Evliyken aldatan erkek tavirlari

Geçen gün rehbere nasıl kaydedilmişsin gibi bi uygulama var merak ettim indirdim birisi beni nimet halam diye kaydetmiş o kim hiçbir fikrim yok adım nimet fln değil,kimseyle ilişkim flda yok😂
Bende yakın kız arkadaşımı doktor bilmemkim diye kaydettim çünkü istemediğim bir ortamdaydım ve kaş göz yaparak beni aramasını istedim. Aradı konuşur gibi yapıp çıktım ortamdan 🤣🤣 o arkadaşımın numarası da aratılırsa doktor diye çıkabilir🤣🤣

Geçen gün rehbere nasıl kaydedilmişsin gibi bi uygulama var merak ettim indirdim birisi beni nimet halam diye kaydetmiş o kim hiçbir fikrim yok adım nimet fln değil,kimseyle ilişkim flda yok😂
Sizin yaşadığınız numara benzerliğinden kaynaklı bir sorundur, mesela eşimle benim de numaralarımız bir tv uygulamasının müşterisi olarak kaydedilmiş, numaralar bize ait ama müşteri adı farklı numarayı alan kişi muhtemelen baştaki 0530’la başlayan kısmı yanlış girdi, benim bahsettiğim aldatan erkeklerde klişeleşmiş bir davranış biçimi, aldatan ve tek hat kullanan erkekler genelde dostunun numarasını erkek adıyla kaydediyor, çevremde aldatılmış ne kadar arkadaşım varsa kocaları kadınların numarasını rehbere Ahmet Mehmet diye kaydetmişti, o kim diye sorunca yaaa bizim Mehmet abiyyyy sen tanımazsın diye geçiştiriyorlardı, insan Mehmet abisiyle tövbe tövbe 😵‍💫

Bende yakın kız arkadaşımı doktor bilmemkim diye kaydettim çünkü istemediğim bir ortamdaydım ve kaş göz yaparak beni aramasını istedim. Aradı konuşur gibi yapıp çıktım ortamdan 🤣🤣 o arkadaşımın numarası da aratılırsa doktor diye çıkabilir🤣🤣
😂

İşe gidiyorum deyip telefonlarına bakmaz. Mesajlara döner sadece o da ters ters. Kurduğunuz sofrayı eleştirir. Yemeklere ,çamaşırların ütülerine bahaneler bulur. Cinsellikten kaçınmaz,şüphelenmeyin diye elinden geleni yapar. Çalışıyorsanız çalışma der. Çalışmıyorsanız çalış der 😊
Neden çalış ya da çalışma der acaba merak ettim

bence en net olanı sana karşı ilgisindeki değişim
iyi yada kötü yönde
telefon kullanımında da normalin dışında şeyler farkedebilirsin illa ki
ve en bariz olanları bence , sen tanımazsın falan dediği arkadaşlardan bahsetmeye başlaması
tanımadığın etmediğin isimler zikredilmeye başlar , onlarla buluşma falan ayarlar
yani bu adam sevgilisiyle buluşmak için zaman yaratmalı di mi sonuçta
işini ekip kadının yanına gidebileni çok azdır bence
ama böyle hiç tanımadığın arkadaşlarıyla plan program yapar
yada işle ilgili yoğunluklar seyahatler bahane edilir
benim bi akrabam aldatıldığı dönem
adam evden çok abuk sabuk saatlerde çıkıp sevgilisiyle buluşmuş mesela
sabahın 4ünde 5inde gibi düşünün
bunların açıklamasını da eşine , iş var çok erken yola çıkıp bilmem nereye gitmemiz lazım
ürün yetiştirmemiz lazım yoğunluk var falan filan diyerek gizlemeye çalışmış
gün içinde fırsat buldukça da iş arkadaşlarına dahi hayali işler yaratıp
sevgilisinin yanına gitmiş herif
falanca müşterinin ürününde arıza çıkmış bakmaya gidiyorum falan gibi bahaneler
hatta bunun eşi harcamalarına varana kadar bilirdi kuruşu kuruşuna
adam karısı harcamalarından şüphelenmesin diye sevgilisine 5 kuruş harcamamış
yeme içme masraflarını hep sevgilisine ödetmiş ben ödersem karım paranın eksildiğini anlar diyerek

Telefonunu saklar en bilineni. Siz nelerden şüphelendiniz?
Telefon saklama.iliskiyi azaltma,telefona sifre koyman,üzerinde kadin parfum kokusu ve saç teli..Ama parfum kokusu için isyerinde kolonya döktüm dedi..saç teli de senin dedi benim saç renginden..Bir de bir anda bana yazma,arama demeye başladı..çocuğu bile aramadi..Bir de telefonda bir bayanla mesajlaşmis ama mesaj içeriğini silmiş iş arkadaşı kendisi de..

Telefonu kıymetlisi olur....dış görünüşüne önem vermeye başlar....seni fiziksel olarak daha çok elestrir...daha çok yalnız kalmayi tercih eder...yatak odasında sen yokmussun gibi davranır ..hatta teklif etmez......bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gezer.
Hep tek uyudu evet..Ve güzelsin demeyi bıraktı..o kadar saçlarımı boyar suslenirdim farketmezdi bile..Surekli eşlerini aldatan arkadaşlarını anlatti

Kafanızdaki şüpheleri gidermek istemenize hak veriyorum ama çok geç kalınmış bu saatten sonra zihniniz sizi yanıltabilir aldatma sayılmayacak çoğu şeyi sinirle bu şekilde yorumlayabilirsiniz benim size tavsiyem size herhangi bir artısı olmayacak şeyleri düşünmeyin zaten boşanıyorsunuz bu sorunun cevabı evet bile olsa kanıtlanabilir bir durumda değilseniz aynı evde aynı ortamda telefonuna pcsine ulaşabilir yerde değilseniz bu bilgi sadece sizi üzer salın
Hic kolay degil kendime yediremiyorum o yüzden psikolojik destek almaya karar verdim..cok güzel başarılı, turkiyenin en iyi üniversitesinden mezun ve çok iyi iş sahibiyim..aynı zamanda boşanma davası actğı gun ben yükseklisansi kazandım ama bu haldeyken okuyamadım.. Bitap durumdayim önüme bakmak istiyorum ama enayi gibi hissediyorum kendimi..üstelik aylar önce planlayıp benimle nasıl o evde kaldı yani bu kadar mı salak gördü beni..oysaki evlenirken senden iyisi yok diyen biriydi Off.

Aldatan erkek türü çok ya.🙄😁Birinin tavirlari degişir senden tiksiniyorum dokunmaz şiddet hakaret her Allahin gününü zehir zikkim eder.Biride normalde çok sevgi dolu degilken bir anda çicekler boçekler vicdan azabi çekiyor kendince iyi davranir.En çok bilinen bunlar.
Cicek getirdi evet hangi dağda kurt öldü dedim normalde almaz çünkü

Daha önce çalışma arkadaşı olarak dahi ismini hiç duymadığınız bilmediğiniz kişilere ait telefon numaraları telefon rehberine Ahmet Mehmet vb diye kayıt edilir ve bu numaralar genelde birlikte olduğu kadına aittir😬
Arayanlar genelde kayıtlı değildi açmıyordu benim yanımda ve genelde iş yerinden ariyorlardir diyordu

X