Evliyken başkasına ilgi duymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz düşününce buldum gerçeği. Bence eşin de seni aldatmış olmalı ki anlayışla karşıladı. Adamın üzerinden koca bi yük kaldırdın kendi durumunu açıklayarak. Başka senaryo yazılmıyor çünkü bu anlattıklarına
Bravo ben de böyle açıklıyorum bu sakinliği

Hiç başınıza geldi mi bilmiyorum. Bazılarınız bunu ayıplayacaktır belki bazılarımız anlayışla karşılar.Ama aylardır mücadele veriyorum. Evliyim ama kafamı karıştıran biri var o da evli ama hep aklımda. Kocamı da seviyorum dünyalar iyisi biridir, benim için çok değerli. Bunu nasıl asacagim bilmiyorum.Aptallığımla gittim ona açıldım ayrıca, tabi ki reddetti.Fiziksel herhangi bir şey olmadı, yalnızca bi kaç sohbetten ibaret. Ve her gün de birbirimizi göreceğimiz bir özel kurumda çalışıyoruz.Bundan sonrası için nasıl davranmalıyım, özür dileyip geçici bir şey olduğunu söylemeli miyim? Ben kötü bir insan değilim bu duruma nasıl düştüm bilmiyorum. Bu durumdan kurtulmak da istiyorum aslında ama geçmiyor geçmiyor her gün agliyor ve kendime çok kiziyorum
:KK43:
yaptığım araştırmalara göre anne baba sevgisinden yoksun büyümek daha fazla ilgi ihtiyacına yol açıyormuş, anne baba ilişkisinde çocuklukta göz ardı edilmek, değersizlik duygusunu orda öğrenmek, yetişkinlikte de bunu tekrar etmeye neden oluyormuş.
Aynen kesin öyleymiş aynısını eşiniz yapsa aynı kılıfı uydurur muydunuz acaba
Evliyken birine hisler beslemenizi anlarım bunu fark eder etmez eşinize artık seni sevmiyorum boşanmak istiyorum diyin anlarım
Muhtemelen adam sizi reddetmese eşinizi aldatacaksınız bunun anlaşılır bir yanı yok boşanın adam kurtulsun

bilmiyorum.Aptallığımla gittim ona açıldım ayrıca, tabi ki reddetti.
Şunu yapmanız bana hiç masum gelmiyor kusura bakmayın. Siz bu itirafı aptallığınızdan değil bir karşılık gelir mi umuduyla yaptınız kabul edin.
Yazık, eşinize üzüldüm.
Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.
Ayrıca bu da hiç inandırıcı gelmedi 😅 Hangi adam böyle cevap verir Allah aşkına?

Fiziksel bi şey yapacağıma ihtimal vermiyorum, ya benimkisi bile bile kendi ayağıma sıkmaktı. Zaten biliyordum reddedileceğimi. Tamamen ilgi beklentisiydi
Nasıl yani?
*senden hoşlanıyorum, aklımdan çıkmıyorsun.
-ben de senden hoşlanıyorum.
*ok. Aç da şirketin bilançosuna bakalım.

Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.

Yapacak bir şey yok, hikayedeki tek ahlaklı insan diğer adam. Bu kadar yazıyorum senin kaşın gözün oynuyor, kocan zaten gvat olmuş🙄

Şunu yapmanız bana hiç masum gelmiyor kusura bakmayın. Siz bu itirafı aptallığınızdan değil bir karşılık gelir mi umuduyla yaptınız kabul edin.
Yazık, eşinize üzüldüm.

Ayrıca bu da hiç inandırıcı gelmedi 😅 Hangi adam böyle cevap verir Allah aşkına?
Kocası da aynı haltı yiyiyor sanırım,başka bir açıklaması olamaz😒.

Yapacak bir şey yok, hikayedeki tek ahlaklı insan diğer adam. Bu kadar yazıyorum senin kaşın gözün oynuyor, kocan zaten gvat olmuş🙄
Kahkahayı bastırdın :KK70: bence kadının kocasında var sanki bir şeyler 😀ya duyguları ölmüş kadına tepki vermiyor ya da o da başkasına ilgi duyuyor

Kahkahayı bastırdın :KK70: bence kadının kocasında var sanki bir şeyler 😀ya duyguları ölmüş kadına tepki vermiyor ya da o da başkasına ilgi duyuyor

Yani yani ya yalan ya da adam ciddi şekilde p.şt .. hangi erkek o evet aşık oldu benim karım yumoş kalbinden öpüyorum der😁

Evet geçilmez değişik hayatında başkası bile olsa evdeki karısının aldatmasına göz yummaz Türk erkeği
Türk erkeği ya da kadını fark etmez bence yani sonuçta aldatmak karşı tarafı bir şekilde aptal yerine koymak kimse bu kadar minnoş olmaz herhalde.
Yani ya ortada açık ilişki yaşayan insanlar var ya da adamın aklında sorun var .bence konu sahibi yalan söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X