Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

bu kadar çok beğenen olması beni şaşırttı.. bende almıştım ama hiç kalıcı değildi.. zaten 1 ay sonra kokunun esansı uçup gitti ve alkol kokmaya başladı sadece:KK4:çok sinirlenmiştim. akıbeti çöp oldu zaten sonra.. bana mı bozuk denk geldi anlamadım. chanel chance almıştım bende

2 ay önce kullandığım parfümü bulamadığımdan almıştım. Kokusu benziyor orijinaline. Kokusu da kalıcı gayet memnunum. İyi ki de almışım. Lacoste Touch Of Pink

yapmayın kızlar, bi bana mı denk gelmiş
geçen sene dükkanın önünden geçerken buram buram kokusuna aldanıp denemek maksatlı bi tane aldım. iğrenç! buram buram alkol! boğazımı yaktı, burnumu kaşındırdı, hapşırttı, öksürttü...
üstelik ilk denediğinizde bi farklı kokuyor aldanıp alıyorsunuz sonra sıktıktan 10-15dk sonra asıl yüzünü gösteriyor...
neyse efenim burnum kokuları karıştırmış galiba dedim üşenmedim gidip dükkandan başka kokuyla değiştirdim. başlangıç kokusu farklı 10-15 dk sonra eski değiştirdiğim kokuyla aynı oldu kokusu. aynı etkileri gösterdi üstelik, fırlatıp attım.
kendime alırken iki tane de erkek parfümü almıştım. onlar idare eder çıktı. gerçi onlar da buram buram alkol idi ama en azından kokusu sürülebilir idi.
sonuç olarak almayın bence.
kanaatimce onlar normal parfümlerde kullanılan alkollerden kullanmıyorlar. aşırı yakıcı aşırı ağır alkollü parfümleri çünkü

Orijinal parfüm kullanmaya başlayınca açık parfümlerin ne kadar kalitesiz olduğu anlaşılıyor gerçekten.
Artık öğrencilik hayatım bittiği için açık parfümlere veda ettim ben de.

Arkadaşlar bugün eyfelden parfüm alcam ama zen mi alim yoksa locastemi alim hangisi daha güzel kokuyor acil cevap verbilirmisiniz..:KK30::KK15::KK16:

Arkadaşlar bugün eyfelden parfüm alcam ama zen mi alim yoksa locastemi alim hangisi daha güzel kokuyor acil cevap verbilirmisiniz..:KK30::KK15::KK16:

Zen'i açık parfümde d&p harika yapmış.
Alabilirsen oradan al bence.
Eyfel'de alkol kokusu çok baskın.
Mesela lacoste klasikte öyledir özellikle. İlk etapta yoğun alkol kokusu gelir.
Sonradan da çok pudralı oluyor. Biraz fazla kaçıyor hatta pudrası.
Yoksa bu iki koku da şahane bence. İkisini de alırdım ben. Ama dediğim gibi başka bir marka denerdim.
Eyfel değil. :/

Son düzenleme:

Zen'i açık parfümde d&p harika yapmış.
Alabilirsen oradan al bence.
Eyfel'de alkol kokusu çok baskın.
Mesela lacoste klasikte öyledir özellikle. İlk etapta yoğun alkol kokusu gelir.
Sonradan da çok pudralı oluyor. Biraz fazla kaçıyor hatta pudrası.
Yoksa bu iki koku da şahane bence. İkisini de alırdım ben. Ama dediğim gibi başka bir marka denerdim.
Eyfel değil. :/
tamam çok saolllllllllllllllllllll:KK3:

ben chanel chance kullanıyordum uzun süredir ama raphella dan alıyordum baya kalıncı ve güzel yapmışlar gerçeği gibi:KK16::KK55::26:. Uzun süredir kullandığım için sıkıldım artık. Lady million, escade aldım eyfelde guzeldi kalıcıydı. Ama şimdi ben kalıcı, doğal, fresh insana huzur veren kokular arıyorum. Ağır kokularıda seviyorum ama cezbedici olucak. Gerçeğini almaya imkanın yok o yuzden açıklardan önerirseniz sevinirim

ben chanel chance kullanıyordum uzun süredir ama raphella dan alıyordum baya kalıncı ve güzel yapmışlar gerçeği gibi:KK16::KK55::26:. Uzun süredir kullandığım için sıkıldım artık. Lady million, escade aldım eyfelde guzeldi kalıcıydı. Ama şimdi ben kalıcı, doğal, fresh insana huzur veren kokular arıyorum. Ağır kokularıda seviyorum ama cezbedici olucak. Gerçeğini almaya imkanın yok o yuzden açıklardan önerirseniz sevinirim

Escada into the blue, escada tropical punch, jennifer lopez glow gibi kokular doğal, fresh diye tanımlanıyor.
Ben hiç denemedim bunları ama merak ediyorum deneyeceğim.

Bvlgari Omnia Crystalline'in de açığı var. Şu anda orijinalini kullanıyorum ben.
Bu da ferah bir koku. Tam yaza uygun.

Shiseido Zen de çoookkk güzel. Dp çok başarılı yapmış bunu. Çok ferah, mis gibi.

Son düzenleme:
Aynı markanın hem dp hem eyfel olanını denedim dp neredeyse orjinali ile birebir kokuyor ve daha kalıcı.eyfel orjinalinin yanından bile geçmiyor bana kalırsa.sıktıktan sonra değişik bi hal aldı burnuma farklı geliyor sevmedim ben şahsen.zaten 5 lira alıp deneyebilirsiniz

canım ben 2 gün önce eyfelden zen aldım müthiş bir kokuşu var sıktığım da aradan 5 dakka geçti 2 kişi parfümümü sorduu denemeni tavsiye ederim:KK3::KK15::KK16: bnde çok beendim parfümü

Te
açk parfümler hep aynı kokuyor, boşverin arkadaşlar, tester almaya çalışın, daha ucuza
Tester diye sahte parfümler satıyorlar. Tester şüpheli. En güzeli mizu, bellamola, lidayana, misspera, odorvi gibi sitelerden orijinal, kutusundan hiç çıkarılmamış, ambalajlı ürün almak. Çok güzel indirimleri oluyor.

eyfel marka değilde celebre bide chopard wish adında açık parfüm kullandım .bu kadar mı kalıcı olur ve güzel kokar cok seviyorum chopard wish , bi keresinde 15 tl ye bi keresinde de 5 tlye almıştım ikisi de aynı kalıcılıkta süperdi. orijinali de öyle mi kokuyor acaba diye merak ediyorum. internetten bakmıştım harika şişesi var ama çok pahalı yaa. :KK16:. Açık parfüm satanlar avon parfümlerinden far away ve celebreyi tuttuyorlar .şimdi avon temsilcisi olduğum için parfümlerimi avondan alıyorum. chopard wish de kokusunu özledim bir ara alayım bari :KK73::KK36:

eyfel 5 tl
dp 30-35 tl
aralarında fiyattan baska fark göremedım ben. :d bosuna dp ye o kadar para vermeyın

eyfel diğer acık parfum markalarına göre bence en iyisi.dp bozdu ve urunlerı cok yağlı ve bı mddet sonra bozuluyor.
eyfel den lacoste ve hipnotıc poıson kullanıyorum devamlı ve cok memnunum..
ama sanırım bugun chol love yada touch of pınk alıcam.ama kararsızım ..sizce hangısı?

Orjinal al diyorsunuz ama kimimiz öğrenci öyle bir kokuya o kadar verecek para olmuyor zararlı diyosunuz da sanki orjinali şifa niyetine mi yoo onda da esans var alkol var yine aynı hesap. Tene sıkmadıkça bence burundan hastalık kapacak halimiz yok. Hem cidden orjinali daha uçucu ve tek para eden kısmı şişesi. Açıklar daha kalıcı oluyor çünkü yağı ve esansı bol bol döküyor çakma diye. Cidden eyfel ve loris kapışır bana göre çok hoş yapıyolar ama ürünler hep aynı. Bildik kokular var yeni cıkarmıyolar hiç

k79 ve k6 aldım dün.
Baktım ki her markada iğrenç kokular var, eyfel için bu kadar sert olmamalıyım dedim aldım.
k79 roberto cavalli. Bunu bir süre kullanıp orijinalini alabilirim. Çok güzel çünkü.
Ağır bir koku.

k6 ise meşhur escada collection. Bayılıyorum. Lolita kokusu resmen. Cıvıl cıvıl.

X