Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

vay be eyfele bak sen.. en iyisi ben de deneyeyim.. neden dp 16 tl eyfel 5 tl anlamış deilim. neye göre fiyat yani? o yüzden korkuyorum acaba ucuz kimyasallar mı kullanıyolar nefes yoluyla alıp kanser flan olmayalım? yoksa süper yani ben başka yerde 2 parfumu 25 e alıyom eyfelde 5 parfum alırımm

vay be eyfele bak sen.. en iyisi ben de deneyeyim.. neden dp 16 tl eyfel 5 tl anlamış deilim. neye göre fiyat yani? o yüzden korkuyorum acaba ucuz kimyasallar mı kullanıyolar nefes yoluyla alıp kanser flan olmayalım? yoksa süper yani ben başka yerde 2 parfumu 25 e alıyom eyfelde 5 parfum alırımm

2 parfüm 25liraya çok iyi bence.

D&pden 50ml olanların tanesini 16ya almıştım ben. :KK14:

2 parfüm 25liraya çok iyi bence.

D&pden 50ml olanların tanesini 16ya almıştım ben. :KK14:

dp yi bıraktım ben. suratsız kadın. sinmedi içime. gittim bugün bargello senin ixora benim dolandım. eyfel de vardı. bargello yaglıydı aslında ama cok durdum ayıp olmasın die flowerbomb ve midnight fntasy aldm. midnight bayılıyorum ama flowerbomb çiçek bombası harbiden midem bulandı yada orası yapamamış bilmiom kullanamıcam sanırım. ixora yağsızdı beğendim bi daha gdişimde ordn alıcm. ikisinde de 2 tane 25 hatta 55ml. hatta david walker da aynı kampanya.. snra eyfele girdik orda babam aldı. ben de deneyebilirim ama korkuom harbi. :KK70:

dp yi bıraktım ben. suratsız kadın. sinmedi içime. gittim bugün bargello senin ixora benim dolandım. eyfel de vardı. bargello yaglıydı aslında ama cok durdum ayıp olmasın die flowerbomb ve midnight fntasy aldm. midnight bayılıyorum ama flowerbomb çiçek bombası harbiden midem bulandı yada orası yapamamış bilmiom kullanamıcam sanırım. ixora yağsızdı beğendim bi daha gdişimde ordn alıcm. ikisinde de 2 tane 25 hatta 55ml. hatta david walker da aynı kampanya.. snra eyfele girdik orda babam aldı. ben de deneyebilirim ama korkuom harbi. :KK70:

Flowerbomb çok yoğun bir koku. Gerçeği çok güzel aslında, tam senin seveceğin cinsten, tatlı tatlı kokuyor.
Ama açıkları pek iyi değil herhalde.

Kimyasal konusunu bilemedim şimdi. :S

parfümevi.com'a da bak bir ara. Orada diğer açık parfümcülerde bulamayacağın parfümlerin de açıkları var.
Sitedeki her parfüm orijinal görüntüde ilk başta, ama tıklayınca açığına yönlendiriyor.
Kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsin. 11lira80 kuruşa geliyor parfümler.
3 tane alınca kargo da ödenmiyor. Hala öyle sanırım. Görmekte yarar var. :KK31:

Bu arada kardeşime david walker'dan burberry almıştık. Çok harika kokuyor.
Çok kaliteli buldum. Oradan kendime de alacağım bundan sonra.
Bir de mad parfüm çok övülmekte. Jimmy Choo bile varmış orada. Aklında bulunsun.
Mutlaka uğrayacağım ben de. :KK31:

Son düzenleme:
Flowerbomb çok yoğun bir koku. Gerçeği çok güzel aslında, tam senin seveceğin cinsten, tatlı tatlı kokuyor.
Ama açıkları pek iyi değil herhalde.

Kimyasal konusunu bilemedim şimdi. :S

parfümevi.com'a da bak bir ara. Orada diğer açık parfümcülerde bulamayacağın parfümlerin de açıkları var.
Sitedeki her parfüm orijinal görüntüde ilk başta, ama tıklayınca açığına yönlendiriyor.
Kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsin. 11lira80 kuruşa geliyor parfümler.
3 tane alınca kargo da ödenmiyor. Hala öyle sanırım. Görmekte yarar var. :KK31:

Bu arada kardeşime david walker'dan burberry almıştık. Çok harika kokuyor.
Çok kaliteli buldum. Oradan kendime de alacağım bundan sonra.
Bir de mad parfüm çok övülmekte. Jimmy Choo bile varmış orada. Aklında bulunsun.
Mutlaka uğrayacağım ben de. :KK31:

hımm.. bilmem ki öğrenciyim para sıkıntısı olduğundan orjinal bakamıyorum. ama flowerbombun üstünü çizmeyim bakayım belki rastgelir bi yerde beğenirim.. o dediğin steye de giricem sağol. david walker a sıra gelemedi daha onu da denicem. yardımların için sağol. sansiroya da bakıcaktım ama cok uzak kalıyo bana. elimin altındakilerle yetincem artık. zaten öle tanınmamış markaları bilmem ben jimmy choo gibi.. mad parfum hiic duymadım gormedim =)

kızlar ben eyfel den dün K154 numaralı parfümü aldım ama ismini hatırlamıyorum şu an, bilen var mııııı ? :KK15:

arkadaşlar eyfel parfümden escada magnetism ve thierry mugler alien aldım forumdaki bi arkadaşın tavsiyesi üzerine :) eyfeldeki versiyonları çok güzelmiş :) normalde daha hafif kokular kullanırım ama kışın biraz daha ağır kokular iyi oluyo :) iki ağır parfümün yanında bi de çok sevdiğim bvlgari blv aldım tertemiz bi koku :) daha çok yazlık baharlık gibi dışardan pek kokusu alınmyo ancak iyice burnu yanaştırınca koku geliyo :) magnetism ve alien için ne düşünüyorsunuz sizce nasıllar :)

arkadaşlar eyfel parfümden escada magnetism ve thierry mugler alien aldım forumdaki bi arkadaşın tavsiyesi üzerine :) eyfeldeki versiyonları çok güzelmiş :) normalde daha hafif kokular kullanırım ama kışın biraz daha ağır kokular iyi oluyo :) iki ağır parfümün yanında bi de çok sevdiğim bvlgari blv aldım tertemiz bi koku :) daha çok yazlık baharlık gibi dışardan pek kokusu alınmyo ancak iyice burnu yanaştırınca koku geliyo :) magnetism ve alien için ne düşünüyorsunuz sizce nasıllar :)

şu an bi bileğimde magnetism bi bileğimde alien var koklayıp duruyorum :) işin ilginç yanı ikisi karışınca çok daha güzel bi koku oluştu :KK1: magnetism tatlımsı çok hoş bi hal aldı durdukça :) alien de çok güzell :) sizce nasıl bu parfümler :)

Alien'ın orijinalini çok beğenmiştim.
Kaldıkça güzelleşmişti. Yasemin kokusu baskındı.
Oldukça beğenilen bir parfüm.
Ama alma girişiminde bulunmadım.

Magnetism hiç bana göre değil. Ama onu da seven çok.

İkisi de oldukça bilinen ve çok kullanılan kokular.

X