Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

Ben eyfelden bulgaria blue kullanıyorum kodunu unuttum şimdi ferah pudra bebek gibi bir koku nişanlım bayılıyor. Bir de iş yerinde çalışan bir kız vardı çok güzel kokuyordu yumuşatıcı deterjan sabun ve temizliğe missliğe dair ne varsa vb. bir kokuydu dayanamadım sordum eyfel K148 kokunun kodu iki şişe bitirdim misler gibi kokutuyor:KK52::KK52:

Parfüm kodları

s0zjc.jpg

s0zh2.jpg

Yarın aldıracağım birkaç tane. Umarım beğenirim. :KK31::KK31:

Polermo'dan hangi kokuları kullanıyorsun?
Ve eyfel'de hangi kokuları orijinaline yakın bulmadın? Orijinali gibi kokanına rastlamadın mı hiç eyfel'de?
Parfüm isimleri de önemli çünkü, çok merak ettim. :KK31:

"Hypnotic poison,gucci rush, chanel coco mademoiselle, lady million, secret fantazy,wish of love" bunlar polermoda orjinaline çok yakın olanlar canım. Yani en azından bence öyle.

Eyfel de ise "hypnotic poison-hypnose-chanel chance-1 million" bunları hiç benzetemedim orjinaline. Ve bide adını bilmediğim ama bileğime sıktırıp beğenip aldığım parfümler var iki markadada o yüzden onların adını bilemedim canım ya

Kızlar geçenki mesajımda Eyfel pek kalıcı değil demiştim, ama her kokuda değişiyor sanırım. Çünkü bi parfümü yarım saatte üstümden uçarken geçen aldığım şeker kokusu 3-4 gündür üstümde :anlamadımki: David Walker da çok kalıcı. Polermoyu deneyin pişman olmazsınız ama polermo ilk kullandığımda cildimde kızarıklıklar yapmıştı demedi demeyin

Kızlar Merhaba. Ben Eyfel ide Polermo yu da David Walker ı da denedim..

E-5 Burberry Eyfel Parfüm kesinlikle çok kalıcı ve orjinaline yakın klas bir kokusu var Eşime yıllardır bunu kullandırıyordum sonra eyfel de keşfettim, deneyin eşinizde bence pişman olmazsınız. :KK1:
K- 120 Leyd Million Eyfel kalıcılığı güzel bir hayli, bugün sabah sıksam akşama kadar kokusu kalabiliyor. En çok saçta ve kıyafet üzerinde kalıyor bence bilginiz olsun. Ben saç fırçama bir fıs sıkıp onla saçımı tarıyorum dışarı çıkarken buda ayrı bir tüyo size tamamen saça yayılmış oluyor.. :-)
K-132 kodlu parfümü arkadaşım kullandı hafif şekerimsi ama hoş bir kokuydu şimdi baktığıma göre az önce sorduğum kokuymuş.Apsolit Çook ahım şahım hatırlamıyorum. Kalıcılığı hoştu sadece kokuda fena değildi.Çok sabunladığım için ogün elimi bileğimde bir hayli uçmuştur karışmıştır.

Giorgio Armani erkek parfümü Eyfelde kalıcı değil önermiyorum bayanıda aynı şekilde.

Dawid Walkerde erkek parfümde E-14 ve Hugo boss klasik çok kalıcı, E-23 kalıcılığı çok az olan bi parfümdü.
Ama kesinlikle Lacoste-Touch Of Pink parfümünü buradan alın. Kalıcılığı harika. Gucci Envy me de kalıcı ama burdan aldığımın kokusu oda spreyi gibiydi normalde o parfüm öyle değil bunu da önermiyorum.

Polermo nun kodlarını hatırlamıyorum, genelde kod olarak aklımda tuttuğum için böyle yazıyorum birde :KK17:
Alerji yapar gibi kızarıklık oldu bende pütür pütür ne alerji ne değil.. Kalıcılık için en iyi marka demişti arkadaşım kimyacıydı o. Ama katılmıyorum açıkcası.. Polermoda o yüzden pek bir şey almam..

Birde My Love diye bir parfüm var.Şehir dışında bir panayırda denk gelmiştim ve görümcem istediği için alıp denedik oda 5 ytl gibi birşeydi.. Onunda K-110 ve E-5i Çok güzel. Leyd million ve Burberry classic..

Denedikçe yine yazarım, mevsimlik parfüm kullanıyorum çünkü her koku her mevsime gitmiyor..

Eskişehir'e yeni açılmış Eyfel bugün blac xs deneyeyim dedim güzelse burdan alırım daha uygun fiyatı diye düşünerek, adam black xs istediğimde bana burbery clasic sıktı istemediğim halde burbery weekend ve perceive sıktı koluma ayrıca hepsi berbat kokuyordu bir tek weekend cok kalıcıydı sevenlerine duyrulur.

Buna yakın bir tarihte Eskişehir deydik. Yeni açılmıştı Eyfel balonlar süsler falan.Hamamönü mü hamam yolu mudur nedir orada bir yer. Aynı olayı orada bende yaşadım. Parfümü ben almayacağım halde Saçma sapan parfümler sıkmaya çalıştı bana.Neyse ben almayacağım kız arkadaşım alacak diye uyardım yok kalsın istemiyorum dedim. Elimde yüzük olduğunu göre göre sen sevgilim olsan saçında bu koksun isterdim bi saçlarına sıkayım diye dolanıp durdu. Sizene ya evliyim gözüne mi sokayım alyansı ver istediğimiz parfümü dedim çıktım ordan bir daha da uzun bir süre Eyfel e gitmedim açıkcası.Sonra Şehir değişikliği ile buraya geldim ve çok şükür burdakilerde bir sorun yaşamadım..Marka dan soğutuyor insanı böyle tipler aman dikkat yani.. Burada da içeri girdim şu şu kod olsun dedim şunu deneyeceğim, orta yaşlı bir erkekti hiç ikiletmedi çok şükür.Ogün bugündür arada bir parfümler bittikçe gidip alıp çıkıyorum.

Son düzenleme:
Eyfel 'de kenzo flower ve hot couture denedim.
Böyle bir rezillik olamaz. İğrençti.
Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. :KK19:

Ama k-148 kodlu parfüm ilk sıkılınca beğenmediysem de, saatler sonra koklayınca bayıldığım bir koku oldu.
Adı ne k-148'in? Bilen var mı?
Elimin üstünden , elimi yıkamış olmama rağmen çıkmadı kokusu.
Çookk kalıcı ve tertemiz bir his veriyor.

Son düzenleme:
Eyfel 'de kenzo flower ve hot couture denedim.
Böyle bir rezillik olamaz. İğrençti.
Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. :KK19:

Ama k-148 kodlu parfüm ilk sıkılınca beğenmediysem de, saatler sonra koklayınca bayıldığım bir koku oldu.
Adı ne k-148'in? Bilen var mı?
Elimin üstünden , elimi yıkamış olmama rağmen çıkmadı kokusu.
Çookk kalıcı ve tertemiz bir his veriyor.

Favori misss kokum benim :KK76: k-148

Chloe Love Eau Florale EDT

Chloe Love adından da anlaşılacağı gibi tam bir aşk parfümüdür. Üzerinize sıktığınız an temizlik ve verdiği ferahlık hissi ile kendinizi oldukça iyi hissetmenizi sağlar. Tatlı bezelye içeriğinin çiçek kokuları ile birleşmesinden doğan pudra kokusu sizi zarif kılar.

Birde kodunu bilmiyorum ama isimle veriyorlar pudra gibi kokuyo bu da
Bvlgari Blv Eau D’Ete EDT

Sabunların temizlik kokusunu aratmayan Bvlgari parfüm üst notalarında meyvelerden oluşan özlerden oluşur. Orta notalarda menekşe, yasemin, tarçın alt notalarda amber, musk, reçine gibi notalar sayesinde istediğiniz pudra kokusunu verir.

Son düzenleme:
Favori misss kokum benim :KK76: k-148

Chloe Love Eau Florale EDT

Chloe Love adından da anlaşılacağı gibi tam bir aşk parfümüdür. Üzerinize sıktığınız an temizlik ve verdiği ferahlık hissi ile kendinizi oldukça iyi hissetmenizi sağlar. Tatlı bezelye içeriğinin çiçek kokuları ile birleşmesinden doğan pudra kokusu sizi zarif kılar.

Birde kodunu bilmiyorum ama isimle veriyorlar pudra gibi kokuyo bu da
Bvlgari Blv Eau D’Ete EDT

Sabunların temizlik kokusunu aratmayan Bvlgari parfüm üst notalarında meyvelerden oluşan özlerden oluşur. Orta notalarda menekşe, yasemin, tarçın alt notalarda amber, musk, reçine gibi notalar sayesinde istediğiniz pudra kokusunu verir.

Bvlgari'ye de bakayım o zaman.
Chloe Love'ı da ilk fırsatta gidip alacağım mutlaka. :KK31::KK31::KK12:

ben eyfelden bvlgari jasmin noir almıştım tavsiye üzerine ama çok ağır geldi ve ağır olmasına rağmen pek de kalıcı olmadı alkol kokusu daha yoğundu bir daha eyfel den parfüm denemedim o yüzden her parfümü öyle mi bilemiyorum .s

$IMAG2128.jpg

Bu da kataloğu bir de yeni aldığım 2 tane var estee lauder k-86 beatiful ile k-12 lacoste pink bu pek kalıcı değil olmamış:KK50: k-86 baya kalıcı

k-148 Chloe Love'ı aldım. Bu kokuda önce gül kokusu çok baskın ama sonra tertemiz, misler gibi bir kokuya dönüşüyor.

k-11 Lacoste - Pour Femme'i de aldım. İlk sıktığımda alkol kokusu gibi iğrenç bir koku geldi. Sıktığım gibi koklamıştım. Ama mağazadan bir çıktım ki nefis bir koku oldu bu da. Bildiğim Lacoste'a dönüştü. Saniyeler içinde o yoğun koku kayboluyor yani.

Çok hoşlar. :KK31::KK31:

5 tl mi :/ 5 tllikler her yerde var ya onlar açık parfümlerin de açığı değil mi? neden o kadar ucuz ya bi yerde 2 tanesi 6 tl 50 ml hem de :eek: logolar hep aynı zaten d&p logosu..

5 tl mi :/ 5 tllikler her yerde var ya onlar açık parfümlerin de açığı değil mi? neden o kadar ucuz ya bi yerde 2 tanesi 6 tl 50 ml hem de :eek: logolar hep aynı zaten d&p logosu..

Ben de senin gibi ön yargılı yaklaşıyordum ama arkadaşım 5liraya çok dandik bir bijuteri mağazasından almıştı bir parfüm.
Kokusuna bittim.
Gerçeğini de koklayıp test ettim. O da Lacoste almıştı. Ve orijinali hemen uçarken, 5liralık hala kolumdaydı.
Alırken alkol kokusunun baskın olup olmadığına dikkat etmek yeterlidir.
Baskın değilse, benzerlik de tamamsa fiyatının önemi yok bana göre.
Benzetemedikleri kokular da olabilir. Ama arada çok iyileri de çıkıyor işte.

tavsiye eder misin :) ben love ile klasik arasında kaldım ama love aldım :) bazı yerlerde ağır diye yazmışlar bilemedim o yüzden :)

Önce ağır gibi geliyor gül kokusundan dolayı ama sonra kendini temiz bir kokuya bırakıyor ve harika oluyor.
Ben ilk denediğimde almamıştım hatta ilk notaları hoşuma gitmedi diye. Ama eve geldiğimde süper kokuyordu.
Aklımdan çıkmadı kokusu uzun bir süre ve bugün aldım.

Önce ağır gibi geliyor gül kokusundan dolayı ama sonra kendini temiz bir kokuya bırakıyor ve harika oluyor.
Ben ilk denediğimde almamıştım hatta ilk notaları hoşuma gitmedi diye. Ama eve geldiğimde süper kokuyordu.
Aklımdan çıkmadı kokusu uzun bir süre ve bugün aldım.

yorumun için teşekkürler :)

Kızlar D&P'de Cacharel'in Scarlett isimli kokusu var mı? Bilen var mı acaba? Ne zamandır bu kokunun doldurmasını arıyorum:26:

Orjinal şişesi böyle.

Kızlar Eiffel'de bu koku var mıdır?:26:

X