Chopard Wish ve Gucci Rush 2

Chopard Wish ve Gucci Rush 2 muadilinii D&P mi yoksa Bargello mu daha başarılı yapmış?

• Gucci Rush 2 D&P

OY: 0 0,0%
  • Chopard Wish Bargello

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

mamamio

Tüm mal varlığım, çevremdeki malların varlığıdır😏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.852
2.016
Merhaba hanımlar cok sık parfüm değiştiren ve bir kokudan cok cabuk sıkılan bir insanım ne yazık ki. Hep bir imza parfümüm olsun o kokuyu alan aaaa bu mamamionun kokusu desin diye hayal ettim ama ne yazık ki hala beni anlatan bir parfüm bulmuş değilim.

Uzun zamandır Dalin Bebek Sampuanı kokusuna takmıs durumdayım. Forumlarda okudugum kadarıyla Chopard Wish bu kokuya benziyormuş diye bulundugumuz semtte sadece Eyfel ve S&B acık parfüm bulundugu için. Eyfelinde kalitesini befenmediğim için S&B de denedim ve koku acıldıkca hakikaten dalin kokusuna benziyor. Ama tabi alkol kokusu da cok yogun oldugu için buradan almayacağim. İlk etapta BARGELLO ya da D&P den alıcam sizce hangisi daha basarılı bu konuda (eğer parfümle güzel bir bütün olursam orjinalini de alıcam)

Diğer bir konuda wish havalar iyice ısınana kadar kullanmayı düşünüyorum. Cok önceden Gucci Rush 2 denemişti yazında bunu kullanayım diyorum. Çiğ çiğ keskin çiçek kokmayan fresh meyve tadında olan bir koku diye aklımda kalmıs bu konudaki düşüncelerinizi de rica edicem

Hazır bu kadar yazmısken SEVMEDİĞİM parfümleride iliştireyim şuraya :

Love Chole
Chloe Chole
Soft Musk Avon
Chance Chanel
Coco Matmazel Chanel
Hiptonic Poison C. Dior
Lolita Lempicka (özellikle Lift adında çikolata kokusu diye bunu kakalıyolar ya millete deli oluyorum)
Hipnose Lancome
Alien T. Mugler
Weekend Burberry
Light Blue D&G
Cristal Noir Versace ( en nefret ettiğim bu olsa gerek acılısını biberle yapıyor bayılacak gibi oluyorum o baslangıcı yüzünden)

Suan aklıma gelenler bunlar :) uzun oldu. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Fikirlerinizi bekliyorum hanımlar.

Herkese miiis gibi kokulu günler:KK36:

Edit: Bulunduğum ilçede D&P olmaması sebebiyle Bargello nun sitesinden 2 parfümüde sipariş verdim. Gucci Rush 2 ye bayıldım çiçek pudra karışımı tam yazlık bir koku. Ama Chopard Wish aman allahım yanmıs şeker gibi kokuyo hiç güzel yapamamışlar. Dalin sampuan kokusunun D'si yok yani. Ayrıca 9 tane sample ürün yollamışlar bol keseden. 1-2 tane bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Bunlar dışında kokulat gayet kalıcı ve alkol kokusu hiç almadım. Keşke Wish ten sogutmasalardı :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar şu saat oldu hala cevap alamadım. Yok mu buraya cvp verecek :110:

Merhaba canım
Söylediğin parfümlerin ikisini de bilmiyorum. Ama ben ne zaman açık parfüm alsam dp tercih ediyorum. Bargello kullananlar bir süre sonra kokunun bozulduğunu söylüyorlar, aklında bulunsun :KK66:.

Merhaba canım
Söylediğin parfümlerin ikisini de bilmiyorum. Ama ben ne zaman açık parfüm alsam dp tercih ediyorum. Bargello kullananlar bir süre sonra kokunun bozulduğunu söylüyorlar, aklında bulunsun :KK66:.

Tesekkür ederim :) keske dp'ninde internet satısları baslasa

Tesekkür ederim :) keske dp'ninde internet satısları baslasa
Haklısın gerçekten de. Benim yaşadığım yerde dp şubesi bana yakın ama çoğu zaman içeride erkek personel oluyor, ben pek rahat edemiyorum o yüzden içeri girmek istemiyorum, arada bazen bayan personel olunca giriyorum içeri. İnternet satışı olsa böyle bir durum olmaz.

X