Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

Konu açılalı epey olmuş ama bende görüş bildirmek istedim. Üniversite yıllarımda eyfelden burberry classic almıştım parfüm gerçekten çok kalıcıydı. Tüm kıyafetlerime sıkmadığım halde dolapta kapalı duran parfüm etki etmişti. Kıyafetlerimi yıkamama rağmen kokusu gitmiyordu :KK45:
dün tesadüfen yiğenimde gördüm bir eyfel şişesi iki fıslattım şuan hala kokusunu alabiliyorum :KK39:

Bende çiçeksi değil hafif değil..
Birazcık sert bi koku arıyorum..
Koku duyulduğunda çok bi etki yaratıcak sorulucak falan..
Hep chanel chance kulandım 2.5 yıl kadar sonra paris hilton denedim bide daha yeni hipnoz aldım..
Chanel chanceyi benimsedim ama bi arkadaşım beğenmedi iğrenç dedi..
Paris aldım eyfelden tuvalet kokusu gibiydi..
Şimdide hipnoz aldım pek beğenmedik erkek arkadaşımla..
PArfüm önerilerinizi bekliyorum

Hep chanel chance kulandım 2.5 yıl kadar sonra paris hilton denedim bide daha yeni hipnoz aldım..
Tanımına en çok uydurduğum parfüm Bvlgari Jasmin Noir ama açık parfümde çok kötü diyorlar. Orjinal alırım dersen düşünebilirsin.

kızlar bende eyfel kullanıyorum son aldığım hiç kokmuyor halbuki yine aynı parfümü aldım. sanki su sıkıyorum üstüme çok sinir oldum gidip iade edeceğim!

Ben de onu almıştım en son.Çok güzel kokkuyor. En iyisi sen değiştirip başka bir şişe al. Bozulmuştur belki elindeki.
dün gittim. durumu izah ettim sağolsun yeni şişe verdi. ama verdiği de fiyasko. bunda da koku yok hatta ekşimsi bi koku var. escade kıyafet uzerinde 1 günden fazla durunca hafif ekşimsi kokuya dönüşüyor bu şişeyi sıktığımda direk o ekşilik geliyor burnuma. bende bugün loristen rihanna aldım ağır birazcık ama tene oturunca harika oluyor..

merhabalar bende armani she kullanıyorum eyfelden. çok memnunum bir kaç yıldr kullanıyorm. ama geçenlerde bi ablam mide bulanıdırıcı dedi gerçi şuan hamile, o yüzden değişk gelmiş olablir mi bilemiyorum. önceden de sıkmıştım onun yanında ya tepki vermedi yada hamilelikten kokulara karşı hassas.. ama kalıcılık konusunda eyfel bi harika ve bnm gibi allerjik birine de hiç bi yan etkisi olmadı. şişesi 5 tl oda çok hoş.

gucci rush al ozman

5 tl lik parfüm kullanan arkadaşlar aldığınız parfümü maliyet ve kaliteye bölerek hiç analiz ettiniz mi? etmediyse ben size yardımcı olayım şöyleki:
açık parfümde kullanılan hemen her şişe ve valfin toptan fiyatı 1 tl dir. üretici firma için 50 krş işçilik maliyeti vardır. etti 1,50.. 50 krş da firma karını koyar etti 2 tl daha hiç parfüme gelmeden 2 tl maliyet çıktı. 50 krş da parfüm koyar etti 2,50 krş. bayi 2,50 den alır 5,00 tl ye satar. şimdi asıl düşünmeniz gereken şey şudur: 50 krşluk parfüm nasıl olur 3 gün kalır ve nasıl olur sağlıklı olur ve yine aynı şekilde nasıl olur kaliteli esanstan yapılır.?
bi de böyle düşünün 5 tl lik parfüm alarak kendinize zarar vermeyin saygılar

Bugün 212 sexy'i aldım.
Tam da aradığım koku ya.yazın burnuma çarpan mis gibi tatlı, kaliteli makyaj kokusu. Çok mutlu oldum bulduğuma.
Aslında zaten bileni fazla ama ben daha geçen yaz keşfedebilmiştim.
Bayıldım. Kesinlikle orijinalini alacağım.
Orijinalini denemiştim aslında ama pek algılayamamışım kokuyu.
Eyfel'e iyi ki girdim. Arkadaşım da erkek parfümü aldı. Onu da çok iyi yapmışlar.
Victoria secret very sexy'i denedim. Çok güzel kokuyor. Hem tatlı gibi hafiften hem de ferah. Bahara da kışa da sonbahara da gider bence. Her mevsime uyar.
Açık parfümcüler sayesinde orijinal olarak hangi parfüm alınmalı bunu öğreniyorum. İyi oluyor.

Bu arada satıcı hemen bana chance ve burberry classic önerdi. Kapış kapış giden kokular belli ki. =) kullanmayan yok.

Eyfel iyi yani. Arada bir denemekte yarar var. Soğumuştum ama şimdi tekrar ısındım bu markaya.

Bugün 212 sexy'i aldım.
Tam da aradığım koku ya.yazın burnuma çarpan mis gibi tatlı, kaliteli makyaj kokusu. Çok mutlu oldum bulduğuma.
Aslında zaten bileni fazla ama ben daha geçen yaz keşfedebilmiştim.
Bayıldım. Kesinlikle orijinalini alacağım.
Orijinalini denemiştim aslında ama pek algılayamamışım kokuyu.
Eyfel'e iyi ki girdim. Arkadaşım da erkek parfümü aldı. Onu da çok iyi yapmışlar.
Victoria secret very sexy'i denedim. Çok güzel kokuyor. Hem tatlı gibi hafiften hem de ferah. Bahara da kışa da sonbahara da gider bence. Her mevsime uyar.
Açık parfümcüler sayesinde orijinal olarak hangi parfüm alınmalı bunu öğreniyorum. İyi oluyor.

Bu arada satıcı hemen bana chance ve burberry classic önerdi. Kapış kapış giden kokular belli ki. =) kullanmayan yok.

Eyfel iyi yani. Arada bir denemekte yarar var. Soğumuştum ama şimdi tekrar ısındım bu markaya.

ne güzel, istediğin gibi bir koku bulmak insanı mutlu ediyor gerçekten.. =) peki niye soğumuştun bu markadan, öncesinde?

ne güzel, istediğin gibi bir koku bulmak insanı mutlu ediyor gerçekten.. =) peki niye soğumuştun bu markadan, öncesinde?

Evet bvlgari jasmin noir'den sonra kesinlikle orijinalini de almalıyım dediğim parfüm bu oldu. ^^ bir de jpg classique var tabii. Çok sevebileceğim kokularla karşılaşmak beni de epeyce mutlu ediyor. ^^
Kokladığımda hoşuma gitmeyen kokularla karşılaştığım için soğumuştum. Bir de en son roberto cavalli almıştım; sonradan ağır gelmeye başladı ve soğudum. Yani doğru değerlendirme yapamıyorum bazen galiba. Ben dp'den de nefret etmiştm bi ara. En sevdiğim kokulardan biri olan armani night'ı mahvetmişlerdi çünkü. Hot couture'u da aynı şekilde. Benim gittiğim şubede öyle olmuştu daha doğrusu.
Bunlarla karşılaşınca uzaklaşıyorum. Neyse ki lolita lift'i alınca tekrar dp gözümde yüceldi. Eyfele de şans verilmeli kesinlikle. Tek seferde 10dan fazla parfüm alan oluyormuş burada. Bugün de 7-8 kişi parfüm aldı ben orda denerken. Oldukça popüler hale gelmiş.

Evet bvlgari jasmin noir'den sonra kesinlikle orijinalini de almalıyım dediğim parfüm bu oldu. ^^ bir de jpg classique var tabii. Çok sevebileceğim kokularla karşılaşmak beni de epeyce mutlu ediyor. ^^
Kokladığımda hoşuma gitmeyen kokularla karşılaştığım için soğumuştum. Bir de en son roberto cavalli almıştım; sonradan ağır gelmeye başladı ve soğudum. Yani doğru değerlendirme yapamıyorum bazen galiba. Ben dp'den de nefret etmiştm bi ara. En sevdiğim kokulardan biri olan armani night'ı mahvetmişlerdi çünkü. Hot couture'u da aynı şekilde. Benim gittiğim şubede öyle olmuştu daha doğrusu.
Bunlarla karşılaşınca uzaklaşıyorum. Neyse ki lolita lift'i alınca tekrar dp gözümde yüceldi. Eyfele de şans verilmeli kesinlikle. Tek seferde 10dan fazla parfüm alan oluyormuş burada. Bugün de 7-8 kişi parfüm aldı ben orda denerken. Oldukça popüler hale gelmiş.

haklısın aslında 5 lira diye pek yanaşmamıştım ama senin yorumundan sonra kesinlikle deneyeceğim.. =)

haklısın aslında 5 lira diye pek yanaşmamıştım ama senin yorumundan sonra kesinlikle deneyeceğim.. =)

Hangi parfümü deneyeceğine göre de değişebilir. Ve şubesine göre de. Bunu da unutmamak lazım. =)
Ben bakırköy'deki şubeden aldım. Oraya yakınsan tavsiye ederim.

yok değilim malesef ya levent tarafındayım... şubeden şubeye neden değişiyor peki?

Yukarıda örneğini vermiştim. Dp için Ankara'dan alışveriş yapmıştım.
Armani night da hot couture da berbattı.
Buna karşın shiseido zen süperdi mesela.
Demek ki eskimiş ve bozulmuştu diğerleri. Bilmiyorum sebebini.
Yani ilk defa İstanbul Taksim'den aldığım armani night'ın şahane kokusunu orada bulamadım.
Alakası yoktu. O yüzden değişiyor bence şubesine göre de.
Hem sadece açık parfümler de değil, fast food zincirlerinde bile şubeden şubeye çok fark var.
Aynı markanın bir yerde hamburgeri çok iyiyken, başka şubesinde çok kötü olabiliyor vs.

X