işte siz evliliginizle ilgili daha iyi bilirsiniz sizin mahkedeme işinize gelecek birşeyler söylese.Ama asla hiss etmemeli siz oldugunuzu.

Bence tam olarak anlamanın bir yolu yok
Hiç belli etmeyenler de var.
Yani iyice uzmanlasan hiç açık vermeyen

X