Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

Hayırlı olsun öncelikle canım.ben 2in1 almayı düşünüyorum, her yerde de yok bu!koltukları temizliyor mu? ıslaklık oluyormu acaba halıda ve döşemelerde.
Kaç zamandır kullanıyorsun? Arıza verdi mi?
Mutfak ve banyodaki inatçı kirleri söküyor mu gerçekten.
Yanıtlarsan sevinirim, teşekkürler:)
simdi benim aldım ilk cıkanı bu projesyonel olanı degil onda cam silme fırın ocak aparatı falan var benimki yer silme parke ve banyo fayansları icin cok ii hatta duvar bile silebiliy tabi buhar dolayısyla su akıtıyo ama normal silmek daha yorucu böyle elle üstündne gecsen yeter daha bi arıza cıkarmadı zaten 2 sene garabtisi var
parkelerde falan öyle cok ıslak kalmıyo yani normal viledada kalan gib,

simdi benim aldım ilk cıkanı bu projesyonel olanı degil onda cam silme fırın ocak aparatı falan var benimki yer silme parke ve banyo fayansları icin cok ii hatta duvar bile silebiliy tabi buhar dolayısyla su akıtıyo ama normal silmek daha yorucu böyle elle üstündne gecsen yeter daha bi arıza cıkarmadı zaten 2 sene garabtisi var
parkelerde falan öyle cok ıslak kalmıyo yani normal viledada kalan gib,
Teşekkür ederim canım.

kızlar ben arçelik buharika aldım. bugün geldi ve ilk kez denedim.
camlarda, kapıda, kaloriferde, yerde, ocakta temizliğini gerçekten beğendim.
halı, koltuk ve perdede fena değil ama tam anlayamadım. ama rahat olduğu kesin.
belin filan ağrımadan temizliyorsun. mutfak dolaplarında denemedim henüz.
ama aşırı yağlı yerlerde zorlanacak gibi geldi.
memnun muyum derseniz, evet sanırım memnunum :KK49:

Arkadaşlar tecrübelerinizi yazabilirmisiniz özellikle alerjisi olanlar faydasını gördü mü

Serflor/mineflo yüzeylerde kullanılabilir mi? Şu anki evim öyle ve sürekli tayinci olduğumuz için nasıl yüzeyli evlerde oturacagim belli değil. Ama hijyen ve Deterjansiz kullanım için istiyorum.
Lütfen bi kaç yorum

Serflor/mineflo yüzeylerde kullanılabilir mi? Şu anki evim öyle ve sürekli tayinci olduğumuz için nasıl yüzeyli evlerde oturacagim belli değil. Ama hijyen ve Deterjansiz kullanım için istiyorum.
Lütfen bi kaç yorum
Benim aldığım her türlü yüzeyde oluyor. Ayarları var zaten. Bugün de temizlik yapmışken yazayım dedim :KK76:

Bu üründen ben de almayı düşünüyorum ama çok fazla kas gücü gerektiriyor mu?
Sürekli pompalayıp mı buhar çıkartıyor?

Annem almıştı bir kaç sene önce ama ya kullanmasını beceremedi ya da gücü yetmedi bilmiyorum geri vermiştik, arçelikten aldı daha sonra.

Kullananlar yazabilir mi kas gücü gerektiriyor mu?

slm arkadaşlar internette araştırırken birşey dikkatime çekti o kadar çok ikinci el satılık moplar varki çoğu 2-3 veya 4 kez kullandım demiş veya hiç kullanmadım neden kullanılmıyor veya neiçin az kullanıldıktan sonra satılıyor memnun olan yokmu örnek fakir 2 in 1 arada almış biri kutusundan çıkarmamaş satıyor. nedenide açıklanmamış. Bu satışlar konusunda bilgisi olan varmı rica etsem bilgilerini paylaşa bilirler mi ?

slm arkadaşlar internette araştırırken birşey dikkatime çekti o kadar çok ikinci el satılık moplar varki çoğu 2-3 veya 4 kez kullandım demiş veya hiç kullanmadım neden kullanılmıyor veya neiçin az kullanıldıktan sonra satılıyor memnun olan yokmu örnek fakir 2 in 1 arada almış biri kutusundan çıkarmamaş satıyor. nedenide açıklanmamış. Bu satışlar konusunda bilgisi olan varmı rica etsem bilgilerini paylaşa bilirler mi ?
Enteresan! Bişey diyemem canım ama ben aylardır kullanıyorum. Çok ta memnunum. Onsuz yapılan temizlik bana hiç hijyenik gelmiyor.

Teşekkür sinemcim memnun alduğunu duyunca sevendim.Ben almayı düşünüyordum o internetteki ikinci el satışları duyunca vaz geçmeyi düşünmüştüm.

Teşekkür sinemcim memnun alduğunu duyunca sevendim.Ben almayı düşünüyordum o internetteki ikinci el satışları duyunca vaz geçmeyi düşünmüştüm.
2.ci el alma bence canım, 600tl ye vatandan almıştım. Sadece temizlik konusunda değil,kıyafetlerde de kullanıyorum( ceket, kaban, pantolon.. Gibi.) ben de herşeyi yıkama huyu var. Bavulumu temizlerken bunu kullanıyorum. Nemli bezle kabasını aldıktan sonra buharlı temizleyicimle geçiyorum, ancak içime siniyor. Hayırlı olsun şimdiden :KK25:

Urunun 2 senelik kullanicisiyim. Oncelikle temizlikte hic yormuyor aksine cok rahat. Temizlik acisindan o kadar memnunimki bununla temizlik yapmadigimda anliyorum degerini. Icine biraz koku attimmi tum ev hem piril piril oluyor hem mis kokuyor :) Supurgeden sonra temizledigime emin oluyorum fakat bir bakiyorum buharla birlikte birsuru toz birlesmis yumak olmus.. 2 senedir hicbir sekilde bozulma vs yasamadim cok dayanikli o kadar hor kullanmama ragmen. Urunu 1 ay once kirdim nasil oldugunu anlamadigim sekilde ve inanin eksikligini hissediyorum ve yeniden siparis ettim. Ust modeli cikmis gerci ama bu benim isimi goruyor. Fakir mop olmadigi icin dogal olarak viledaya yonlendim ama resmen temizlememis gibi hissediyorum, suya batip cikan bi bezden ibaret gozumde. Hijyen konusuna benim kadar takiksaniz kesinlike pisman etmeyen bir urun.

Urunun 2 senelik kullanicisiyim. Oncelikle temizlikte hic yormuyor aksine cok rahat. Temizlik acisindan o kadar memnunimki bununla temizlik yapmadigimda anliyorum degerini. Icine biraz koku attimmi tum ev hem piril piril oluyor hem mis kokuyor :) Supurgeden sonra temizledigime emin oluyorum fakat bir bakiyorum buharla birlikte birsuru toz birlesmis yumak olmus.. 2 senedir hicbir sekilde bozulma vs yasamadim cok dayanikli o kadar hor kullanmama ragmen. Urunu 1 ay once kirdim nasil oldugunu anlamadigim sekilde ve inanin eksikligini hissediyorum ve yeniden siparis ettim. Ust modeli cikmis gerci ama bu benim isimi goruyor. Fakir mop olmadigi icin dogal olarak viledaya yonlendim ama resmen temizlememis gibi hissediyorum, suya batip cikan bi bezden ibaret gozumde. Hijyen konusuna benim kadar takiksaniz kesinlike pisman etmeyen bir urun.
Canım ürünle ilgili birşey sormak istiyorum kullanırken ne kadar ses çıkarıyor ve temizlik yaparken Heryer buhar buhar mi oluyor yazın sıcakta ev hepten sıcak oluyor mu veya kışın soğuk bir odada yapınca rutubet yapar mi
Çok soru sordum ama almadan önce emin olmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Canım ürünle ilgili birşey sormak istiyorum kullanırken ne kadar ses çıkarıyor ve temizlik yaparken Heryer buhar buhar mi oluyor yazın sıcakta ev hepten sıcak oluyor mu veya kışın soğuk bir odada yapınca rutubet yapar mi
Çok soru sordum ama almadan önce emin olmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim[/QUOTE
İyi akşamlar canım. Bu cihazı gözün kapalı alabilirsin. Her hanımın evinde bulunması gereken harika bir ürün. Pişman olacağını sanmıyorum. Endişelerin yersiz.

Çok soru sordum ama almadan önce emin olmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim
Tabiki sorun cevaplayabildigim kadar cevaplamaya calisirim :) Sesi sadece buhar pompalarken cikariyor yani sapini geri cekince ve itince pompa islemi yaparken cok az bi ses yapiyor "fis" seklinde . Buhar konusundada zaten silindigi an gidiyor oyle dakikalarca buharli kalmiyor zaten, verdigi buharla siliyorsun sonrasinda bunaltici hava yaratacak kadar bi ortam saglamiyor rahat olabilirsiniz. Zaten o sicakligi ancak zemini ellediginizde anliyosunuz oyle ortami bunaltan bi sicaklik yok. Biz koku versin diye biseyler koyuyoduk onu yapmayin zarar veriyomus bide leke birakiyodu. Halidada kullaniyoruz mesela, supurgeden sonra dahi birsuru toz, tuy cikariyo. Ben memnunum yani sadece su disinda urun katinca leke birakiyo bi o var onun disinda ben sorunla karsilasmadim

X