Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

henüz alıp kullanma imkanım olmadı ama fena da olmadığı nı kullanan arkadaşımdan duydum

yine de kullanıcı yorumları burada toplansın ki karar verirken zorlanmayalım

Merhaba hanımlar,

Ben kullanıyorum.. Kesinlikle tavsiye ederim çok memnunum. Parkelerime hiç zarar vermiyor ve tertemiz yapıyor. Onun dışında mutfak ve banyo fayanslarında da kullanıyorum. Bezini çıkarıp makinede yıkıyorum kesinlikle çok pratik. Halı temizleme özelliği olan var olmayan da var. Benimki halı da temizliyor. Halıya bir şey döküldüğünde anında müdahale edebiliyorum. Dediğim gibi çok pratik tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakir 2 IN 1 Professional Steam Mop dün sipariş verdim bugün elime geçicek inş valla çok heveslendim kullanıp hemen yazıcam sizlere

Ben de 2 haftadır kullanıyorum tek kelimeyle müthiş bişey. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yanlızca silmeden, çok iyi süpürmek gerekiyo evi. Sonrası çok basit.. uygun başlığı takın ve işi buhara bırakın. Ev resmen parlıyor. Fakir steam moptan çok memnun kalacaksınız eminim. Halıları ve koltukları temizlemiyor ancak sigara kokusu yemek kokusu vs. kokuları giderebiliyorsunuz. Bi de duvar fayansları için birşey bulabilsem :)

gittigidiyordan sipariş verdim bakalım.halı ve perde için istiyorm.eğer onları temizlemiyosa boşa gitti :S

kızlar fakir 2 in 1 modelini kullananlar hala memnun mu makineden bir de 300 ml su tankının olması yeterli geliyor mu ?
Alf multi ve fakir arasında çok kararsız kaldım.Yardım edebilecek var mı?

kızlar fakir 2 in 1 modelini kullananlar hala memnun mu makineden bir de 300 ml su tankının olması yeterli geliyor mu ?
Alf multi ve fakir arasında çok kararsız kaldım.Yardım edebilecek var mı?

ben yeni aldım ve kullandım çokta memnun kaldım yerler parlıyo banyo fayanslarını camlarımı evin her yerini onunla temızledim halılarda parlakalık veriyo lekeler vardı çıkarmadı ama hemen lekeyi silince çıktı sanırım buhar ıyıce yumuşatıyo lekeleri diğerlerine göre pahalı ama çok amaçlı bir çok aparatı var
su tankınıda oturma odam mutfagımı silince bitti aslında kkullanmana bağlı yüksek ayarda kullanırsan daha cok buhar veriyo daha çok su harcıyor suyun bitmesi önemli değil zaten çok pratik hemen doldurabilirsin

ben yeni aldım ve kullandım çokta memnun kaldım yerler parlıyo banyo fayanslarını camlarımı evin her yerini onunla temızledim halılarda parlakalık veriyo lekeler vardı çıkarmadı ama hemen lekeyi silince çıktı sanırım buhar ıyıce yumuşatıyo lekeleri diğerlerine göre pahalı ama çok amaçlı bir çok aparatı var
su tankınıda oturma odam mutfagımı silince bitti aslında kkullanmana bağlı yüksek ayarda kullanırsan daha cok buhar veriyo daha çok su harcıyor suyun bitmesi önemli değil zaten çok pratik hemen doldurabilirsin

Teşekkür ederim cevabın için aklıma takılan her şeye cevap vermişsin.Bu üründen sipariş verdim yarın elimde olacak.yorumundan sonra içim daha da rahatladı.

Teşekkür ederim cevabın için aklıma takılan her şeye cevap vermişsin.Bu üründen sipariş verdim yarın elimde olacak.yorumundan sonra içim daha da rahatladı.

valla bahar temizliğimi bununla yaptım hiç deterjan kullanmadan sadace banyo tuvalat lvabolara domestos ondan vazgcemem zaten:)
hayırlı olsun canım kolay gelsin:21:

cupcakeee özel msj hakkım yok msj sayım azmış
cam silme aparatı var onunla temizleyip hemen bezle kuruladım yerlere zarar vermez buhar kalmıyo zaten kapılarım pimapenler mis gibi oldudirekt buhar aparatıyla zorlu kirleri çıkarabilirsin muslugun dibine tuttum bembeyaz oldu küvetimede tuttum sarı lekelr vardı yumuştıyo sürekli bununla temizlesen kir tutmaz yani bezlerini makında 40 derecede yumusatıcı kullanmadan yıkadım öyleymiş bu arada sen kaça aldın bana330 geldi

cupcakeee özel msj hakkım yok msj sayım azmış
cam silme aparatı var onunla temizleyip hemen bezle kuruladım yerlere zarar vermez buhar kalmıyo zaten kapılarım pimapenler mis gibi oldudirekt buhar aparatıyla zorlu kirleri çıkarabilirsin muslugun dibine tuttum bembeyaz oldu küvetimede tuttum sarı lekelr vardı yumuştıyo sürekli bununla temizlesen kir tutmaz yani bezlerini makında 40 derecede yumusatıcı kullanmadan yıkadım öyleymiş bu arada sen kaça aldın bana330 geldi

Süper ya bu akşam elimde olacak sabırsızlanıyorum sonucu görmek için:) ben bir internet sitesinden 320 ye aldım.sen nerden aldın? Normalde 400 falan iyi almışız ikimizde.

alf multi konusunda aysunay yazmıştı da o aldığını bbir haftada iade etmiş memnun kalmamış
bende alf multi alayım diyorum
ya fakiri kullanan bayanlar çalışan bayan için pratikmi yyoksa kullanımı zahmetlimi temizliği sulu süpürge gibimi oluyor?

sakın alma buhar diye birşey yok komşumdan bekonun buharikasını alıp denemiştim cok güzel buhar veriyordu.alf 5 bar yazıyor 1 bar bile yok inanın

valla bahar temizliğimi bununla yaptım hiç deterjan kullanmadan sadace banyo tuvalat lvabolara domestos ondan vazgcemem zaten:)
hayırlı olsun canım kolay gelsin:21:

Canım merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Bende bugün gidip aldım tanıdık bir iş yerinden ama beni kazıkladi sanki :26: normalde fiyatı 500 ve üzeriymiş güya bana 375 E vermiş bir de kimseye söyleme diyor Hele hele salakliğima doymayayım Rowenta 18 v şarjli dik süpürge aldım 400 tl den de onu saydı ve netten bir araştırdım ki fiyatlar çok çok düşük 600 e gelmesi gerekirken ikisi ben 775 lira verdim 175 de 175 yani az bir para değil Resmen kandırdı adam beni:KK4: rowentayi araştırdım garantiye girmiyor çoğu şeyi. Yarın geri götürmeyi düşünüyorum artık ne yapayım bilmiyorum kararsız kaldım fakir kaliteli gerçekten ama rowentaya aynı şeyi söyleyemem, yarın görücez.

Son düzenleme:
yok mu kullanan yaa???

Merhaba,

En az ben de sizler kadar bu buharlı temizleyicilerden satın almak konusunda çok kararsız kalmıştım. Ancak aldıktan sonra çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Elbette memnuniyet kişiye göre değişkenlik gösteren bir durum. Ancak evde temizliğine düşkün hanımlar benim ne demek istediğimi anlayacaklardır.
Öncelikle Fakir Steam Mop Buharlı Yer Temizleyicisinin kullanımı çok kolay. Evinizi elektrikli süpürge ile gayet iyi bir şekilde süpürdükten sonra buharlı temizleyiciyi takıyorsunuz fişe fıs fıs diye siliyor.. :)) Buhar izi bırakmıyor. Makinenin içine temizlik maddesi konulmaz ifadesi var. Ancak ben elimde olan Marc ya da Fabuloso gibi ürünleri bir su fışkırtan fısfıs şişesine boşalttım. Baharla temizlemeden hemen önce yere onu sıkıyorum üstünden Fakir ile geçiyorum.. Miss gibi kokuyor heryer..
Yılların ev hanımı annem bile almak istedi:)) Gayet güzel..:)
Tavsiye ederim..
Sevgiler:)

merhaba hanımlar bende fakir 2in1 istiyorum ama kaç bar olduğu yazmıyor sitesinde.. kullanannlar varsa söyleyebilir misiniz? birde su damlatıyormu? temizlik yaparken?

X